Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Białystok, POL, 18.01. - 18.01.2014
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS Serie 500 m | |||||||
RACE: 13 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 111. | WAWRZOS Wiktoria | POL-UKSJB | 1:01.484 | ||
2 | (2) | 103. | BRZESKA Milena | POL-UKSJB | 1:06.389 | ||
3 | (3) | 109. | SMALAK Julia | POL-UKSJB | 1:16.032 | ||
- | (1) | 145. | HORVATH Kamila | POL-UKSSB | - | no start | |
RACE: 14 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 110. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-UKSJB | 1:03.694 | ||
2 | (1) | 104. | GRZYWA Julia | POL-UKSJB | 1:07.850 | ||
3 | (2) | 146. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-UKSSB | 1:10.279 | ||
4 | (4) | 105. | KOWALEWSKA Katia | POL-UKSJB | 1:11.598 | ||
- | (5) | 112. | ŻEMIEROWSKA Gabriela | POL-UKSJB | - | no start | |
RACE: 15 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 108. | SAPIEŻYŃSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 1:00.676 | ||
2 | (5) | 82. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 1:05.367 | ||
3 | (2) | 107. | RADZIEWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 1:08.000 | ||
4 | (1) | 106. | KRUPIŃSKA (1) Zuzanna | POL-UKSJB | 1:21.268 | ||
5 | (4) | 102. | AZZADDIN Lorin | POL-UKSJB | 1:25.562 | ||
JUNIOR E GIRLS Półfinał 500 m | |||||||
RACE: 36 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 108. | SAPIEŻYŃSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 59.796 | ||
2 | (3) | 103. | BRZESKA Milena | POL-UKSJB | 1:05.031 | ||
3 | (2) | 82. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 1:05.052 | ||
4 | (4) | 146. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-UKSSB | 1:08.129 | ||
RACE: 37 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 111. | WAWRZOS Wiktoria | POL-UKSJB | 1:00.796 | ||
2 | (2) | 110. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-UKSJB | 1:01.304 | ||
3 | (4) | 107. | RADZIEWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 1:09.107 | ||
4 | (3) | 104. | GRZYWA Julia | POL-UKSJB | 1:09.343 | ||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 48 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 108. | SAPIEŻYŃSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 59.845 | ||
2 | (2) | 111. | WAWRZOS Wiktoria | POL-UKSJB | 1:00.452 | ||
3 | (3) | 110. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-UKSJB | 1:00.612 | ||
4 | (4) | 103. | BRZESKA Milena | POL-UKSJB | 1:06.918 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Białystok, POL, 18.01. - 18.01.2014
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 108. | SAPIEŻYŃSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 34 | 1 | 0:59.796 | |||
2. | 2. | 111. | WAWRZOS Wiktoria | POL-UKSJB | 21 | 2 | 1:00.452 | |||
3. | 3. | 110. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-UKSJB | 13 | 3 | 1:00.612 | |||
4. | 4. | 103. | BRZESKA Milena | POL-UKSJB | 8 | 4 | 1:05.031 | |||
Półfinał | ||||||||||
5. | 3. | 82. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 5 | 1:05.052 | ||||
6. | 3. | 107. | RADZIEWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 6 | 1:08.000 | ||||
7. | 4. | 104. | GRZYWA Julia | POL-UKSJB | 7 | 1:07.850 | ||||
8. | 4. | 146. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-UKSSB | 8 | 1:08.129 | ||||
Serie | ||||||||||
9. | 3. | 109. | SMALAK Julia | POL-UKSJB | 9 | 1:16.032 | ||||
10. | 4. | 105. | KOWALEWSKA Katia | POL-UKSJB | 10 | 1:11.598 | ||||
11. | 4. | 106. | KRUPIŃSKA (1) Zuzanna | POL-UKSJB | 11 | 1:21.268 | ||||
12. | 5. | 102. | AZZADDIN Lorin | POL-UKSJB | 12 | 1:25.562 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
Półfinał | ||||||||||
1. (5.) | 3. | 82. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 5 | 1:05.052 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 108. | SAPIEŻYŃSKA Wiktoria | POL-UKSJB | 34 | 1 | 0:59.796 | |||
2. (2.) | 2. | 111. | WAWRZOS Wiktoria | POL-UKSJB | 21 | 2 | 1:00.452 | |||
3. (3.) | 3. | 110. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-UKSJB | 13 | 3 | 1:00.612 | |||
4. (4.) | 4. | 103. | BRZESKA Milena | POL-UKSJB | 8 | 4 | 1:05.031 | |||
Półfinał | ||||||||||
5. (6.) | 3. | 107. | RADZIEWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 6 | 1:08.000 | ||||
6. (7.) | 4. | 104. | GRZYWA Julia | POL-UKSJB | 7 | 1:07.850 | ||||
7. (8.) | 4. | 146. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-UKSSB | 8 | 1:08.129 | ||||
Serie | ||||||||||
8. (9.) | 3. | 109. | SMALAK Julia | POL-UKSJB | 9 | 1:16.032 | ||||
9. (10.) | 4. | 105. | KOWALEWSKA Katia | POL-UKSJB | 10 | 1:11.598 | ||||
10. (11.) | 4. | 106. | KRUPIŃSKA (1) Zuzanna | POL-UKSJB | 11 | 1:21.268 | ||||
11. (12.) | 5. | 102. | AZZADDIN Lorin | POL-UKSJB | 12 | 1:25.562 |