MP Młodzików i Młodzieżowców, Białystok, 01.04. - 02.04.2023
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
1 dzień | ||||||
13:00 | Rozjazdy | |||||
Rozjazdy | ||||||
Rozjazdy | ||||||
Rozjazdy | ||||||
Czyszczenie lodu | ||||||
14:00 | 1 - 5 | Młodziczki | 1000 m | 5 x SERIE | Group: A, 7 per heat | |
Czyszczenie lodu | ||||||
6 - 7 | Młodzieżowcy Kobiety | 1500 m | 2 x SERIE | Group: A, 8 per heat | ||
8 - 9 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1500 m | 2 x SERIE | Group: A, 8 per heat | ||
10 - 11 | Młodziczki | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 7 per heat | ||
12 - 14 | Młodzicy | 1000 m | 3 x SERIE | Group: A, 7 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
15 - 16 | Młodzieżowcy Kobiety | 1500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 7 per heat | ||
17 - 18 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 8 per heat | ||
19 - 23 | Młodziczki | 1000 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 7 per heat | ||
24 - 26 | Młodzicy | 1000 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 7 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
27 - 33 | Młodziczki | 500 m | 7 x SERIE | Group: A, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
34 - 37 | Młodzieżowcy Kobiety | 500 m | 4 x SERIE | Group: A, 4 per heat | ||
38 - 41 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 500 m | 4 x SERIE | Group: A, 4 per heat | ||
42 - 45 | Młodziczki | 500 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
46 - 50 | Młodzicy | 500 m | 5 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
51 - 52 | Młodzieżowcy Kobiety | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
53 - 54 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
55 - 56 | Młodziczki | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
57 - 58 | Młodzicy | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
59 - 60 | Młodzieżowcy Kobiety | 500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 5 per heat | ||
61 - 62 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 5 per heat | ||
63 - 70 | Młodziczki | 500 m | 8 x FINAŁ | Group: A-H, 5 per heat | ||
71 - 75 | Młodzicy | 500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
76 - 77 | Sztafeta MIX Młodzieżowców | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
78 - 80 | Sztafeta MIX Młodzików | 2000 m | 3 x FINAŁ | |||
20:30 | Koniec pierwszego dnia | |||||
---- | ||||||
2 dzień | ||||||
08:00 | 81 - 85 | Młodzicy | 777 m | 5 x SERIE | Group: A, 5 per heat | |
86 - 90 | Młodziczki | 777 m | 5 x SERIE | Group: A, 8 per heat | ||
91 - 94 | Młodzieżowcy Kobiety | 1000 m | 4 x SERIE | Group: A, 4 per heat | ||
95 - 98 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1000 m | 4 x SERIE | Group: A, 4 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
99 - 100 | Młodzicy | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
101 - 102 | Młodziczki | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 6 per heat | ||
103 - 104 | Młodzieżowcy Kobiety | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
105 - 106 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
107 - 111 | Młodzicy | 777 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 5 per heat | ||
112 - 117 | Młodziczki | 777 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 7 per heat | ||
118 - 119 | Młodzieżowcy Kobiety | 1000 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 5 per heat | ||
120 - 121 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1000 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
122 - 124 | Młodzicy | 1500 m | 3 x SERIE | Group: A, 7 per heat | ||
125 - 128 | Młodziczki | 1500 m | 4 x SERIE | Group: A, 9 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
129 - 131 | Młodzicy | 1500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 7 per heat | ||
132 - 135 | Młodziczki | 1500 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 9 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
136 | Sztafeta Młodzieżowców K | 3000 m | 1 x FINAŁ | |||
137 | Sztafeta Młodzieżowców M | 5000 m | 1 x FINAŁ | |||
138 - 139 | Sztafeta Młodzików | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
140 - 142 | Sztafeta Młodziczek | 2000 m | 3 x FINAŁ | |||
13:40 | Zakończenie zawodów |