Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Elbląg, POL, 12.11. - 14.11.2021
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 174 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 133. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:57.976 | ||
2 | (4) | 149. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 2:00.679 | ||
3 | (3) | 165. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 2:03.151 | ||
4 | (1) | 108. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:14.584 | ||
RACE: 175 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 120. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:48.731 | ||
2 | (2) | 150. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:49.214 | ||
3 | (4) | 121. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:50.868 | ||
4 | (3) | 109. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:25.699 | ||
RACE: 176 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 104. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:45.005 | ||
2 | (4) | 147. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:45.322 | ||
3 | (1) | 155. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:12.636 | ||
4 | (2) | 107. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 2:14.651 | ||
RACE: 177 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 115. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 1:48.037 | ||
2 | (2) | 148. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:50.175 | ||
3 | (4) | 166. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:50.935 | ||
4 | (1) | 142. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 2:10.209 | ||
JUNIOR C BOYS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 184 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 115. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 1:42.563 | ||
2 | (4) | 148. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 1:45.980 | ||
3 | (5) | 166. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:48.475 | ||
4 | (3) | 150. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:07.437 | ||
- | (2) | 120. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | - | no finish | |
RACE: 185 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 133. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:37.927 | ||
2 | (1) | 104. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:39.140 | ||
3 | (2) | 147. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:40.821 | ||
4 | (3) | 121. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 2:01.991 | ||
5 | (5) | 149. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 195 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 109. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 196 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 165. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:56.791 | ||
2 | (4) | 108. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 2:03.660 | ||
3 | (2) | 142. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 2:04.663 | ||
4 | (3) | 155. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:13.646 | ||
5 | (5) | 107. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 2:13.744 | ||
RACE: 197 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 149. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 1:45.984 | ||
2 | (1) | 166. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:46.145 | ||
3 | (3) | 150. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:46.229 | ||
4 | (2) | 121. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 1:51.782 | ||
RACE: 198 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 115. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 1:50.503 | ||
2 | (1) | 133. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:51.769 | ||
3 | (2) | 104. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:53.729 | ||
4 | (3) | 147. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:57.299 | ||
5 | (5) | 148. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 2:27.018 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Elbląg, POL, 12.11. - 14.11.2021
Distance Classification
JUNIOR C BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 115. | DOBRZYNSKI Olaf | POL-BLYSKT | 34 | 1 | 1:42.563 | ||
2. | A | 2. | 133. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 21 | 2 | 1:37.927 | ||
3. | A | 3. | 104. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 13 | 3 | 1:39.140 | ||
4. | A | 4. | 147. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 8 | 4 | 1:40.821 | ||
5. | A | 5. | 148. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 5 | 5 | 1:45.980 | ||
6. | B | 1. | 149. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 3 | 6 | 1:45.984 | ||
7. | B | 2. | 166. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2 | 7 | 1:46.145 | ||
8. | B | 3. | 150. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1 | 8 | 1:46.229 | ||
9. | B | 4. | 121. | SZTAFA Filip | POL-GIZ | 9 | 1:50.868 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
10. | A | - | 120. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 10 | 1:48.731 | |||
FINAŁ | ||||||||||
11. | C | 1. | 165. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 11 | 1:56.791 | |||
12. | C | 2. | 108. | KOPER Piotr | POL-BLYSKD | 12 | 2:03.660 | |||
13. | C | 3. | 142. | KALISZUK Konrad | POL-OLIGDA | 13 | 2:04.663 | |||
14. | C | 4. | 155. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 14 | 2:12.636 | |||
15. | C | 5. | 107. | ABRAMOWICZ Antoni | POL-BLYSKD | 15 | 2:13.744 | |||
16. | D | 1. | 109. | ZAKRZEWICZ Bartłomiej | POL-BLYSKD | 16 | 2:25.699 |