ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
BRICA Riana CRO CRO CROATIA
(2) 2.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(3) 3.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(4) 4.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(5) 5.
TÖRÖK Boglárka Anna ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(6) 6.
FELICIJAN Zoja SLO SLO SLOVENIA
(7) 7.
PRAŽNIKAR  Amanda SLO SLO SLOVENIA
(8) 8.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(9) 9.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(10) 10.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL SOFIA
(12) 2.
MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL SOFIA
(13) 3.
KARASMAN Jurica CRO CRO CROATIA
(14) 4.
KOPRIVNJAK Rene CRO CRO CROATIA
(15) 5.
OPUHAČ Marko CRO CRO CROATIA
(16) 6.
ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO CROATIA
(17) 7.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(18) 8.
VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT JELGAVA
(19) 9.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(20) 10.
ŁAMASZ Adam POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(21) 11.
FÜLÖP HOSSZÚ Magor ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(22) 12.
ŠKOF Filip SLO SLO SLOVENIA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(23) 1.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(24) 2.
HORVAT Tonka CRO CRO CROATIA
(25) 3.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(26) 4.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(27) 5.
NÓGRÁDI Panka HUN HUN HUNGARY
(28) 6.
SZIGETI Dóra HUN HUN HUNGARY
(29) 7.
GELVERE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(30) 8.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(31) 9.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(32) 10.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(33) 11.
PUSTOVALOVA Julia RUS-KLIN RUS KLIN
(34) 12.
KISELEVA ARINA RUS-KOL RUS KOLOMNA
(35) 13.
BRIKACH Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(36) 14.
AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS UFA
(37) 15.
KEK Maša SLO SLO SLOVENIA
(38) 16.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(39) 17.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(40) 18.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
(41) 19.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(42) 1.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(43) 2.
BILKIĆ Filip CRO CRO CROATIA
(44) 3.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(45) 4.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(46) 5.
MAJOR Dominik HUN HUN HUNGARY
(47) 6.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(48) 7.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(49) 8.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(50) 9.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(51) 10.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(52) 11.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(53) 12.
ALESHNIKOV Pavel RUS-KLIN RUS KLIN
(54) 13.
KAZMIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(55) 14.
KRAMER Vasilii RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(56) 15.
AMIRKHANOV Tagir RUS-UFA RUS UFA
(57) 16.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(58) 17.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(59) 1.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(60) 2.
AŠČIĆ Petra CRO CRO CROATIA
(61) 3.
BILKIĆ Biljana CRO CRO CROATIA
(62) 4.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(63) 5.
LUETIĆ Sara CRO CRO CROATIA
(64) 6.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(65) 7.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(66) 8.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(67) 9.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(68) 10.
KORMÁNYOS Nina HUN HUN HUNGARY
(69) 11.
SCHÖNBORN Melinda HUN HUN HUNGARY
(70) 12.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN HUN HUNGARY
(71) 13.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(72) 14.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(73) 15.
JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT JELGAVA
(74) 16.
KUCINA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(75) 17.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(76) 18.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(77) 19.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(78) 20.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(79) 21.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(80) 22.
GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(81) 23.
LOCH Angelina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(82) 24.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
(83) 25.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(84) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(85) 2.
KRSTIĆ Ilan BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(86) 3.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(87) 4.
KUMURDJIEV Stefan-Alexander BUL-ICP BUL SOFIA
(88) 5.
MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL SOFIA
(89) 6.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(90) 7.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(91) 8.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(92) 9.
GERECZE Ádám József HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(93) 10.
GRANASZTÓI Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(94) 11.
GYŐRY Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(95) 12.
WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(96) 13.
ZÓLYOMI László HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(97) 14.
CSIZMADIA Márk HUN HUN HUNGARY
(98) 15.
SZILÁGYI Ábel HUN HUN HUNGARY
(99) 16.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(100) 17.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(101) 18.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(102) 19.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(103) 20.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(104) 21.
ILIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(105) 22.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(106) 23.
BARTKO Patrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(107) 24.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(108) 25.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(109) 1.
MILKOVA Jana BUL-ICP BUL SOFIA
(110) 2.
BJELIŠ Barbara CRO CRO CROATIA
(111) 3.
PRANTL Gabriella CRO CRO CROATIA
(112) 4.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(113) 5.
SNIKERE Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(114) 6.
PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(115) 7.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(116) 8.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(117) 9.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(118) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(119) 2.
KRSTIĆ Mak BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(120) 3.
HORVAT Matija CRO CRO CROATIA
(121) 4.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(122) 5.
VÉGI Dániel HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(123) 6.
SAULITIS Jekabs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(124) 7.
CSILLAG  Csongor József ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(125) 8.
GAL Vid SLO SLO SLOVENIA
(126) 9.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(127) 10.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(128) 11.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(129) 12.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES