Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 44 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 140. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 53.921 | ||
2 | (4) | 77. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | 54.718 | ||
3 | (5) | 26. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 55.741 | ||
4 | (2) | 166. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 55.766 | ||
5 | (3) | 161. | CHILIMONIUK Kacper | POL-UKSSB | 1:00.043 | ||
RACE: 45 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 167. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 54.017 | ||
2 | (3) | 36. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 56.075 | ||
3 | (4) | 139. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:05.858 | ||
4 | (2) | 100. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:08.685 | ||
5 | (5) | 164. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 1:11.673 | ||
RACE: 46 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | NO TIME | finished | |
2 | (6) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | NO TIME | finished | |
3 | (5) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
4 | (2) | 168. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
5 | (3) | 37. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
- | (1) | 138. | GŁOWACKI Karol | POL-UKSJB | - | no start | |
RACE: 47 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | NO TIME | finished | |
2 | (1) | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
3 | (3) | 162. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
4 | (5) | 101. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
5 | (2) | 169. | SKUPIEŃ Bernard | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
RACE: 48 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 52.299 | ||
2 | (5) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 54.156 | ||
3 | (4) | 163. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 54.300 | ||
4 | (1) | 165. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 54.693 | ||
5 | (2) | 39. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:06.747 | ||
JUNIOR D BOYS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 57 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 50.757 | ||
2 | (1) | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 50.780 | ||
3 | (2) | 167. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 51.980 | ||
4 | (3) | 77. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | 55.597 | ||
5 | (4) | 36. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:06.193 | ||
RACE: 58 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 48.451 | ||
2 | (2) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 52.520 | ||
3 | (1) | 140. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 52.764 | ||
4 | (5) | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 57.096 | ||
5 | (4) | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | NO TIME | finished | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ B 500 m | |||||||
RACE: 65 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 167. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 53.617 | ||
2 | (2) | 140. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 53.876 | ||
3 | (4) | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 57.175 | ||
- | (3) | 77. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | - | no finish | |
JUNIOR D BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 66 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 48.325 | ||
2 | (2) | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 49.308 | ||
3 | (3) | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 50.996 | ||
4 | (4) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 52.765 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3,Białystok 30.11-01.12.19, 30.11. - 01.12.2019
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 79. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 34 | 1 | 0:48.325 | |||
2. | 2. | 78. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 21 | 2 | 0:49.308 | |||
3. | 3. | 3. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 13 | 3 | 0:50.780 | |||
4. | 4. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 8 | 4 | 0:52.520 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
5. | 1. | 167. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 5 | 5 | 0:51.980 | |||
6. | 2. | 140. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 3 | 6 | 0:52.764 | |||
7. | 3. | 38. | STEFANOWSKI Mateusz | POL-GIZ | 2 | 7 | 0:57.096 | |||
8. | - | 77. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | 8 | 0:54.718 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
9. | 5. | 36. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 9 | 0:56.075 | ||||
10. | 5. | 25. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 10 | NO TIME | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 163. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 11 | 0:54.300 | ||||
12. | 3. | 26. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 12 | 0:55.741 | ||||
13. | 3. | 139. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 13 | 1:05.858 | ||||
14. | 3. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 14 | NO TIME | ||||
14. | 3. | 162. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 14 | NO TIME | ||||
16. | 4. | 165. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 16 | 0:54.693 | ||||
17. | 4. | 166. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 17 | 0:55.766 | ||||
18. | 4. | 100. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 18 | 1:08.685 | ||||
19. | 4. | 101. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 19 | NO TIME | ||||
19. | 4. | 168. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 19 | NO TIME | ||||
21. | 5. | 161. | CHILIMONIUK Kacper | POL-UKSSB | 21 | 1:00.043 | ||||
22. | 5. | 39. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 22 | 1:06.747 | ||||
23. | 5. | 164. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 23 | 1:11.673 | ||||
24. | 5. | 169. | SKUPIEŃ Bernard | POL-UKSSB | 24 | NO TIME | ||||
24. | 5. | 37. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 24 | NO TIME |