Tiburon Cup 2023, Prešov, 26.02. - 26.02.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR G HEATS 222 m | |||||||
RACE: 14 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 52. | BILISNANSKY Tobias | SVK-SKMA | 39.422 | ||
2 | (1) | 51. | SOLTIS Patrik | SVK-SKMA | 43.481 | ||
3 | (3) | 55. | MISCIKOVA Julia | SVK-SKMA | 44.931 | ||
RACE: 15 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 50. | LESKO Tomas | SVK-SKMA | 41.075 | ||
2 | (2) | 53. | GOLIASOVA Nina | SVK-SKMA | 51.524 | ||
3 | (4) | 54. | HUTYROVA Livia | SVK-SKMA | 52.803 | ||
4 | (1) | 70. | STASAKOVA Alica | SVK-SKMA | 1:05.194 | ||
JUNIOR G FINAL 222 m | |||||||
RACE: 29 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 55. | MISCIKOVA Julia | SVK-SKMA | 47.191 | ||
2 | (2) | 54. | HUTYROVA Livia | SVK-SKMA | 53.878 | ||
3 | (3) | 70. | STASAKOVA Alica | SVK-SKMA | 1:05.134 | ||
RACE: 30 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 52. | BILISNANSKY Tobias | SVK-SKMA | 39.231 | ||
2 | (3) | 51. | SOLTIS Patrik | SVK-SKMA | 42.574 | ||
3 | (2) | 50. | LESKO Tomas | SVK-SKMA | 46.027 | ||
4 | (4) | 53. | GOLIASOVA Nina | SVK-SKMA | 1:00.695 |
Tiburon Cup 2023, Prešov, 26.02. - 26.02.2023
Distance Classification
JUNIOR G 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAL | ||||||||||
1. | A | 1. | 52. | BILISNANSKY Tobias | SVK-SKMA | 34 | 1 | 0:39.231 | ||
2. | A | 2. | 51. | SOLTIS Patrik | SVK-SKMA | 21 | 2 | 0:42.574 | ||
3. | A | 3. | 50. | LESKO Tomas | SVK-SKMA | 13 | 3 | 0:41.075 | ||
4. | A | 4. | 53. | GOLIASOVA Nina | SVK-SKMA | 8 | 4 | 0:51.524 | ||
5. | B | 1. | 55. | MISCIKOVA Julia | SVK-SKMA | 5 | 5 | 0:44.931 | ||
6. | B | 2. | 54. | HUTYROVA Livia | SVK-SKMA | 3 | 6 | 0:52.803 | ||
7. | B | 3. | 70. | STASAKOVA Alica | SVK-SKMA | 2 | 7 | 1:05.134 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR G GIRLS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAL | ||||||||||
1. (4.) | A | 4. | 53. | GOLIASOVA Nina | SVK-SKMA | 8 | 4 | 0:51.524 | ||
2. (5.) | B | 1. | 55. | MISCIKOVA Julia | SVK-SKMA | 5 | 5 | 0:44.931 | ||
3. (6.) | B | 2. | 54. | HUTYROVA Livia | SVK-SKMA | 3 | 6 | 0:52.803 | ||
4. (7.) | B | 3. | 70. | STASAKOVA Alica | SVK-SKMA | 2 | 7 | 1:05.134 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR G BOYS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (1.) | A | 1. | 52. | BILISNANSKY Tobias | SVK-SKMA | 34 | 1 | 0:39.231 | ||
2. (2.) | A | 2. | 51. | SOLTIS Patrik | SVK-SKMA | 21 | 2 | 0:42.574 | ||
3. (3.) | A | 3. | 50. | LESKO Tomas | SVK-SKMA | 13 | 3 | 0:41.075 |