Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 27.10. - 28.10.2018
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
1 dzień | 27 października 2018 | |||||
08:10 | Rozgrzewka | Juniorek E | ||||
08:20 | Rozgrzewka | Juniorów E | ||||
08:30 | Rozgrzewka | Juniorek D | ||||
08:40 | Rozgrzewka | Juniorów D | ||||
09:00 | Ceremonia Otwarcia | |||||
09:05 | Czyszczenie lodu | |||||
09:20 | 1 - 4 | Juniorek D | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2, 3 | |
5 - 8 | Juniorów D | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
9 - 11 | Juniorek E | 500 m | 3 x SERIE | 1, 2 | ||
12 - 13 | Juniorów E | 500 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
14 - 15 | Juniorek D | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2, 3 | ||
16 - 17 | Juniorów D | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
18 | Juniorek E | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
19 | Juniorów E | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
20 | Juniorek D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
21 | Juniorów D | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
22 - 25 | Juniorek E | 222 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
26 - 30 | Juniorek D | 500 m | 5 x SERIE | 1, 2 | ||
31 - 35 | Juniorów D | 500 m | 5 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
36 - 37 | Juniorek E | 222 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
38 - 39 | Juniorów E | 222 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
40 - 41 | Juniorek D | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
42 - 43 | Juniorów D | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
44 | Juniorek E | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
45 | Juniorów E | 222 m | 1 x FINAŁ | |||
46 | Juniorek D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
47 | Juniorów D | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
48 - 51 | Juniorek E | 333 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
52 - 56 | Juniorek D | 777 m | 5 x SERIE | 1, 2 | ||
57 - 61 | Juniorów D | 777 m | 5 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
14:00 | Rozgrzewka | Juniorek C | ||||
14:10 | Rozgrzewka | Juniorów C | ||||
14:20 | Rozgrzewka | Kobiet | ||||
14:30 | Rozgrzewka | Mężczyzn | ||||
14:40 | Czyszczenie lodu | |||||
15:00 | 62 - 67 | Juniorek C | 1500 m | 6 x SERIE | 1, 2 | |
68 - 71 | Mężczyźni | 1500 m | 4 x SERIE | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
72 - 74 | Juniorów C | 1500 m | 3 x SERIE | 1, 2 | ||
75 - 76 | Juniorek C | 1500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2, 3 | ||
77 - 79 | Kobiety | 1500 m | 3 x SERIE | 1, 2 | ||
80 - 81 | Mężczyźni | 1500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2, 3 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
82 | Juniorów C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
83 | Juniorek C | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
84 | Kobiety | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
85 | Mężczyźni | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
86 - 93 | Juniorek C | 500 m | 8 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
94 - 97 | Juniorów C | 500 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
98 - 101 | Juniorek C | 500 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁ | 1, 2 | ||
102 - 105 | Kobiety | 500 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
106 - 109 | Mężczyźni | 500 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
110 - 111 | Juniorów C | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
112 - 113 | Juniorek C | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
114 - 115 | Kobiety | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
116 - 117 | Mężczyźni | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
118 | Juniorów C | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
119 | Juniorek C | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
120 | Kobiety | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
121 | Mężczyźni | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
122 - 129 | Juniorek C | 1000 m | 8 x SERIE | 1, 2 | ||
20:30 | Zakończenie pierwszego dnia | |||||
---- | ||||||
08:00 | 2 dzień | 28 października 2018 | ||||
08:00 | Rozgrzewka | Juniorek E | ||||
08:10 | Rozgrzewka | Juniorów E | ||||
08:20 | Rozgrzewka | Juniorek D | ||||
08:30 | Rozgrzewka | Juniorów D | ||||
08:40 | Czyszczenie lodu | |||||
09:00 | 130 - 131 | Juniorek E | 333 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | |
132 - 133 | Juniorów E | 333 m | 2 x SERIE | 1, 2 | ||
134 - 135 | Juniorek D | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
136 - 137 | Juniorów D | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
138 | Juniorek E | 333 m | 1 x FINAŁ | |||
139 | Juniorów E | 333 m | 1 x FINAŁ | |||
140 | Juniorek D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
141 | Juniorów D | 777 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
10:00 | Rozgrzewka | Juniorek C | ||||
10:10 | Rozgrzewka | Juniorów C | ||||
10:20 | Rozgrzewka | Kobiet | ||||
10:30 | Rozgrzewka | Mężczyzn | ||||
10:40 | Czyszczenie lodu | |||||
11:00 | 142 - 145 | Juniorek C | 1000 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁ | 1, 2 | |
146 - 149 | Juniorów C | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
150 - 153 | Kobiety | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
154 - 157 | Mężczyźni | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
158 - 159 | Juniorek C | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
160 - 161 | Juniorów C | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
162 - 163 | Kobiety | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
164 - 165 | Mężczyźni | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁ | 1, 2 | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
166 | Juniorek C | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
167 | Juniorów C | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
168 | Kobiety | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
169 | Mężczyźni | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
13:15 | Zakończenie zawodów |