Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 1, Gdańsk, POL, 24.09. - 26.09.2021
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 46 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 122. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 53.449 | ||
2 | (4) | 18. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 55.380 | ||
3 | (1) | 35. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 57.132 | ||
4 | (2) | 117. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 57.219 | ||
RACE: 47 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 103. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 53.551 | ||
2 | (2) | 116. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 56.312 | ||
3 | (3) | 121. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:05.353 | ||
4 | (5) | 137. | BASZYŃSKI Michał | POL-WMKS | 1:06.846 | ||
5 | (4) | 109. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 1:08.394 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 500 m | |||||||
RACE: 69 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 35. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 58.265 | ||
2 | (3) | 121. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 1:05.253 | ||
3 | (4) | 137. | BASZYŃSKI Michał | POL-WMKS | 1:06.021 | ||
- | (2) | 117. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | - | no start | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 70 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 103. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 51.959 | ||
2 | (1) | 122. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 52.107 | ||
3 | (3) | 18. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 54.854 | ||
4 | (4) | 116. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 1:19.785 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 1, Gdańsk, POL, 24.09. - 26.09.2021
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 103. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 34 | 1 | 0:51.959 | |||
2. | 2. | 122. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:52.107 | |||
3. | 3. | 18. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 13 | 3 | 0:54.854 | |||
4. | 4. | 116. | ANDRZEJEWSKI Aleksander | POL-UKSJB | 8 | 4 | 0:56.312 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
5. | 1. | 35. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 5 | 5 | 0:57.132 | |||
6. | 2. | 121. | ETEL Szymon | POL-UKSSB | 3 | 6 | 1:05.253 | |||
7. | 3. | 137. | BASZYŃSKI Michał | POL-WMKS | 2 | 7 | 1:06.021 | |||
8. | - | 117. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 8 | 0:57.219 | ||||
SERIE | ||||||||||
9. | 5. | 109. | STYŚ Wiktor | POL-UKSGDA | 9 | 1:08.394 |