Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 04.11. - 06.11.2022
Live Results - Program
Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
1 dzień |
4 listopada 2022 |
14:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E |
14:40 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy E |
14:50 |
|
Rozjazdy |
Juniorki D |
15:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy D |
15:10 |
|
Czyszczenie lodu |
|
15:30 |
1 |
JUNIORKI F |
333 m |
1 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
2 |
JUNIORZY F |
333 m |
1 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
3 - 5 |
JUNIORKI E |
500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
6 - 7 |
JUNIORZY E |
500 m |
2 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
8 - 13 |
JUNIORKI D |
1000 m |
6 x SERIE |
Group: A-B, 6 per heat |
|
|
14 - 16 |
JUNIORZY D |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
17 |
JUNIORKI F |
333 m |
1 x FINAŁ |
Group: A, 4 per heat |
|
|
18 |
JUNIORZY F |
333 m |
1 x FINAŁ |
Group: A, 4 per heat |
|
|
19 - 21 |
JUNIORKI E |
500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
22 - 23 |
JUNIORZY E |
500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
24 - 29 |
JUNIORKI D |
1000 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 6 per heat |
|
|
30 - 32 |
JUNIORZY D |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
33 - 39 |
JUNIORKI D |
500 m |
7 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
40 - 43 |
JUNIORZY D |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
44 |
JUNIORKI F |
111,12 m |
1 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
45 |
JUNIORZY F |
111,12 m |
1 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
46 - 48 |
JUNIORKI E |
222 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
49 - 50 |
JUNIORZY E |
222 m |
2 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
51 - 54 |
JUNIORKI D |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
55 - 56 |
JUNIORZY D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
57 |
JUNIORZY F |
111,12 m |
1 x FINAŁ |
Group: A, 4 per heat |
|
|
58 |
JUNIORKI F |
111,12 m |
1 x FINAŁ |
Group: A, 4 per heat |
|
|
59 - 61 |
JUNIORKI E |
222 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
62 - 63 |
JUNIORZY E |
222 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
64 - 70 |
JUNIORKI D |
500 m |
7 x FINAŁ |
Group: A-G, 5 per heat |
|
|
71 - 74 |
JUNIORZY D |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
20:30 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
2 dzień |
5 listopada 2022 |
08:45 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E |
08:55 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy E |
09:05 |
|
Rozjazdy |
Juniorki D |
09:15 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy D |
09:25 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:45 |
75 |
JUNIORKI F |
222 m |
1 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
76 |
JUNIORZY F |
222 m |
1 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
77 - 79 |
JUNIORKI E |
333 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
80 - 81 |
JUNIORZY E |
333 m |
2 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
82 - 87 |
JUNIORKI D |
777 m |
6 x SERIE |
Group: A-B, 6 per heat |
|
|
88 - 90 |
JUNIORZY D |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
91 |
JUNIORKI F |
222 m |
1 x FINAŁ |
Group: A, 4 per heat |
|
|
92 |
JUNIORZY F |
222 m |
1 x FINAŁ |
Group: A, 4 per heat |
|
|
93 - 95 |
JUNIORKI E |
333 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
96 - 97 |
JUNIORZY E |
333 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
98 - 103 |
JUNIORKI D |
777 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 6 per heat |
|
|
104 - 106 |
JUNIORZY D |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
107 - 109 |
Sztafeta Juniorek E+D |
2000 m |
3 x FINAŁ |
|
|
|
110 |
Sztafeta Juniorów E+D |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
---- |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
13:00 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
13:10 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
13:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorki C |
13:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy C |
13:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
14:00 |
111 - 116 |
KOBIETY |
1500 m |
6 x SERIE |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
117 - 121 |
MĘŻCZYŹNI |
1500 m |
5 x SERIE |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
122 - 124 |
JUNIORKI C |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 8 per heat |
|
|
125 - 127 |
JUNIORZY C |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
128 - 133 |
KOBIETY |
1500 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 7 per heat |
|
|
134 - 138 |
MĘŻCZYŹNI |
1500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu (Tory) |
|
|
139 - 141 |
JUNIORKI C |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 8 per heat |
|
|
142 - 144 |
JUNIORZY C |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
145 - 152 |
KOBIETY |
500 m |
8 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
153 - 159 |
MĘŻCZYŹNI |
500 m |
7 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu (Tory) |
|
|
160 - 163 |
JUNIORKI C |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
164 - 167 |
JUNIORZY C |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
168 - 171 |
KOBIETY |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
172 - 175 |
MĘŻCZYŹNI |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
176 - 177 |
JUNIORKI C |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 6 per heat |
|
|
178 - 179 |
JUNIORZY C |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
180 - 187 |
KOBIETY |
500 m |
8 x FINAŁ |
Group: A-H, 5 per heat |
|
|
188 - 194 |
MĘŻCZYŹNI |
500 m |
7 x FINAŁ |
Group: A-G, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu (Tory) |
|
|
195 - 198 |
JUNIORKI C |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 6 per heat |
|
|
199 - 202 |
JUNIORZY C |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
21:00 |
|
Koniec drugiego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
3 dzień |
6 listopada 2022 |
08:00 |
203 - 210 |
KOBIETY |
1000 m |
8 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
211 - 217 |
MĘŻCZYŹNI |
1000 m |
7 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
218 - 221 |
JUNIORKI C |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
222 - 225 |
JUNIORZY C |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
226 - 229 |
KOBIETY |
1000 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
230 - 233 |
MĘŻCZYŹNI |
1000 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
234 - 235 |
JUNIORKI C |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 6 per heat |
|
|
236 - 237 |
JUNIORZY C |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
238 - 245 |
KOBIETY |
1000 m |
8 x FINAŁ |
Group: A-H, 5 per heat |
|
|
246 - 252 |
MĘŻCZYŹNI |
1000 m |
7 x FINAŁ |
Group: A-G, 5 per heat |
|
|
253 - 256 |
JUNIORKI C |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 6 per heat |
|
|
257 - 260 |
JUNIORZY C |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
261 |
Sztafeta Kobiet |
3000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
262 |
Sztafeta Mężczyzn |
3000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
263 |
Sztafeta Juniorek C |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
264 |
Sztafeta Juniorów C |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
13:40 |
|
Zakończenie zawodów |
|