Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Heat Results
1. Distance | |||||||
MEN SERIE 1500 m | |||||||
RACE: 87 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 2:32.980 | ||
2 | (4) | 74. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 2:33.292 | ||
3 | (2) | 70. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 2:34.174 | ||
4 | (5) | 81. | ZAKRZEWSKI Jakub | POL-JUV | 2:39.916 | ||
5 | (3) | 69. | JAMIOŁKOWSKI Szymon | POL-JUV | 2:45.358 | ||
- | (1) | 68. | DĄBROWSKI Robert | POL-JUV | - | no start | |
RACE: 88 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 88. | PAWŁOWSKI Michał | POL-MOSIR | 2:38.911 | ||
2 | (3) | 66. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 2:53.556 | ||
3 | (2) | 65. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 2:53.653 | ||
4 | (4) | 72. | ŁAJEWSKI Kacper | POL-JUV | 2:58.553 | ||
5 | (1) | 78. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 2:59.619 | ||
6 | (5) | 11. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | NO TIME | finished | |
RACE: 89 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 80. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 3:03.189 | ||
2 | (2) | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 3:03.449 | ||
3 | (1) | 76. | WANAGO Karol | POL-JUV | 3:06.900 | ||
4 | (6) | 77. | WASILEWSKI Jakub | POL-JUV | 3:07.863 | ||
5 | (4) | 79. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 3:14.661 | ||
6 | (3) | 109. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | NO TIME | finished | |
RACE: 90 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 73. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:35.395 | ||
2 | (3) | 67. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 2:35.670 | ||
3 | (5) | 71. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 2:36.396 | ||
4 | (4) | 24. | ŚLĄSKI Piotr | POL-GIZ | 2:37.960 | ||
5 | (6) | 108. | FRANASZCZUK Jan | POL-STOCZ | 2:40.514 | ||
6 | (1) | 75. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 2:53.938 | ||
MEN PÓŁFINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 98 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 80. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 2:45.427 | ||
2 | (2) | 74. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 2:45.480 | ||
3 | (5) | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 2:45.942 | ||
4 | (3) | 70. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 2:51.172 | ||
5 | (6) | 76. | WANAGO Karol | POL-JUV | 3:01.099 | ||
6 | (1) | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 3:10.725 | ||
RACE: 99 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 66. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 2:21.572 | ||
2 | (6) | 65. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 2:21.695 | ||
3 | (1) | 73. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:23.703 | ||
4 | (4) | 88. | PAWŁOWSKI Michał | POL-MOSIR | 2:38.403 | ||
5 | (3) | 71. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 2:49.500 | ||
- | (2) | 67. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | - | impeding | |
MEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 103 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 74. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 2:59.296 | ||
2 | (4) | 80. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 2:59.398 | ||
3 | (6) | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 2:59.477 | ||
4 | (3) | 73. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 3:00.474 | ||
5 | (2) | 65. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 3:43.084 | ||
6 | (1) | 66. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 4:38.731 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Distance Classification
MEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 74. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 34 | 1 | 2:33.292 | |||
2. | 2. | 80. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 21 | 2 | 2:45.427 | |||
3. | 3. | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 13 | 3 | 2:45.942 | |||
4. | 4. | 73. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 8 | 4 | 2:23.703 | |||
5. | 5. | 65. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 5 | 5 | 2:21.695 | |||
6. | 6. | 66. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 3 | 6 | 2:21.572 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. | 4. | 88. | PAWŁOWSKI Michał | POL-MOSIR | 7 | 2:38.403 | ||||
8. | 4. | 70. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 8 | 2:34.174 | ||||
9. | 5. | 71. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 9 | 2:36.396 | ||||
10. | 5. | 76. | WANAGO Karol | POL-JUV | 10 | 3:01.099 | ||||
11. | 6. | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 11 | 2:32.980 | ||||
12. | - | 67. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 12 | 2:35.670 | ||||
SERIE | ||||||||||
13. | 4. | 24. | ŚLĄSKI Piotr | POL-GIZ | 13 | 2:37.960 | ||||
14. | 4. | 81. | ZAKRZEWSKI Jakub | POL-JUV | 14 | 2:39.916 | ||||
15. | 4. | 72. | ŁAJEWSKI Kacper | POL-JUV | 15 | 2:58.553 | ||||
16. | 4. | 77. | WASILEWSKI Jakub | POL-JUV | 16 | 3:07.863 | ||||
17. | 5. | 108. | FRANASZCZUK Jan | POL-STOCZ | 17 | 2:40.514 | ||||
18. | 5. | 69. | JAMIOŁKOWSKI Szymon | POL-JUV | 18 | 2:45.358 | ||||
19. | 5. | 78. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 19 | 2:59.619 | ||||
20. | 5. | 79. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 20 | 3:14.661 | ||||
21. | 6. | 75. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 21 | 2:53.938 | ||||
22. | 6. | 11. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 22 | NO TIME | ||||
22. | 6. | 109. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 22 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR C BOYS 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
1. (12.) | - | 67. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 12 | 2:35.670 | ||||
SERIE | ||||||||||
2. (15.) | 4. | 72. | ŁAJEWSKI Kacper | POL-JUV | 15 | 2:58.553 |
Splitted Distance Classification
MEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 74. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 34 | 1 | 2:33.292 | |||
2. (2.) | 2. | 80. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | 21 | 2 | 2:45.427 | |||
3. (3.) | 3. | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | 13 | 3 | 2:45.942 | |||
4. (4.) | 4. | 73. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 8 | 4 | 2:23.703 | |||
5. (5.) | 5. | 65. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 5 | 5 | 2:21.695 | |||
6. (6.) | 6. | 66. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 3 | 6 | 2:21.572 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
7. (7.) | 4. | 88. | PAWŁOWSKI Michał | POL-MOSIR | 7 | 2:38.403 | ||||
8. (8.) | 4. | 70. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 8 | 2:34.174 | ||||
9. (9.) | 5. | 71. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 9 | 2:36.396 | ||||
10. (10.) | 5. | 76. | WANAGO Karol | POL-JUV | 10 | 3:01.099 | ||||
11. (11.) | 6. | 12. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | 11 | 2:32.980 | ||||
SERIE | ||||||||||
12. (13.) | 4. | 24. | ŚLĄSKI Piotr | POL-GIZ | 13 | 2:37.960 | ||||
13. (14.) | 4. | 81. | ZAKRZEWSKI Jakub | POL-JUV | 14 | 2:39.916 | ||||
14. (16.) | 4. | 77. | WASILEWSKI Jakub | POL-JUV | 16 | 3:07.863 | ||||
15. (17.) | 5. | 108. | FRANASZCZUK Jan | POL-STOCZ | 17 | 2:40.514 | ||||
16. (18.) | 5. | 69. | JAMIOŁKOWSKI Szymon | POL-JUV | 18 | 2:45.358 | ||||
17. (19.) | 5. | 78. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 19 | 2:59.619 | ||||
18. (20.) | 5. | 79. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 20 | 3:14.661 | ||||
19. (21.) | 6. | 75. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 21 | 2:53.938 | ||||
20. (22.) | 6. | 11. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 22 | NO TIME | ||||
21. (22.) | 6. | 109. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 22 | NO TIME |