Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 04.11. - 06.11.2022
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 222 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 99. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:42.178 | ||
2 | (4) | 118. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:42.773 | ||
3 | (3) | 101. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:43.576 | ||
4 | (2) | 42. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:45.304 | ||
RACE: 223 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 117. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:45.266 | ||
2 | (4) | 43. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:45.292 | ||
3 | (2) | 44. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:48.806 | advanced | |
- | (3) | 13. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | - | impeding | |
RACE: 224 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 108. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:52.971 | ||
2 | (1) | 12. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:53.219 | ||
3 | (4) | 65. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:53.400 | ||
4 | (3) | 1. | MOSZCZYNSKI Hubert | GBR | 2:14.150 | ||
5 | (5) | 24. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:15.288 | ||
RACE: 225 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 41. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:47.130 | ||
2 | (4) | 107. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:47.633 | ||
3 | (2) | 85. | BATOR Kryspin | POL-KLO | 1:49.769 | ||
4 | (1) | 100. | MIRZAŁEK Filip | POL-ORZEL | 2:03.367 | ||
5 | (3) | 66. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | NO TIME | finished | |
JUNIOR C BOYS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 236 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 41. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:41.883 | ||
2 | (2) | 43. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:42.053 | ||
3 | (4) | 107. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:42.153 | ||
4 | (1) | 117. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:46.020 | ||
5 | (5) | 44. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
RACE: 237 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 101. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:48.432 | ||
2 | (4) | 108. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:50.503 | ||
3 | (5) | 12. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:55.016 | advanced | |
4 | (2) | 118. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:12.114 | ||
- | (1) | 99. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | - | impeding | |
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 257 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 41. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:43.050 | ||
2 | (5) | 12. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:43.327 | ||
3 | (2) | 43. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:44.799 | ||
4 | (4) | 108. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 1:49.659 | ||
5 | (3) | 101. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:20.740 | ||
RACE: 258 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 118. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:43.010 | ||
2 | (2) | 117. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:45.904 | ||
3 | (4) | 44. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:46.306 | ||
4 | (1) | 107. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | NO TIME | finished | |
RACE: 259 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 65. | ETEL Szymon | POL-JUV | 1:43.803 | ||
2 | (1) | 42. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:47.271 | ||
3 | (2) | 85. | BATOR Kryspin | POL-KLO | 1:47.748 | ||
4 | (4) | 100. | MIRZAŁEK Filip | POL-ORZEL | 2:02.287 | ||
5 | (5) | 1. | MOSZCZYNSKI Hubert | GBR | 2:11.434 | ||
RACE: 260 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 66. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 1:55.850 | ||
2 | (1) | 24. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:16.453 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Elbląg, POL, 04.11. - 06.11.2022
Distance Classification
JUNIOR C BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 41. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 34 | 1 | 1:41.883 | ||
2. | A | 2. | 12. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 21 | 2 | 1:43.327 | ||
3. | A | 3. | 43. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 13 | 3 | 1:42.053 | ||
4. | A | 4. | 108. | SOLTAU Oskar | POL-STOCZ | 8 | 4 | 1:49.659 | ||
5. | A | 5. | 101. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 5 | 5 | 1:43.576 | ||
6. | B | 1. | 118. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 3 | 6 | 1:42.773 | ||
7. | B | 2. | 117. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2 | 7 | 1:45.266 | ||
8. | B | 3. | 44. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:46.306 | ||
9. | B | 4. | 107. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 9 | 1:42.153 | |||
10. | C | 1. | 65. | ETEL Szymon | POL-JUV | 10 | 1:43.803 | |||
11. | C | 2. | 42. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 11 | 1:45.304 | |||
12. | C | 3. | 85. | BATOR Kryspin | POL-KLO | 12 | 1:47.748 | |||
13. | C | 4. | 100. | MIRZAŁEK Filip | POL-ORZEL | 13 | 2:02.287 | |||
14. | C | 5. | 1. | MOSZCZYNSKI Hubert | GBR | 14 | 2:11.434 | |||
15. | D | 1. | 66. | IZBICKI Franciszek | POL-JUV | 15 | 1:55.850 | |||
16. | D | 2. | 24. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 16 | 2:15.288 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
17. | A | PEN | 99. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 17 | 1:42.178 | |||
SERIE | ||||||||||
18. | A | PEN | 13. | SPORYSH (1) Maksym | POL-AZSO | 18 | NO TIME |