ISU Danubia Series 3, Latvian Open, Ventspils, LAT, 22.02. - 24.02.2019
List of Entries per Category
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | OZOLA Eva | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(2) | 2. | EDŽIŅA Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(3) | 3. | GRIEZE Darta | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(4) | 4. | PAROLE Marina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(5) | 5. | SALMINA Kamilla | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(6) | 6. | SELEZNOVA Sofija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(7) | 7. | SEREDJUKA Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(8) | 8. | ZARIŅA Una | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(9) | 9. | ZELENKEVICA Angelina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(10) | 10. | LEVICKYTE Valentina | LTU | LITHUANIA | ||
(11) | 11. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(12) | 12. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(13) | 1. | GASPAROVICS Alisters | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(14) | 2. | RUDZITIS Ricards Miks | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(15) | 3. | SAUDINS Rodrigo | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(16) | 4. | STERNMANIS Rudolfs | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(17) | 5. | VACIETIS Edvards | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(18) | 6. | VĀCIETIS Gustavs | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(19) | 7. | VIKSNA Raiens | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(20) | 8. | ZEBRIS Eliass | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(21) | 9. | BAIKOVS Aleksandrs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(22) | 10. | BERZINS Alekss | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(23) | 11. | ČIMA Emils | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(24) | 12. | GINKO Ņikita | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(25) | 13. | IŠKOVS Antons | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(26) | 14. | JUSUPOVS Artūrs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(27) | 15. | KITOKS Antons | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(28) | 16. | MARCENKOVS Aleksandrs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(29) | 17. | SAFRANSKIS Timurs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(30) | 18. | VINNIŅŠ Toms Matīss | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(31) | 19. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | LITHUANIA | ||
(32) | 20. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(33) | 21. | ALESHNIKOV Pavel | RUS-KLIN | KLIN | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(34) | 1. | SMOGAR Patricia | CRO | CROATIA | ||
(35) | 2. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(36) | 3. | POPLOVA Michaela | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(37) | 4. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(38) | 5. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(39) | 6. | SZIGETI Dóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(40) | 7. | HEGARTY Laura | IRL | IRELAND | ||
(41) | 8. | BAKAJA Valerija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(42) | 9. | EKERTE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(43) | 10. | GELVERE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(44) | 11. | GROSBERGA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(45) | 12. | JANKOVSKA Laura | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(46) | 13. | KUCINA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(47) | 14. | MILUNA Daniela | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(48) | 15. | BIRZNIECE Anna | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(49) | 16. | SMALCA Klaudija | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(50) | 17. | IGOSINA Veronika | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(51) | 18. | JAREMINA Noela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(52) | 19. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(53) | 20. | PETROVICA Laura | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(54) | 21. | SUHANENKOVA Betija Dafne | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(55) | 22. | TAMBERGA Rebeka Betija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(56) | 23. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(57) | 24. | MILAKNYTE Indre | LTU | LITHUANIA | ||
(58) | 25. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(59) | 26. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | LITHUANIA | ||
(60) | 27. | BILLER Weronika | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(61) | 28. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(62) | 29. | SUHAK Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(63) | 30. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(64) | 31. | ORCIUCH Magdalena | POL | POLAND | ||
(65) | 32. | ORZEPOWSKA Hanna | POL | POLAND | ||
(66) | 33. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(67) | 34. | GRYGORUK Magda | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(68) | 35. | ŚWISŁOCKA Ewa | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(69) | 36. | ŚWISŁOCKA Maja | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(70) | 37. | ŁOKIĆ Pola | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(71) | 38. | GAJDAMOWICZ Julia | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(72) | 39. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(73) | 40. | BRIKACH Anastasiia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(74) | 41. | METELKINA Mariia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(75) | 42. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(76) | 43. | LESKOVA Radovana | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(77) | 44. | TOKAROVA Tamara | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(78) | 1. | POPL Matěj | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(79) | 2. | BERZINS Ralfs | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(80) | 3. | BERZINS Roberts | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(81) | 4. | LAIZANS Linards Reinis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(82) | 5. | MURASKO Roberts | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(83) | 6. | RUDZITIS Emils Reinis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(84) | 7. | MAGAZEINS Patriks | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(85) | 8. | OZOLS Uldis | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(86) | 9. | SPURA Kristaps | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(87) | 10. | KANBERGS Valters | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(88) | 11. | KITOKS Tomass | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(89) | 12. | KRŪZBERGS Gustavs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(90) | 13. | SOLEICUKS Maksims | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(91) | 14. | CECH Ernestas | LTU | LITHUANIA | ||
(92) | 15. | BIELAWIEC Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(93) | 16. | FALKOWSKI Kacper | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(94) | 17. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(95) | 18. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(96) | 19. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(97) | 20. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(98) | 21. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(99) | 22. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(100) | 23. | GRODZKI Wojciech | POL | POLAND | ||
(101) | 24. | RADZIEJOWSKI Andrzej | POL | POLAND | ||
(102) | 25. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(103) | 26. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(104) | 27. | SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(105) | 28. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(106) | 29. | FESENKO Kirill | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(107) | 30. | KAZMIN Aleksandr | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(108) | 31. | KRAMER Vasilii | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(109) | 1. | HARTYCHOVÁ Karolina | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(110) | 2. | ŽOČKOVÁ Kristýna | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(111) | 3. | STRNADOVA Klara | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(112) | 4. | KOPMANE Gunta | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(113) | 5. | SNIKERE Patricija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(114) | 6. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(115) | 7. | BORODOVSKA Marija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(116) | 8. | GALINA Luiza Marta | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(117) | 9. | JANSONE Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(118) | 10. | ROZKALNE Jana | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(119) | 11. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(120) | 12. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(121) | 13. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(122) | 14. | DĄBROWSKA Maja | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(123) | 15. | KRUPIŃSKA (1) Zuzanna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(124) | 16. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(125) | 17. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(126) | 18. | SZPUDA Maja | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(127) | 19. | SZUMSKA Sara | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(128) | 20. | TYLMAN Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(129) | 21. | ZALESKA Dominika | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(130) | 22. | ŻEMIEROWSKA Gabriela | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(131) | 23. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(132) | 24. | CZABAN Aleksandra | POL | POLAND | ||
(133) | 25. | DOBOSZ Maria | POL | POLAND | ||
(134) | 26. | BAKHIIA Arina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(135) | 27. | KOVALEVA Alina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(136) | 28. | LLEDOBIRYUKOVA Claudia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(137) | 29. | POPKOVA Arina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(138) | 30. | ROSHCHEKTAEVA Zhanneta | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(139) | 31. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(140) | 1. | WOLF Tobias | AUT | AUSTRIA | ||
(141) | 2. | KOVAČIĆ Jan | CRO | CROATIA | ||
(142) | 3. | CSIZMADIA Márk | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(143) | 4. | GYŐRY Márk | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(144) | 5. | IMRE Patrik | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(145) | 6. | ZÓLYOMI László | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(146) | 7. | KUBLINS Otto | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(147) | 8. | PASTORS Karlis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(148) | 9. | REINS Mareks | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(149) | 10. | STERNMANIS Maris Janis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(150) | 11. | SETS Nils | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(151) | 12. | EKSTOWICZ Jakub | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(152) | 13. | FLIGIEL Jakub | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(153) | 14. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(154) | 15. | DĄBROWSKI Filip | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(155) | 16. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(156) | 17. | WIŚNIEWSKI Karol | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(157) | 18. | GŁOWACKI Kacper | POL | POLAND | ||
(158) | 19. | NIEWIŃSKI Michał | POL | POLAND | ||
(159) | 20. | ILIN Aleksandr | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(160) | 21. | SAIAPIN Roman | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(161) | 1. | HEGARTY Kevin | IRL | IRELAND | ||
(162) | 2. | BERZINS Reinis | LAT | LATVIA | ||
(163) | 3. | KRŪZBERGS Karlis | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(164) | 4. | KRŪZBERGS Roberts | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(165) | 5. | PILAGS Arturs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(166) | 6. | SAULITIS Jekabs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(167) | 7. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(168) | 8. | REINDL Krzysztof | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(169) | 9. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | ELBLAG |