Baltic Cup 1, Minsk, BLR, 25.10. - 27.10.2019
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS FINAL 777 m | |||||||
RACE: 302 HEAT: 1 GROUP: G Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 82. | BYCHKOU Daniil | BLR-ZHO | 1:26.422 | ||
2 | (3) | 143. | KASIANOVSKI Georgii | RUS-KAL | 1:28.043 | ||
3 | (1) | 131. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 1:29.963 | ||
4 | (2) | 83. | PAPKOVICH Yury | BLR-ZHO | 1:36.327 | ||
RACE: 303 HEAT: 2 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 181. | KOZHARSKY Vladimir | RUS-SMO | 1:24.589 | ||
2 | (2) | 208. | IVCHATOV Ivan | UKR-KYIV | 1:26.038 | ||
3 | (3) | 81. | BALSHAKOU Mikita | BLR-ZHO | 1:27.290 | ||
4 | (4) | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 1:31.735 | ||
RACE: 304 HEAT: 3 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 34. | KASAKEVICH Tsimafei | BLR | 1:20.823 | ||
2 | (6) | 84. | ZELENIN Raman | BLR-ZHO | 1:25.772 | ||
3 | (4) | 117. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | 1:26.792 | ||
4 | (5) | 146. | SENNIKOV Vladimir | RUS-KAL | 1:29.329 | ||
5 | (2) | 132. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 1:29.508 | ||
6 | (1) | 183. | MIKHAILOV Denis | RUS-SMO | 1:30.881 | ||
RACE: 305 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 144. | MESHKOV Pavel | RUS-KAL | 1:25.535 | ||
2 | (1) | 180. | KOLMYKOV Daniel | RUS-SMO | 1:25.887 | ||
3 | (2) | 182. | LEMESHENKOV Maksim | RUS-SMO | 1:26.766 | ||
4 | (3) | 184. | MOSKVICHEV Evgeny | RUS-SMO | 1:37.626 | ||
5 | (4) | 33. | AHIYEVICH leanid | BLR | 1:42.090 | ||
RACE: 306 HEAT: 5 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 142. | GORBUNCHIKOV Maksim | RUS-KAL | 1:22.552 | ||
2 | (3) | 145. | MINENOK Alexey | RUS-KAL | 1:22.706 | ||
3 | (2) | 36. | MAHER Matvei | BLR | 1:22.778 | ||
4 | (4) | 157. | IVANOV Mikhail | RUS-MGFSO | 1:23.142 | ||
5 | (5) | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:25.938 | ||
RACE: 307 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | CECH Ernestas | LTU | 1:20.349 | ||
2 | (3) | 196. | VECHKANOV Boris | RUS-TVER | 1:20.522 | ||
3 | (2) | 141. | BELIKOV Ivan | RUS-KAL | 1:20.637 | ||
4 | (4) | 195. | KASHITSYN Zahar | RUS-TVER | 1:20.983 | ||
RACE: 308 HEAT: 7 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 167. | FESENKO Kirill | RUS-PET | 1:15.410 | ||
2 | (3) | 125. | PALENCEUSZ Dominik | POL | 1:15.577 | ||
3 | (2) | 168. | PETROV Arsenii | RUS-PET | 1:18.737 | ||
4 | (4) | 166. | ANDREEV Ilia | RUS-PET | 1:22.550 |