Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 6 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 58.970 | ||
2 | (5) | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:03.201 | ||
3 | (3) | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 1:06.970 | ||
4 | (4) | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:16.939 | ||
5 | (1) | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
RACE: 7 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 59.697 | ||
2 | (5) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 1:00.491 | ||
3 | (2) | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 1:03.074 | ||
4 | (4) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 1:05.279 | ||
5 | (6) | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:12.796 | ||
6 | (1) | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 1:25.792 | ||
RACE: 8 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 59.574 | ||
2 | (1) | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 1:05.362 | ||
3 | (5) | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:05.448 | ||
4 | (2) | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 1:06.667 | ||
5 | (3) | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 1:10.138 | ||
RACE: 9 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:00.661 | ||
2 | (5) | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:03.548 | ||
3 | (3) | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 1:08.513 | ||
4 | (2) | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 1:17.163 | ||
5 | (1) | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 1:17.506 | ||
JUNIOR E BOYS PÓŁFINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 18 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 57.650 | ||
2 | (4) | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:01.879 | ||
3 | (2) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 1:15.014 | ||
4 | (6) | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 1:15.329 | ||
5 | (5) | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:27.396 | ||
6 | (3) | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:39.491 | ||
RACE: 19 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
2 | (3) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | NO TIME | finished | |
3 | (2) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
4 | (4) | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | NO TIME | finished | |
5 | (5) | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
6 | (6) | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
JUNIOR E BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 26 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 56.742 | ||
2 | (1) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 56.772 | ||
3 | (5) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 56.920 | ||
4 | (3) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 58.866 | ||
5 | (4) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 59.018 | ||
6 | (2) | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:00.554 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:56.742 | |||
2. | 2. | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:56.772 | |||
3. | 3. | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 13 | 3 | 0:56.920 | |||
4. | 4. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:58.866 | |||
5. | 5. | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 5 | 5 | 0:59.018 | |||
6. | 6. | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 3 | 6 | 1:00.554 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. | 4. | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 7 | 1:03.074 | ||||
8. | 4. | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 8 | 1:06.970 | ||||
9. | 5. | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 9 | 1:05.362 | ||||
10. | 5. | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 10 | 1:05.448 | ||||
11. | 6. | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 11 | 1:03.201 | ||||
12. | 6. | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 12 | 1:08.513 | ||||
SERIE | ||||||||||
13. | 4. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 13 | 1:05.279 | ||||
14. | 4. | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 14 | 1:06.667 | ||||
15. | 4. | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 15 | 1:16.939 | ||||
16. | 4. | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 16 | 1:17.163 | ||||
17. | 5. | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 17 | 1:10.138 | ||||
18. | 5. | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 18 | 1:12.796 | ||||
19. | 5. | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 19 | 1:17.506 | ||||
20. | 5. | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 20 | NO TIME | ||||
21. | 6. | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 21 | 1:25.792 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
1. (9.) | 5. | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 9 | 1:05.362 | ||||
2. (10.) | 5. | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 10 | 1:05.448 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:56.742 | |||
2. (2.) | 2. | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:56.772 | |||
3. (3.) | 3. | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 13 | 3 | 0:56.920 | |||
4. (4.) | 4. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:58.866 | |||
5. (5.) | 5. | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 5 | 5 | 0:59.018 | |||
6. (6.) | 6. | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 3 | 6 | 1:00.554 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. (7.) | 4. | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 7 | 1:03.074 | ||||
8. (8.) | 4. | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 8 | 1:06.970 | ||||
9. (11.) | 6. | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 11 | 1:03.201 | ||||
10. (12.) | 6. | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 12 | 1:08.513 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. (13.) | 4. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 13 | 1:05.279 | ||||
12. (14.) | 4. | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 14 | 1:06.667 | ||||
13. (15.) | 4. | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 15 | 1:16.939 | ||||
14. (16.) | 4. | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 16 | 1:17.163 | ||||
15. (17.) | 5. | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 17 | 1:10.138 | ||||
16. (18.) | 5. | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 18 | 1:12.796 | ||||
17. (19.) | 5. | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 19 | 1:17.506 | ||||
18. (20.) | 5. | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 20 | NO TIME | ||||
19. (21.) | 6. | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 21 | 1:25.792 |