Puchar Białegostoku, Białystok, POL, 13.12. - 14.12.2019
Live Results - Program
Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
08:00 |
|
1 dzień |
|
08:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E i Juniorzy E |
08:10 |
|
Rozjazdy |
Dziewczynki i Chłopcy |
08:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorki C i D |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy C i D |
08:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:00 |
1 - 6 |
Juniorki E |
500 m |
6 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
7 - 9 |
Dziewczynki |
222 m |
3 x SERIE |
1, 2 |
|
|
10 - 14 |
Chłopcy |
222 m |
5 x SERIE |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
15 - 17 |
Chłopcy |
222 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
18 - 20 |
Juniorki E |
500 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
21 - 22 |
Juniorzy E |
500 m |
2 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
23 - 25 |
Juniorki D |
1000 m |
3 x SERIE |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
26 - 28 |
Juniorzy D |
1000 m |
3 x SERIE |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
29 - 31 |
Juniorki C |
1500 m |
3 x SERIE |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
32 - 33 |
Juniorzy C |
1500 m |
2 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
34 |
Dziewczynki |
222 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
35 |
Chłopcy |
222 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
36 |
Juniorki E |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
37 |
Juniorzy E |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
38 |
Juniorki D |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
39 |
Juniorzy D |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
40 |
Juniorki C |
1500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
41 |
Juniorzy C |
1500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
42 - 46 |
Chłopcy |
111 m |
5 x SERIE |
1, 2, 3 + 3xFS-4P |
|
|
47 - 52 |
Juniorki E |
333 m |
6 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
53 - 56 |
Juniorki D |
500 m |
4 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
57 - 60 |
Juniorzy D |
500 m |
4 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
61 - 64 |
Juniorki C |
500 m |
4 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
65 - 67 |
Dziewczynki |
111 m |
3 x SERIE |
1, 2 |
|
|
68 - 70 |
Chłopcy |
111 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
71 - 73 |
Juniorki E |
333 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
74 - 75 |
Juniorzy E |
333 m |
2 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
76 - 77 |
Juniorki D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
78 - 79 |
Juniorzy D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
80 - 81 |
Juniorki C |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
82 - 83 |
Juniorzy C |
500 m |
2 x SERIE |
1, 2 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
84 |
Dziewczynki |
111 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
85 |
Chłopcy |
111 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
86 |
Juniorki E |
333 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
87 |
Juniorzy E |
333 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
88 |
Juniorki D |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
89 |
Juniorzy D |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
90 |
Juniorki C |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
91 |
Juniorzy C |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
14:30 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
08:00 |
|
2 dzień |
|
08:00 |
|
Rozjazdy |
Dziewczęta i Chłopcy |
08:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E i Juniorzy E |
08:20 |
|
Rozjazdy |
Junior D |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Junior C |
08:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:00 |
92 - 97 |
Juniorki E |
500 m |
6 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
98 - 101 |
Juniorki D |
777 m |
4 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
102 - 105 |
Juniorzy D |
777 m |
4 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
106 - 109 |
Juniorki C |
1000 m |
4 x SERIE |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
110 - 112 |
Juniorki E |
500 m |
3 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 |
|
|
113 - 114 |
Juniorzy E |
500 m |
2 x SERIE |
1, 2 |
|
|
115 - 116 |
Juniorki D |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
117 - 118 |
Juniorzy D |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
119 - 120 |
Juniorki C |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
121 - 122 |
Juniorzy C |
1000 m |
2 x SERIE |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
123 |
Juniorki E |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
124 |
Juniorzy E |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
125 |
Juniorki D |
777 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
126 |
Juniorzy D |
777 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
127 |
Juniorki C |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
128 |
Juniorzy C |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
12:00 |
|
Zakończenie zawodów |
|