Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 151 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 14. | CECH Ernestas | LTU | 48.614 | ||
2 | (3) | 143. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 49.363 | ||
3 | (1) | 81. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 50.973 | ||
4 | (4) | 63. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 1:04.070 | ||
RACE: 152 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 49.228 | ||
2 | (3) | 189. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 49.519 | ||
3 | (2) | 3. | CREMERS Loy | BEL | 50.182 | ||
4 | (1) | 61. | PANAK Piotr | POL-BLYSKD | 1:22.339 | ||
RACE: 153 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 47.001 | ||
2 | (2) | 37. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 48.292 | ||
3 | (4) | 145. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 51.610 | ||
4 | (5) | 188. | KUKIELSKI Paweł | POL-WMKS | 59.477 | ||
5 | (3) | 60. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 1:00.928 | ||
RACE: 154 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 44.772 | ||
2 | (2) | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 51.323 | ||
3 | (5) | 187. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 55.163 | ||
4 | (4) | 59. | GAWROŃSKI Mateusz | POL-BLYSKD | 1:10.390 | ||
5 | (1) | 62. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 1:12.498 | ||
JUNIOR C BOYS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 170 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 46.897 | ||
2 | (3) | 143. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 47.247 | ||
3 | (2) | 14. | CECH Ernestas | LTU | 47.965 | ||
- | (4) | 189. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | - | no finish | |
- | (5) | 81. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | - | no finish | |
RACE: 171 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 45.697 | ||
2 | (3) | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 47.669 | ||
3 | (5) | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 49.012 | ||
4 | (4) | 3. | CREMERS Loy | BEL | 49.102 | ||
- | (2) | 37. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | - | no start | |
JUNIOR C BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 182 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 60. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 1:01.857 | ||
2 | (2) | 62. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 1:03.760 | ||
3 | (3) | 61. | PANAK Piotr | POL-BLYSKD | 1:23.332 | ||
RACE: 183 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 145. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 50.943 | ||
2 | (2) | 187. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 56.220 | ||
3 | (3) | 188. | KUKIELSKI Paweł | POL-WMKS | 58.676 | ||
4 | (4) | 63. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 1:03.820 | ||
5 | (5) | 59. | GAWROŃSKI Mateusz | POL-BLYSKD | 1:10.319 | ||
RACE: 184 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 14. | CECH Ernestas | LTU | 48.319 | ||
2 | (2) | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 49.093 | ||
3 | (3) | 3. | CREMERS Loy | BEL | 50.089 | ||
RACE: 185 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 45.423 | ||
2 | (2) | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 45.857 | ||
3 | (3) | 143. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 47.774 | ||
4 | (4) | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 47.852 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022
Distance Classification
JUNIOR C BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 93. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 34 | 1 | 0:44.772 | ||
2. | A | 2. | 94. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 21 | 2 | 0:45.857 | ||
3. | A | 3. | 143. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:47.247 | ||
4. | A | 4. | 144. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:47.669 | ||
5. | B | 1. | 14. | CECH Ernestas | LTU | 5 | 5 | 0:47.965 | ||
6. | B | 2. | 146. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 3 | 6 | 0:49.012 | ||
7. | B | 3. | 3. | CREMERS Loy | BEL | 2 | 7 | 0:49.102 | ||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
8. | A | - | 189. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 8 | 0:49.519 | |||
9. | A | - | 81. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 9 | 0:50.973 | |||
10. | A | - | 37. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 10 | 0:48.292 | |||
FINAŁ | ||||||||||
11. | C | 1. | 145. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 11 | 0:50.943 | |||
12. | C | 2. | 187. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 12 | 0:55.163 | |||
13. | C | 3. | 188. | KUKIELSKI Paweł | POL-WMKS | 13 | 0:58.676 | |||
14. | C | 4. | 63. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 14 | 1:03.820 | |||
15. | C | 5. | 59. | GAWROŃSKI Mateusz | POL-BLYSKD | 15 | 1:10.319 | |||
16. | D | 1. | 60. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 16 | 1:00.928 | |||
17. | D | 2. | 62. | SZTAMPKE Kacper | POL-BLYSKD | 17 | 1:03.760 | |||
18. | D | 3. | 61. | PANAK Piotr | POL-BLYSKD | 18 | 1:22.339 |