Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 1, Gdańsk, POL, 24.09. - 26.09.2021
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
1 dzień | 24 września 2021 | |||||
15:00 | Rozjazdy | Kadra Kobiet | ||||
15:10 | Rozjazdy | Kadra Mężczyzn | ||||
15:20 | Rozjazdy | Juniorki E | ||||
15:30 | Rozjazdy | Juniorzy E + D | ||||
15:40 | Rozjazdy | Juniorki D | ||||
15:50 | Czyszczenie lodu | |||||
16:05 | 1 | Kadra Kobiet | 1500 m | 1 x FINAŁ | ||
2 | Kadra Mężczyzn | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
3 - 6 | Juniorki D | 1000 m | 4 x SERIE | Group: A, 7 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
7 - 8 | Kadra Kobiet | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
9 - 10 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
11 - 13 | Juniorki E | 500 m | 3 x SERIE | Group: A, 2 per heat | ||
14 | Juniorzy E | 500 m | 1 x SERIE | all | ||
15 - 16 | Juniorki D | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 7 per heat | ||
17 - 18 | Juniorzy D | 1000 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 + 1xFS-4P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
19 | Kadra Kobiet | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
20 | Kadra Kobiet | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
21 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
22 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
23 - 25 | Juniorki E | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 7 per heat | ||
26 | Juniorzy E | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
27 - 30 | Juniorki D | 1000 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 7 per heat | ||
31 | Juniorzy D | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
32 | Juniorzy D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
33 - 34 | Kadra Kobiet | 1000 m | 2 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
35 - 36 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 2 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
37 - 40 | Juniorki E | 222 m | 4 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
41 - 45 | Juniorki D | 500 m | 5 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
46 - 47 | Juniorzy D | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
48 | Kadra Kobiet | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
49 | Kadra Kobiet | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
50 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
51 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
20:00 | Koniec pierwszego dnia | |||||
---- | ||||||
08:15 | 2 dzień | 25 września 2021 | ||||
08:15 | Rozjazdy | Juniorki E | ||||
08:25 | Rozjazdy | Juniorzy E + D | ||||
08:35 | Rozjazdy | Juniorki D | ||||
08:45 | Czyszczenie lodu | |||||
09:00 | 52 - 53 | Juniorki E | 222 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | |
54 | Juniorzy E | 222 m | 1 x SERIE | all | ||
55 - 56 | Juniorki D | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
57 - 61 | Juniorki E | 222 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 4 per heat | ||
62 | Juniorzy E | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
63 - 68 | Juniorki D | 500 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 4 per heat | ||
69 | Juniorzy D | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
70 | Juniorzy D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
71 - 74 | Juniorki E | 333 m | 4 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
75 - 79 | Juniorki D | 777 m | 5 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
80 - 81 | Juniorki E | 333 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
82 | Juniorzy E | 333 m | 1 x SERIE | all | ||
83 - 84 | Juniorzy D | 777 m | 2 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
85 - 86 | Juniorki D | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
87 - 90 | Juniorki E | 333 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 5 per heat | ||
91 | Juniorzy E | 333 m | 1 x FINAŁ | |||
92 - 96 | Juniorki D | 777 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 5 per heat | ||
97 | Juniorzy D | 777 m | 1 x FINAŁ B | |||
98 | Juniorzy D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
99 - 100 | Sztafeta Juniorek E+D | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
101 | Sztafeta Juniorów E+D | 2000 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
13:00 | Rozjazdy | Kadry Kobiet + Kobiet | ||||
13:10 | Rozjazdy | Kadry Mężczyzn + Mężczyzn | ||||
13:20 | Rozjazdy | Juniorek C | ||||
13:30 | Rozjazdy | Juniorów C | ||||
13:40 | Czyszczenie lodu | |||||
14:00 | 102 | Kadra Kobiet | 1500 m | 1 x FINAŁ | ||
103 | Kadra Mężczyzn | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
104 - 106 | Juniorki C | 1500 m | 3 x SERIE | Group: A, 7 per heat | ||
107 - 108 | Juniorzy C | 1500 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 + 1xFS-4P | ||
109 - 111 | Kobiety | 1500 m | 3 x SERIE | Group: A, 7 per heat | ||
112 - 113 | Mężczyźni | 1500 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 + 1xFS-4P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
114 - 115 | Kadra Kobiet | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
116 - 117 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
118 - 120 | Juniorki C | 1500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 7 per heat | ||
121 | Juniorzy C | 1500 m | 1 x FINAŁ B | |||
122 | Juniorzy C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
123 - 125 | Kobiety | 1500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 7 per heat | ||
126 | Mężczyźni | 1500 m | 1 x FINAŁ B | |||
127 | Mężczyźni | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
128 | Kadra Kobiet | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
129 | Kadra Kobiet | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
130 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
131 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
132 - 135 | Juniorki C | 500 m | 4 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
136 - 139 | Kobiety | 500 m | 4 x SERIE | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
140 - 141 | Juniorki C | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
142 - 144 | Juniorzy C | 500 m | 3 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
145 - 146 | Kobiety | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
147 - 149 | Mężczyźni | 500 m | 3 x SERIE | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
150 - 151 | Kadra Kobiet | 1000 m | 2 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
152 - 153 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 2 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
154 - 158 | Juniorki C | 500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 4 per heat | ||
159 - 161 | Juniorzy C | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
162 - 166 | Kobiety | 500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 4 per heat | ||
167 - 169 | Mężczyźni | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
170 | Kadra Kobiet | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
171 | Kadra Kobiet | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
172 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
173 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
20:00 | Koniec drugiego dnia | |||||
---- | ||||||
08:00 | 3 dzień | 26 września 2021 | ||||
08:00 | Rozjazdy | Kadra Kobiet + Kobiety | ||||
08:10 | Rozjazdy | Kadra Mężczyzn + Mężczyźni | ||||
08:20 | Rozjazdy | Juniorki C | ||||
08:30 | Rozjazdy | Juniorzy C | ||||
08:40 | Czyszczenie lodu | |||||
09:00 | 174 | Kadra Kobiet | 1500 m | 1 x FINAŁ | ||
175 | Kadra Mężczyzn | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
176 - 179 | Juniorki C | 1000 m | 4 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
180 - 183 | Kobiety | 1000 m | 4 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
184 - 185 | Kadra Kobiet | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
186 - 187 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
188 - 189 | Juniorki C | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
190 - 192 | Juniorzy C | 1000 m | 3 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
193 - 194 | Kobiety | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
195 - 197 | Mężczyźni | 1000 m | 3 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
198 | Kadra Kobiet | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
199 | Kadra Kobiet | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
200 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
201 | Kadra Mężczyzn | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
202 - 205 | Juniorki C | 1000 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 5 per heat | ||
206 - 208 | Juniorzy C | 1000 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 5 per heat | ||
209 - 212 | Kobiety | 1000 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 5 per heat | ||
213 - 215 | Mężczyźni | 1000 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
216 - 217 | Kadra Kobiet | 1000 m | 2 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
218 - 219 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 2 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
220 - 221 | Sztafeta Juniorek C | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
222 | Sztafeta Juniorów C | 2000 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
223 | Kadra Kobiet | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
224 | Kadra Kobiet | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
225 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
226 | Kadra Mężczyzn | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
227 | Sztafeta Kobiet | 3000 m | 1 x FINAŁ | |||
14:00 | Zakończenie zawodów |