Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 1, Gdańsk, POL, 24.09. - 26.09.2021
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 777 m | |||||||
RACE: 83 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 103. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:25.902 | ||
2 | (1) | 122. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 1:25.987 | ||
3 | (3) | 35. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:27.950 | ||
4 | (4) | 116. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 1:28.813 | ||
RACE: 84 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 18. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:31.321 | ||
2 | (5) | 121. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:31.354 | ||
3 | (1) | 117. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 1:34.162 | ||
4 | (3) | 109. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 1:45.702 | ||
5 | (4) | 137. | BASZYŃSKI Michał | POL-WMKS | 1:45.863 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 777 m | |||||||
RACE: 97 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 116. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 1:33.800 | ||
2 | (2) | 117. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 1:34.355 | ||
3 | (3) | 109. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 1:44.688 | ||
4 | (4) | 137. | BASZYŃSKI Michał | POL-WMKS | 1:47.043 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 777 m | |||||||
RACE: 98 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 103. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:45.774 | ||
2 | (5) | 121. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:48.523 | ||
3 | (3) | 35. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:49.511 | ||
4 | (4) | 18. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 2:02.386 | ||
5 | (2) | 122. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 2:24.962 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 1, Gdańsk, POL, 24.09. - 26.09.2021
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 777 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 103. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 34 | 1 | 1:25.902 | |||
2. | 2. | 121. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 21 | 2 | 1:31.354 | |||
3. | 3. | 35. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 13 | 3 | 1:27.950 | |||
4. | 4. | 18. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 8 | 4 | 1:31.321 | |||
5. | 5. | 122. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 5 | 5 | 1:25.987 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 116. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 6 | 1:28.813 | ||||
7. | 2. | 117. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 7 | 1:34.162 | ||||
8. | 3. | 109. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 8 | 1:44.688 | ||||
9. | 4. | 137. | BASZYŃSKI Michał | POL-WMKS | 9 | 1:45.863 |