Mistrzostwa Polski na Dystansach & Wieloboju, Tomaszów Maz, 15.03. - 17.03.2019
Heat Results
3. Distance | |||||||
MEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 27 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 44. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:33.985 | ||
2 | (4) | 39. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:34.006 | ||
3 | (2) | 46. | POPOV Michael | POL-ORZEL | 1:36.152 | ||
- | (1) | 24. | BOGDANOWICZ Jan | POL-AZSO | - | no start | |
RACE: 28 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 38. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 1:32.693 | ||
2 | (4) | 25. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 1:32.879 | ||
3 | (2) | 32. | DĄBROWSKI Robert | POL-JUV | 1:34.751 | ||
4 | (1) | 48. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 1:49.133 | ||
RACE: 29 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 26. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 1:36.040 | ||
2 | (2) | 34. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 1:37.268 | ||
3 | (3) | 47. | REINDL Krzysztof | POL-ORZEL | 1:42.184 | ||
4 | (1) | 33. | GŁOWACKI Kacper | POL-JUV | 1:43.047 | ||
RACE: 30 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 36. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:32.908 | ||
2 | (2) | 31. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 1:33.491 | ||
3 | (1) | 45. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:36.972 | ||
4 | (3) | 43. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 1:49.559 | ||
RACE: 31 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 28. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 1:32.294 | ||
2 | (3) | 35. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:32.474 | ||
3 | (1) | 40. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 1:36.974 | ||
4 | (4) | 37. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 1:39.874 | ||
5 | (2) | 29. | EKSTOWICZ Jakub | POL-GIZ | 1:52.882 | ||
RACE: 32 HEAT: 6 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 30. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:41.663 | ||
2 | (1) | 27. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:43.464 | ||
3 | (2) | 41. | WASILEWSKI Jakub | POL-JUV | 1:46.044 | ||
4 | (4) | 42. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 1:52.734 | ||
MEN BIEGI RANKINGOWE 1000 m | |||||||
RACE: 69 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 43. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 1:39.538 | ||
2 | (2) | 47. | REINDL Krzysztof | POL-ORZEL | 1:39.587 | ||
3 | (4) | 29. | EKSTOWICZ Jakub | POL-GIZ | 1:40.723 | ||
4 | (1) | 37. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 1:40.802 | ||
RACE: 70 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 41. | WASILEWSKI Jakub | POL-JUV | 1:47.682 | ||
2 | (4) | 42. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 1:48.895 | ||
3 | (3) | 48. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 1:49.522 | ||
- | (1) | 33. | GŁOWACKI Kacper | POL-JUV | - | no start | |
MEN ĆWIERĆFINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 75 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 38. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 1:30.744 | ||
2 | (1) | 35. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:31.738 | ||
3 | (3) | 39. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:32.854 | ||
4 | (4) | 45. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:36.758 | ||
RACE: 76 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 44. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:31.895 | ||
2 | (3) | 26. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 1:32.040 | ||
3 | (4) | 27. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:32.229 | ||
4 | (2) | 32. | DĄBROWSKI Robert | POL-JUV | NO TIME | finished | |
RACE: 77 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 28. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 1:31.839 | ||
2 | (2) | 25. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 1:32.536 | ||
3 | (3) | 31. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 1:33.367 | ||
4 | (4) | 40. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 1:35.384 | ||
RACE: 78 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 30. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:31.140 | ||
2 | (1) | 36. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:31.450 | ||
3 | (3) | 34. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 1:31.509 | ||
4 | (2) | 46. | POPOV Michael | POL-ORZEL | 1:34.319 | ||
MEN PÓŁFINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 81 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 30. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:33.664 | ||
2 | (3) | 28. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 1:33.791 | ||
3 | (5) | 27. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:34.320 | ||
4 | (4) | 26. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 1:35.944 | ||
5 | (2) | 35. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:39.930 | ||
RACE: 82 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 44. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:30.624 | ||
2 | (2) | 36. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:31.125 | ||
3 | (3) | 34. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 1:31.351 | ||
4 | (1) | 38. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 1:31.498 | ||
5 | (5) | 25. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 1:34.177 | ||
MEN FINAŁ B 1000 m | |||||||
RACE: 85 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 35. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:38.007 | ||
2 | (3) | 27. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 1:38.092 | ||
3 | (4) | 26. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 1:38.286 | ||
4 | (2) | 25. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 1:41.612 | ||
- | (1) | 38. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | - | no start | |
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 86 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 44. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 1:30.410 | ||
2 | (5) | 28. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 1:30.479 | ||
3 | (4) | 30. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:30.645 | ||
4 | (3) | 34. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 1:31.413 | ||
5 | (2) | 36. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:31.975 |
Mistrzostwa Polski na Dystansach & Wieloboju, Tomaszów Maz, 15.03. - 17.03.2019
Distance Classification
MEN 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 44. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 34 | 1 | 1:30.410 | |||
2. | 2. | 28. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 21 | 2 | 1:30.479 | |||
3. | 3. | 30. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 13 | 3 | 1:30.645 | |||
4. | 4. | 34. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 8 | 4 | 1:31.351 | |||
5. | 5. | 36. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 5 | 5 | 1:31.125 | |||
FINAŁ B | ||||||||||
6. | 1. | 35. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 3 | 6 | 1:31.738 | |||
7. | 2. | 27. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 2 | 7 | 1:32.229 | |||
8. | 3. | 26. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 1 | 8 | 1:32.040 | |||
9. | 4. | 25. | FILIPOWICZ Adam | POL-AZSO | 9 | 1:32.536 | ||||
10. | - | 38. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 10 | 1:30.744 | ||||
ĆWIERĆFINAŁ | ||||||||||
11. | 3. | 39. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 11 | 1:32.854 | ||||
12. | 3. | 31. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 12 | 1:33.367 | ||||
13. | 4. | 46. | POPOV Michael | POL-ORZEL | 13 | 1:34.319 | ||||
14. | 4. | 32. | DĄBROWSKI Robert | POL-JUV | 14 | 1:34.751 | ||||
15. | 4. | 40. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 15 | 1:35.384 | ||||
16. | 4. | 45. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 16 | 1:36.758 | ||||
BIEGI RANKINGOWE | ||||||||||
17. | 1. | 41. | WASILEWSKI Jakub | POL-JUV | 17 | 1:46.044 | ||||
18. | 1. | 43. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 18 | 1:39.538 | ||||
19. | 2. | 47. | REINDL Krzysztof | POL-ORZEL | 19 | 1:39.587 | ||||
20. | 2. | 42. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 20 | 1:48.895 | ||||
21. | 3. | 48. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 21 | 1:49.133 | ||||
22. | 3. | 29. | EKSTOWICZ Jakub | POL-GIZ | 22 | 1:40.723 | ||||
23. | 4. | 37. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 23 | 1:39.874 | ||||
24. | - | 33. | GŁOWACKI Kacper | POL-JUV | 24 | 1:43.047 | ||||
SERIE | ||||||||||
- | 24. | BOGDANOWICZ Jan | POL-AZSO | 25 | ----- |