Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
1. DZIEŃ | 1 grudnia 2018 | |||||
08:00 | Rozgrzewka | Juniorek E | ||||
08:10 | Rozgrzewka | Juniorów E | ||||
08:20 | Rozgrzewka | Juniorek D | ||||
08:30 | Rozgrzewka | Juniorów D | ||||
08:40 | Czyszczenie lodu | |||||
08:55 | 1 - 4 | Juniorki E | 500 m | 4 x SERIE | 1, 2, 3 | |
5 - 10 | Juniorki D | 1000 m | 6 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
11 - 14 | Juniorzy D | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
15 - 16 | Juniorki E | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2, 3 | ||
17 - 19 | Juniorzy E | 500 m | 3 x SERIE | 1, 2 | ||
20 - 22 | Juniorki D | 1000 m | 3 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
23 - 24 | Juniorzy D | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2, 3 | ||
25 - 26 | Dziewczynki Mlodsze | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
27 - 28 | Dziewczynki | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
29 | Juniorki E | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
30 | Juniorki E | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
31 | Juniorzy E | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
32 | Juniorzy E | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
33 | Juniorki D | 1000 m | 1 x B-FINAL | |||
34 | Juniorki D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
35 | Juniorzy D | 1000 m | 1 x B-FINAL | |||
36 | Juniorzy D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
37 | Dziewczynki Mlodsze | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
38 | Chlopcy Mlodsi | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
39 | Dziewczynki | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
40 | Chlopcy | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
41 - 47 | Juniorki D | 500 m | 7 x SERIE | 1, 2 + 6xFS-3P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
48 - 51 | Juniorki E | 222 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
52 - 54 | Juniorzy E | 222 m | 3 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
55 - 58 | Juniorki D | 500 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁY | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
59 - 63 | Juniorzy D | 500 m | 5 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
64 - 65 | Juniorki E | 222 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
66 - 67 | Juniorzy E | 222 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
68 - 69 | Juniorki D | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
70 - 71 | Juniorzy D | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
72 - 73 | Dziewczynki Mlodsze | 222 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
74 - 75 | Dziewczynki | 333 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
76 | Juniorki E | 222 m | 1 x B-FINAL | |||
77 | Juniorki E | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
78 | Juniorzy E | 222 m | 1 x B-FINAL | |||
79 | Juniorzy E | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
80 | Juniorki D | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
81 | Juniorki D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
82 | Juniorzy D | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
83 | Juniorzy D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
84 | Dziewczynki Mlodsze | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
85 | Chlopcy Mlodsi | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
86 | Dziewczynki | 333 m | 1 x FINAŁ | |||
87 | Chlopcy | 333 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
88 - 91 | Juniorki E | 333 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
92 - 98 | Juniorki D | 777 m | 7 x SERIE | 1, 2 + 6xFS-3P | ||
ROZGRZEWKI ROZPOCZNĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO PO ZAKOŃCZENIU BIEGU 98! | ||||||
15:20 | Rozgrzewka | Juniorki C | ||||
15:30 | Rozgrzewka | Juniorzy C | ||||
15:40 | Rozgrzewka | Kobiety | ||||
15:50 | Rozgrzewka | Mężczyźni | ||||
16:00 | Czyszczenie lodu | |||||
16:15 | 99 - 102 | Juniorki C | 1500 m | 4 x SERIE | 1, 2, 3 | |
Czyszczenie lodu | ||||||
103 - 104 | Juniorzy C | 1500 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
105 - 106 | Juniorki C | 1500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2, 3 | ||
107 - 109 | Kobiety | 1500 m | 3 x SERIE | 1, 2 | ||
110 - 112 | Mężczyźni | 1500 m | 3 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
113 | Juniorzy C | 1500 m | 1 x B-FINAL | |||
114 | Juniorzy C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
115 | Juniorki C | 1500 m | 1 x B-FINAL | |||
116 | Juniorki C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
117 | Kobiety | 1500 m | 1 x B-FINAL | |||
118 | Kobiety | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
119 | Mężczyźni | 1500 m | 1 x B-FINAL | |||
120 | Mężczyźni | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
121 - 126 | Juniorki C | 500 m | 6 x SERIE | 1, 2, 3 + 2xFS-4P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
127 - 129 | Juniorzy C | 500 m | 3 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
130 - 133 | Juniorki C | 500 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁY | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
134 - 137 | Kobiety | 500 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
138 - 141 | Mężczyźni | 500 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
142 - 143 | Juniorzy C | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
144 - 145 | Juniorki C | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
146 - 147 | Kobiety | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
148 - 149 | Mężczyźni | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
150 | Juniorzy C | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
151 | Juniorzy C | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
152 | Juniorki C | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
153 | Juniorki C | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
154 | Kobiety | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
155 | Kobiety | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
156 | Mężczyźni | 500 m | 1 x B-FINAL | |||
157 | Mężczyźni | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
20:40 | Koniec pierwszego dnia | |||||
---- | ||||||
08:00 | 2. DZIEŃ | 2 grudnia 2018 | ||||
08:00 | Rozgrzewka | Juniorek E | ||||
08:10 | Rozgrzewka | Juniorów E | ||||
08:20 | Rozgrzewka | Juniorek D | ||||
08:30 | Rozgrzewka | Juniorów D | ||||
08:40 | Czyszczenie lodu | |||||
08:55 | 158 - 161 | Juniorki D | 777 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁY | 1, 2 + 2xFS-3P | |
162 - 166 | Juniorzy D | 777 m | 5 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
167 - 168 | Juniorki E | 333 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
169 - 171 | Juniorzy E | 333 m | 3 x SERIE | 1, 2 | ||
172 - 173 | Juniorki D | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
174 - 175 | Juniorzy D | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
176 | Juniorki E | 333 m | 1 x B-FINAL | |||
177 | Juniorki E | 333 m | 1 x FINAŁ | |||
178 | Juniorzy E | 333 m | 1 x B-FINAL | |||
179 | Juniorzy E | 333 m | 1 x FINAŁ | |||
180 | Juniorki D | 777 m | 1 x B-FINAL | |||
181 | Juniorki D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
182 | Juniorzy D | 777 m | 1 x B-FINAL | |||
183 | Juniorzy D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
10:40 | ROZGRZEWKI ROZPOCZNĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO PO ZAKOŃCZENIU FINAŁÓW ! | |||||
10:40 | Rozgrzewka | Juniorki C | ||||
10:50 | Rozgrzewka | Juniorzy C | ||||
11:00 | Rozgrzewka | Kobiety | ||||
11:10 | Rozgrzewka | Mężczyźni | ||||
11:20 | Czyszczenie lodu | |||||
11:35 | 184 - 188 | Juniorki C | 1000 m | 5 x SERIE | 1, 2 | |
189 - 191 | Juniorzy C | 1000 m | 3 x SERIE | 1, 2, 3 + 1xFS-4P | ||
192 - 195 | Kobiety | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
196 - 199 | Mężczyźni | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
200 - 201 | Juniorki C | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
202 - 203 | Juniorzy C | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
204 - 205 | Kobiety | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
206 - 207 | Mężczyźni | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
208 | Juniorki C | 1000 m | 1 x B-FINAL | |||
209 | Juniorki C | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
210 | Juniorzy C | 1000 m | 1 x B-FINAL | |||
211 | Juniorzy C | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
212 | Kobiety | 1000 m | 1 x B-FINAL | |||
213 | Kobiety | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
214 | Mężczyźni | 1000 m | 1 x B-FINAL | |||
215 | Mężczyźni | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
14:00 | Zakończenie zawodów |