Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020


Heat Results

 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 169    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 90.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:46.352  
2 (4) 101.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:53.226  
3 (1) 50.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL 1:53.881  
4 (2) 110.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 1:55.379  
5 (3) 25.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL NO TIME finished
RACE: 170    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 45.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:58.443  
2 (1) 23.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:58.577  
3 (5) 111.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 2:00.267  
4 (2) 88.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 2:13.552  
5 (4) 49.  SUJETA Maria POL-JUV POL 2:13.931  
RACE: 171    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 31.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:57.739  
2 (3) 44.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 1:57.781  
3 (2) 89.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 1:58.516  
4 (1) 51.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 2:01.678  
5 (4) 100.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 2:10.189  
RACE: 172    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 42.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 2:02.395  
2 (4) 99.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2:02.407  
3 (3) 87.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 2:02.562  
4 (5) 48.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 2:07.519  
5 (1) 82.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 2:16.814  
RACE: 173    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 43.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2:00.306  
2 (5) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 2:00.324  
3 (2) 46.  POLAK Izabela POL-JUV POL 2:05.230  
4 (3) 9.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 2:30.061  
- (1) 24.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL PEN. no start
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁY  1000 m
RACE: 182    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 45.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:49.217  
2 (1) 31.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:49.318  
3 (5) 99.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:49.457  
4 (4) 42.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:49.543  
5 (2) 44.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 1:49.705  
RACE: 183    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 90.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:42.398  
2 (5) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:43.794  
3 (4) 43.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:44.012  
4 (3) 23.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:44.096  
5 (2) 101.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 2:10.092  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ B  1000 m
RACE: 191    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 1:41.487  
2 (2) 99.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 1:41.610  
3 (3) 42.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1:42.494  
4 (4) 44.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 1:42.584  
5 (5) 101.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:59.273  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 192    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 90.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:41.163  
2 (4) 45.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:42.128  
3 (5) 31.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:42.232  
4 (3) 43.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 1:42.957  
5 (2) 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 1:48.239  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 05.12. - 06.12.2020


Distance Classification


JUNIOR C GIRLS 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 90.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 34 1 1:41.163
  2. 2. 45.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 21 2 1:42.128
  3. 3. 31.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 13 3 1:42.232
  4. 4. 43.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 8 4 1:42.957
  5. 5. 1.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 5 5 1:43.794
FINAŁ B
  6. 1. 23.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 3 6 1:41.487
  7. 2. 99.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 2 7 1:41.610
  8. 3. 42.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 1 8 1:42.494
  9. 4. 44.  ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL 9 1:42.584
  10. 5. 101.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 10 1:53.226
SERIE
  11. 3. 50.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL 11 1:53.881
  12. 3. 89.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 12 1:58.516
  13. 3. 111.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 13 2:00.267
  14. 3. 87.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 14 2:02.562
  15. 3. 46.  POLAK Izabela POL-JUV POL 15 2:05.230
  16. 4. 110.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 16 1:55.379
  17. 4. 51.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 17 2:01.678
  18. 4. 48.  SKARŻYŃSKA Julia POL-JUV POL 18 2:07.519
  19. 4. 88.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 19 2:13.552
  20. 4. 9.  KOZA Aleksandra POL-BLYSKD POL 20 2:30.061
  21. 5. 100.  KRAUSE Maja POL-ORZEL POL 21 2:10.189
  22. 5. 49.  SUJETA Maria POL-JUV POL 22 2:13.931
  23. 5. 82.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 23 2:16.814
  24. 5. 25.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 24 NO TIME
  24.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 25 -----