Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 14.10. - 16.10.2022
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 8 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 147. | JARMOC Natalia | POL-UKSJB | 1:56.285 | ||
2 | (1) | 104. | JABŁOŃSKA Aleksandra | POL-ORL | 1:56.303 | ||
3 | (4) | 13. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 1:58.294 | ||
4 | (6) | 130. | YÜKSEK Zuzanna | POL-STOCZ | 2:05.316 | ||
5 | (5) | 36. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 2:13.091 | ||
- | (3) | 178. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | - | impeding | |
RACE: 9 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 153. | SKARŻYŃSKA Anna | POL-UKSJB | 2:07.661 | ||
2 | (3) | 59. | DRYL Pola | POL-JUV | 2:11.109 | ||
3 | (2) | 102. | CHILARSKA Oliwia | POL-ORL | 2:16.023 | ||
4 | (4) | 196. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 2:27.289 | ||
5 | (5) | 149. | KRAWCZYKOWICZ Lena | POL-UKSJB | 2:54.380 | ||
RACE: 10 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 35. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 2:07.838 | ||
2 | (2) | 146. | ANGIELCZYK Julia | POL-UKSJB | 2:10.078 | ||
3 | (4) | 148. | JAWORSKA Gabriella | POL-UKSJB | 2:11.667 | ||
4 | (3) | 58. | BIELONKO Marta | POL-JUV | 2:11.785 | ||
5 | (5) | 195. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 2:11.926 | ||
RACE: 11 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 4. | SLOKA Nora | LAT | NO TIME | finished | |
2 | (2) | 179. | SOBIESIAK Kornelia | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
3 | (1) | 61. | MANACHES Dominika | POL-JUV | NO TIME | finished adv.->to D | |
4 | (3) | 150. | KULIK Oksana | POL-UKSJB | NO TIME | finished | |
5 | (4) | 151. | ŁOKIĆ Laura | POL-UKSJB | NO TIME | finished | |
RACE: 12 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 106. | PAŃCZYSZYN Amelia | POL-ORL | 1:52.782 | ||
2 | (2) | 14. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 1:52.881 | ||
3 | (3) | 211. | TELITSYNA Sofia | UKR | 1:56.589 | ||
4 | (4) | 105. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 1:56.718 | ||
5 | (5) | 180. | SZTABIŃSKA Gaja | POL-UKSSB | 1:58.564 | ||
6 | (6) | 91. | TARGOWSKA Martyna | POL-MOSIR | 2:07.142 | ||
RACE: 13 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 107. | ZIĘCINA Natalia | POL-ORL | 1:51.893 | ||
2 | (3) | 210. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR | 1:51.966 | ||
3 | (2) | 152. | OSIPOWICZ Gabriela | POL-UKSJB | 1:53.664 | ||
4 | (4) | 37. | WAWER Julia | POL-GIZ | 2:02.625 | ||
5 | (6) | 103. | HABERA Roksana | POL-ORL | 2:04.815 | ||
6 | (5) | 60. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 2:05.086 |