ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(3) 3.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(4) 4.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(5) 5.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(6) 6.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(7) 7.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(8) 8.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(9) 9.
KHOKHELKO Mariia UKR UKR UKRAINE
(10) 10.
STOROZHUK Amina UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(12) 2.
GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL OLSZTYN
(13) 3.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(14) 4.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(15) 5.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(16) 6.
NESHCHERET Mykhailo UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(17) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE CZE CZECH REPUBLIC
(18) 2.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(19) 3.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(20) 4.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(21) 5.
BILLER Weronika POL-GIZ POL GIŻYCKO
(22) 6.
WAWER Michalina POL-GIZ POL GIŻYCKO
(23) 7.
ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL SANOK
(24) 8.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(25) 9.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(26) 10.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(27) 11.
GÁL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(28) 12.
BARICOVÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(29) 13.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(30) 14.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(31) 15.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(32) 16.
ARTEMENKO Daria UKR UKR UKRAINE
(33) 17.
MANOKHINA Iryna UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(34) 1.
HOŘÁK Jan CZE CZE CZECH REPUBLIC
(35) 2.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(36) 3.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
(37) 4.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(38) 5.
NEVRODA Danil UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(39) 1.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE CZE CZECH REPUBLIC
(40) 2.
POLIDOROVÁ Linda CZE CZE CZECH REPUBLIC
(41) 3.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(42) 4.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(43) 5.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(44) 6.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(45) 7.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(46) 8.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(47) 9.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(48) 10.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(49) 11.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(50) 12.
KUCHTA Martyna POL-GIZ POL GIŻYCKO
(51) 13.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(52) 14.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(53) 15.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(54) 16.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(55) 17.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(56) 18.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(57) 19.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(58) 20.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(59) 1.
DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL GIŻYCKO
(60) 2.
EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(61) 3.
SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL GIŻYCKO
(62) 4.
WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL ELBLAG
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(63) 1.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(64) 2.
DOBRÁN Fanni HUN HUN HUNGARY
(65) 3.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(66) 4.
TÓTH Eszter HUN HUN HUNGARY
(67) 5.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(68) 6.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(69) 7.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(70) 8.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(71) 9.
RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL ELBLAG
(72) 10.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(73) 11.
ŻAK Wiktoria POL POL POLAND
(74) 12.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(75) 13.
PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU ROMANIA
(76) 14.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(77) 15.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(78) 16.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(79) 17.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(80) 1.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(81) 2.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(82) 3.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(83) 4.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(84) 5.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(85) 6.
ZSIGÓ Máté HUN HUN HUNGARY
(86) 7.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(87) 8.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(88) 9.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(89) 10.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(90) 11.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(91) 12.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(92) 13.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(93) 14.
BIELECKI Jakub POL POL POLAND
(94) 15.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(95) 16.
MIKOŁAJUK Mateusz POL POL POLAND
(96) 17.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(97) 18.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(98) 19.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(99) 20.
TAHTACİ Murat TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(100) 1.
DOSLÁ Milada CZE CZE CZECH REPUBLIC
(101) 2.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(102) 3.
SZILICZEI-NÉMET Rebeka HUN HUN HUNGARY
(103) 4.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(104) 5.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(105) 6.
TOPOLSKA Gabriela POL POL POLAND
(106) 7.
HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(107) 8.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(108) 9.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(109) 1.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(110) 2.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(111) 3.
SZÁSZ Attila HUN HUN HUNGARY
(112) 4.
SZIKLÁSI András HUN HUN HUNGARY
(113) 5.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(114) 6.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(115) 7.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(116) 8.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(117) 9.
GISZKA Krystian POL POL POLAND
(118) 10.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
(119) 11.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(120) 12.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(121) 1.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(122) 2.
PORUBSKA Alica SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(123) 3.
DAVYDENKO Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(124) 1.
KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(125) 2.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY
(126) 3.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY
(127) 4.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(128) 5.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV