Baltic Cup 1, Minsk, BLR, 25.10. - 27.10.2019
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS HEATS 777 m | |||||||
RACE: 196 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 154. | ALIEVA Albina | RUS-MGFSO | 1:24.399 | ||
2 | (4) | 93. | LEVICKYTE Valentina | LTU | 1:25.566 | ||
3 | (2) | 162. | ROSCHEKTAEVA Stefania | RUS-PET | 1:28.347 | ||
4 | (3) | 13. | SHAVROVA Zlata | BLR | 1:33.271 | ||
- | (1) | 15. | TARASAVA Yelizaveta | BLR | - | yellow card | |
RACE: 197 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 137. | ZHEREBEVA Taisiia | RUS-KAL | 1:22.964 | ||
2 | (4) | 10. | KAPYTKOVA Kseniya | BLR | 1:27.038 | ||
3 | (5) | 190. | SAPOGOVA Sofiya | RUS-TVER | 1:27.341 | ||
4 | (3) | 7. | HALAVEN Sviatlana | BLR | 1:36.845 | ||
5 | (6) | 169. | KORNEEWA Olga | RUS-SMO | 1:37.299 | ||
6 | (2) | 159. | KHALITOVA Elizaveta | RUS-PET | 1:56.613 | ||
RACE: 198 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 170. | KOZYREVA Veronika | RUS-SMO | 1:24.351 | ||
2 | (4) | 163. | SASKOVA Daria | RUS-PET | 1:24.426 | ||
3 | (5) | 14. | STSIAPANAVA Darya | BLR | 1:27.461 | ||
4 | (2) | 134. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 1:27.949 | ||
5 | (1) | 77. | SHABANAVA Yaraslava | BLR-ZHO | 1:36.289 | ||
6 | (3) | 11. | KULAKOUSKAYA Elena | BLR | 1:41.467 | ||
RACE: 199 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 121. | MAZUR Hanna | POL | 1:24.464 | ||
2 | (3) | 164. | TOROPOVA Polina | RUS-PET | 1:26.368 | ||
3 | (5) | 126. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | 1:28.429 | ||
4 | (4) | 112. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | 1:29.709 | ||
5 | (2) | 8. | HANCHARYK Kira | BLR | 1:33.534 | ||
RACE: 200 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 161. | METELKINA Mariia | RUS-PET | 1:24.721 | ||
2 | (4) | 155. | GRISHINA Daria | RUS-MGFSO | 1:25.354 | ||
3 | (1) | 12. | RUDZINNSKAYA Alina | BLR | 1:26.570 | ||
4 | (2) | 189. | ROGOVA Nadejda | RUS-TVER | 1:30.075 | ||
5 | (3) | 171. | TROSHKINA Elika | RUS-SMO | 1:44.261 | ||
RACE: 201 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 160. | KOKOREWA Anna | RUS-PET | 1:23.828 | ||
2 | (1) | 69. | LUKASHEVICH ANHELINA | BLR-ORS | 1:24.575 | ||
3 | (6) | 111. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | 1:33.031 | ||
4 | (3) | 133. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 1:34.442 | ||
5 | (5) | 76. | LUKASHEVICH Kseniya | BLR-ZHO | 1:50.430 | ||
- | (2) | 9. | KANAPLIANIK Evialina | BLR | - | no start |