Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 777 m | |||||||
RACE: 78 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:27.875 | ||
2 | (4) | 139. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:37.867 | ||
3 | (5) | 162. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 1:39.442 | ||
4 | (3) | 39. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:52.194 | ||
- | (2) | 77. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | - | no finish | |
RACE: 79 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 167. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:30.133 | ||
2 | (5) | 101. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:31.095 | ||
3 | (4) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 1:32.509 | ||
4 | (2) | 168. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 1:38.254 | ||
5 | (1) | 37. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 1:49.122 | ||
RACE: 80 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:25.969 | ||
2 | (2) | 36. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:27.345 | ||
3 | (3) | 165. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 1:27.443 | ||
4 | (5) | 100. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:34.379 | ||
5 | (1) | 161. | CHILIMONIUK Kacper | POL-UKSSB | 1:34.619 | ||
RACE: 81 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:27.591 | ||
2 | (5) | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:30.156 | ||
3 | (3) | 166. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:30.402 | ||
4 | (2) | 26. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:32.059 | ||
5 | (4) | 169. | SKUPIEŃ Bernard | POL-UKSSB | 1:44.737 | ||
RACE: 82 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 163. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 1:25.427 | ||
2 | (3) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 1:25.567 | ||
3 | (1) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 1:25.705 | ||
4 | (5) | 140. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 1:27.647 | ||
5 | (2) | 164. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 777 m | |||||||
RACE: 152 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:20.569 | ||
2 | (1) | 163. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 1:22.053 | ||
3 | (2) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 1:22.578 | ||
4 | (5) | 139. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:27.809 | ||
- | (4) | 167. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | - | no finish | |
RACE: 153 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:22.375 | ||
2 | (2) | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:23.456 | ||
3 | (5) | 101. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:26.632 | ||
4 | (4) | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:26.719 | ||
5 | (1) | 36. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:42.650 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 777 m | |||||||
RACE: 160 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 139. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:27.515 | ||
2 | (1) | 101. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:27.608 | ||
3 | (2) | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1:27.756 | ||
- | (4) | 36. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | - | no start | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ 777 m | |||||||
RACE: 161 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:17.702 | ||
2 | (5) | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:19.360 | ||
3 | (2) | 163. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 1:20.849 | ||
4 | (3) | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:55.277 | ||
- | (4) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | - | off track |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 777 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 34 | 1 | 1:17.702 | |||
2. | 2. | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 21 | 2 | 1:19.360 | |||
3. | 3. | 163. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 13 | 3 | 1:20.849 | |||
4. | 4. | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 8 | 4 | 1:22.375 | |||
5. | - | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 3 | 5 | 1:22.578 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 139. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 3 | 6 | 1:27.515 | |||
7. | 2. | 101. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 2 | 7 | 1:26.632 | |||
8. | 3. | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:26.719 | |||
9. | - | 36. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 9 | 1:27.345 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
10. | - | 167. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 10 | 1:30.133 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 11 | 1:25.705 | ||||
12. | 3. | 165. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 12 | 1:27.443 | ||||
13. | 3. | 166. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 13 | 1:30.402 | ||||
14. | 3. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 14 | 1:32.509 | ||||
15. | 3. | 162. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 15 | 1:39.442 | ||||
16. | 4. | 140. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 16 | 1:27.647 | ||||
17. | 4. | 26. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 17 | 1:32.059 | ||||
18. | 4. | 100. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 18 | 1:34.379 | ||||
19. | 4. | 168. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 19 | 1:38.254 | ||||
20. | 4. | 39. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 20 | 1:52.194 | ||||
21. | 5. | 161. | CHILIMONIUK Kacper | POL-UKSSB | 21 | 1:34.619 | ||||
22. | 5. | 169. | SKUPIEŃ Bernard | POL-UKSSB | 22 | 1:44.737 | ||||
23. | 5. | 37. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 23 | 1:49.122 | ||||
24. | 5. | 164. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 24 | NO TIME | ||||
- | 77. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | 25 | ----- |