Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 22.10. - 24.10.2021
Live Results - Program
Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
1 dzień |
22 października 2021 |
15:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E |
15:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorki D |
15:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy D |
15:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy E |
15:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
16:00 |
1 - 4 |
Juniorki E |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
5 - 8 |
Juniorki D |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
9 - 12 |
Juniorzy D |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
13 |
Juniorki F |
333 m |
1 x SERIE |
all |
|
|
14 - 15 |
Juniorki E |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 7 per heat |
|
|
16 - 17 |
Juniorzy E |
500 m |
2 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
18 - 19 |
Juniorki D |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 7 per heat |
|
|
20 - 21 |
Juniorzy D |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
22 |
Juniorki F |
333 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
23 - 26 |
Juniorki E |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 7 per heat |
|
|
27 - 28 |
Juniorzy E |
500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
29 - 32 |
Juniorki D |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 7 per heat |
|
|
33 - 36 |
Juniorzy D |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
37 - 41 |
Juniorki E |
222 m |
5 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
42 - 46 |
Juniorki D |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
47 - 51 |
Juniorzy D |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
52 - 53 |
Sztafeta MIX JUN E+D |
2000 m |
2 x FINAŁ |
|
|
20:20 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
2 dzień |
23 października 2021 |
08:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki F+E |
08:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy E |
08:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorki D |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy D |
08:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:00 |
54 |
Juniorki F |
111 m |
1 x SERIE |
all |
|
|
55 - 56 |
Juniorki E |
222 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
57 - 58 |
Juniorzy E |
222 m |
2 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
59 - 60 |
Juniorki D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
61 - 62 |
Juniorzy D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
63 |
Juniorki F |
111 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
64 - 69 |
Juniorki E |
222 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 4 per heat |
|
|
70 - 71 |
Juniorzy E |
222 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 4 per heat |
|
|
72 - 77 |
Juniorki D |
500 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 4 per heat |
|
|
78 - 83 |
Juniorzy D |
500 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
84 - 88 |
Juniorki E |
333 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
89 - 93 |
Juniorki D |
777 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
94 - 98 |
Juniorzy D |
777 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
99 |
Juniorki F |
222 m |
1 x SERIE |
all |
|
|
100 - 101 |
Juniorki E |
333 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
102 - 103 |
Juniorzy E |
333 m |
2 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
104 - 105 |
Juniorki D |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
106 - 107 |
Juniorzy D |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
108 |
Juniorki F |
222 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
109 - 113 |
Juniorki E |
333 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
114 - 115 |
Juniorzy E |
333 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
116 - 120 |
Juniorki D |
777 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
121 - 125 |
Juniorzy D |
777 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
14:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki C |
14:10 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
14:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy C |
14:30 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
14:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
15:00 |
126 - 129 |
Kobiety |
1500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
130 - 132 |
Juniorki C |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
133 - 134 |
Juniorzy C |
1500 m |
2 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
135 - 136 |
Kobiety |
1500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 7 per heat |
|
|
137 - 139 |
Mężczyźni |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
140 - 142 |
Juniorki C |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
143 - 144 |
Juniorzy C |
1500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
145 - 147 |
Kobiety |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
148 - 150 |
Mężczyźni |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
151 - 155 |
Juniorki C |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
156 - 160 |
Kobiety |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
161 - 165 |
Mężczyźni |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
166 |
Sztafeta MIX Jun C |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
167 - 168 |
Sztafeta MIX Senior |
2000 m |
2 x FINAŁ |
|
|
19:30 |
|
Koniec drugiego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
3 dzień |
24 października 2021 |
08:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki C |
08:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy C |
08:20 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
08:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:00 |
169 - 170 |
Juniorki C |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
171 - 173 |
Juniorzy C |
500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
174 - 175 |
Kobiety |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
176 - 177 |
Mężczyźni |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
178 - 182 |
Juniorki C |
500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 4 per heat |
|
|
183 - 186 |
Juniorzy C |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 4 per heat |
|
|
187 - 190 |
Kobiety |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 4 per heat |
|
|
191 - 196 |
Mężczyźni |
500 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 4 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
197 - 201 |
Juniorki C |
1000 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
202 - 206 |
Kobiety |
1000 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
207 - 211 |
Mężczyźni |
1000 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
212 - 213 |
Juniorki C |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
214 - 216 |
Juniorzy C |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
217 - 218 |
Kobiety |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
219 - 220 |
Mężczyźni |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
221 - 225 |
Juniorki C |
1000 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
226 - 228 |
Juniorzy C |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 5 per heat |
|
|
229 - 232 |
Kobiety |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
233 - 237 |
Mężczyźni |
1000 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
14:00 |
|
Zakończenie zawodów |
|