Mistrzostwa Polski na Dystansach & Wieloboju, Tomaszów Maz, 15.03. - 17.03.2019
Live Results - Program
Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
1. DZIEŃ |
15 marca 2019 |
14:00 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
14:10 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
14:20 |
|
Ceremonia otwarcia |
|
14:30 |
|
Czyszczenie lodu |
|
14:50 |
1 - 4 |
Kobiety |
1500 m |
4 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
5 - 8 |
Mężczyźni |
1500 m |
4 x SERIE |
1, 2, 3 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
9 - 14 |
Kobiety |
500 m |
6 x SERIE |
1, 2 + 4xFS-3P |
|
|
15 - 20 |
Mężczyźni |
500 m |
6 x SERIE |
1, 2 + 4xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
21 - 26 |
Kobiety |
1000 m |
6 x SERIE |
1, 2 + 4xFS-3P |
|
|
27 - 32 |
Mężczyźni |
1000 m |
6 x SERIE |
1, 2 + 4xFS-3P |
|
17:30 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
2. DZIEŃ |
16 marca 2019 |
14:00 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
14:10 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
14:20 |
|
Czyszczenie lodu |
|
14:40 |
33 - 34 |
Kobiety |
1500 m |
2 x BIEGI RANKINGOWE |
|
|
|
35 - 36 |
Mężczyźni |
1500 m |
2 x BIEGI RANKINGOWE |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
37 |
Kobiety |
500 m |
1 x BIEGI RANKINGOWE |
|
|
|
38 - 39 |
Mężczyźni |
500 m |
2 x BIEGI RANKINGOWE |
|
|
15:25 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
15:35 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
15:45 |
|
Czyszczenie lodu |
|
16:00 |
40 - 41 |
Kobiety |
1500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2, 3 + 1xFS-4P |
|
|
42 - 43 |
Mężczyźni |
1500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2, 3 + 1xFS-4P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
44 |
Kobiety |
1500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
45 |
Kobiety |
1500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
46 |
Mężczyźni |
1500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
47 |
Mężczyźni |
1500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
48 - 51 |
Kobiety |
500 m |
4 x ĆWIERĆFINAŁ |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
52 - 55 |
Mężczyźni |
500 m |
4 x ĆWIERĆFINAŁ |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
56 - 57 |
Kobiety |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
58 - 59 |
Mężczyźni |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
60 |
Kobiety |
500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
61 |
Kobiety |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
62 |
Mężczyźni |
500 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
63 |
Mężczyźni |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
64 - 65 |
Sztafeta Kobiet |
3000 m |
2 x SERIE |
1, 2 |
|
|
66 - 67 |
Sztafeta Mężczyzn |
5000 m |
2 x SERIE |
1 + 2xFS-2P |
|
19:30 |
|
Koniec drugiego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
3. DZIEŃ |
17 marca 2019 |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
08:40 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
08:50 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:05 |
68 |
Kobiety |
1000 m |
1 x BIEGI RANKINGOWE |
|
|
|
69 - 70 |
Mężczyźni |
1000 m |
2 x BIEGI RANKINGOWE |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
71 - 74 |
Kobiety |
1000 m |
4 x ĆWIERĆFINAŁ |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
75 - 78 |
Mężczyźni |
1000 m |
4 x ĆWIERĆFINAŁ |
1, 2 + 2xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
79 - 80 |
Kobiety |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
81 - 82 |
Mężczyźni |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁ |
1, 2 + 1xFS-3P |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
83 |
Kobiety |
1000 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
84 |
Kobiety |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
85 |
Mężczyźni |
1000 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
86 |
Mężczyźni |
1000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
87 |
Kobiety |
3000 m |
1 x SUPER FINAŁ |
8 best with FP |
|
|
88 |
Mężczyźni |
3000 m |
1 x SUPER FINAŁ |
8 best with FP |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
89 |
Sztafeta Kobiet |
3000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
90 |
Sztafeta Mężczyzn |
5000 m |
1 x FINAŁ B |
|
|
|
91 |
Sztafeta Mężczyzn |
5000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Ceremonia Dekoracji |
|
13:00 |
|
Zakończenie zawodów |
|