Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 22.10. - 24.10.2021
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 333 m | |||||||
RACE: 102 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 42.426 | ||
2 | (3) | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 42.617 | ||
3 | (1) | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 43.718 | ||
4 | (5) | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 44.828 | ||
5 | (2) | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 46.737 | ||
RACE: 103 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 40.033 | ||
2 | (3) | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 48.605 | ||
3 | (4) | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 1:26.290 | ||
- | (1) | 160. | SKUPIEŃ Marcel | POL-UKSSB | - | no start | |
JUNIOR E BOYS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 114 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 45.257 | ||
2 | (2) | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 47.192 | ||
3 | (3) | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 1:25.168 | ||
RACE: 115 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 39.868 | ||
2 | (2) | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 41.148 | ||
3 | (4) | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 42.462 | ||
4 | (3) | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 42.583 | ||
- | (1) | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | - | false start |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 22.10. - 24.10.2021
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 34 | 1 | 0:39.868 | ||
2. | A | 2. | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:41.148 | ||
3. | A | 3. | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 13 | 3 | 0:42.462 | ||
4. | A | 4. | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 8 | 4 | 0:42.583 | ||
5. | A | - | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 3 | 5 | 0:40.033 | ||
6. | B | 1. | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 3 | 6 | 0:44.828 | ||
7. | B | 2. | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 2 | 7 | 0:46.737 | ||
8. | B | 3. | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:25.168 | ||
SERIE | ||||||||||
A | - | 160. | SKUPIEŃ Marcel | POL-UKSSB | 9 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (3.) | A | 3. | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 13 | 3 | 0:42.462 | ||
2. (8.) | B | 3. | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 1 | 8 | 1:25.168 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (1.) | A | 1. | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 34 | 1 | 0:39.868 | ||
2. (2.) | A | 2. | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:41.148 | ||
3. (4.) | A | 4. | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 8 | 4 | 0:42.583 | ||
4. (5.) | A | - | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 3 | 5 | 0:40.033 | ||
5. (6.) | B | 1. | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 3 | 6 | 0:44.828 | ||
6. (7.) | B | 2. | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 2 | 7 | 0:46.737 | ||
SERIE | ||||||||||
- | A | - | 160. | SKUPIEŃ Marcel | POL-UKSSB | 9 | NO TIME |