Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 203 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:41.109 | ||
2 | (1) | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:44.260 | ||
3 | (2) | 81. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:44.851 | ||
4 | (4) | 188. | KUKIELSKI Paweł | POL-WMKS | 2:00.230 | ||
5 | (5) | 62. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 2:31.277 | ||
RACE: 204 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 2:06.437 | ||
2 | (3) | 60. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:13.904 | ||
3 | (2) | 59. | GAWROŃSKI Mateusz | POL-BLYSKD | 2:32.793 | ||
- | (4) | 37. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | - | no start | |
RACE: 205 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:49.244 | ||
2 | (2) | 3. | CREMERS Loy | BEL | 1:50.241 | ||
3 | (4) | 145. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 1:50.290 | advanced->to A | |
4 | (5) | 187. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:55.288 | ||
5 | (3) | 61. | PANAK Piotr | POL-BLYSKD | 2:54.641 | ||
RACE: 206 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 14. | CECH Ernestas | LTU | 1:43.377 | ||
2 | (1) | 189. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:13.998 | ||
3 | (3) | 63. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:16.313 | ||
- | (4) | 143. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | - | impeding | |
JUNIOR C BOYS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 218 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 14. | CECH Ernestas | LTU | 1:44.160 | ||
2 | (2) | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:44.246 | ||
3 | (3) | 3. | CREMERS Loy | BEL | 1:46.973 | ||
4 | (5) | 60. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:11.997 | ||
5 | (6) | 63. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:16.122 | ||
6 | (4) | 145. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 2:21.973 | ||
RACE: 219 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:38.610 | ||
2 | (4) | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:39.769 | ||
3 | (5) | 189. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:40.130 | ||
4 | (3) | 81. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:42.803 | ||
5 | (2) | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:43.687 | ||
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 230 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 187. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:57.456 | ||
2 | (2) | 188. | KUKIELSKI Paweł | POL-WMKS | 2:15.415 | ||
3 | (3) | 62. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 2:16.832 | ||
4 | (4) | 59. | GAWROŃSKI Mateusz | POL-BLYSKD | 2:33.693 | ||
5 | (5) | 61. | PANAK Piotr | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 231 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 145. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
RACE: 232 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 3. | CREMERS Loy | BEL | 1:42.556 | ||
2 | (1) | 81. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:43.459 | ||
3 | (2) | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:44.664 | ||
4 | (4) | 60. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:10.594 | ||
5 | (5) | 63. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:17.599 | ||
RACE: 233 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:47.142 | ||
2 | (5) | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:47.442 | ||
3 | (4) | 14. | CECH Ernestas | LTU | 1:48.954 | ||
4 | (2) | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:51.281 | ||
5 | (3) | 189. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:12.711 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022
Distance Classification
JUNIOR C BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 34 | 1 | 1:38.610 | ||
2. | A | 2. | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 21 | 2 | 1:44.246 | ||
3. | A | 3. | 14. | CECH Ernestas | LTU | 13 | 3 | 1:43.377 | ||
4. | A | 4. | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 8 | 4 | 1:39.769 | ||
5. | A | 5. | 189. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 5 | 5 | 1:40.130 | ||
6. | B | 1. | 3. | CREMERS Loy | BEL | 3 | 6 | 1:42.556 | ||
7. | B | 2. | 81. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 2 | 7 | 1:42.803 | ||
8. | B | 3. | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1 | 8 | 1:43.687 | ||
9. | B | 4. | 60. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 9 | 2:10.594 | |||
10. | B | 5. | 63. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 10 | 2:16.122 | |||
11. | C | 1. | 145. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 11 | 1:50.290 | |||
12. | D | 1. | 187. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 12 | 1:55.288 | |||
13. | D | 2. | 188. | KUKIELSKI Paweł | POL-WMKS | 13 | 2:00.230 | |||
14. | D | 3. | 62. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 14 | 2:16.832 | |||
15. | D | 4. | 59. | GAWROŃSKI Mateusz | POL-BLYSKD | 15 | 2:32.793 | |||
16. | D | 5. | 61. | PANAK Piotr | POL-BLYSKD | 16 | 2:54.641 | |||
SERIE | ||||||||||
17. | A | - | 143. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 17 | NO TIME | |||
A | - | 37. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 18 | NO TIME |