Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 04.11. - 05.11.2017
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS FINAŁ 777 m | |||||||
RACE: 176 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 66. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 1:23.269 | ||
2 | (1) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:25.392 | ||
3 | (3) | 62. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 1:27.186 | ||
4 | (4) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 1:38.643 | ||
5 | (5) | 108. | CARBONE Adrianna | POL-MOSIR | 1:43.541 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 777 m | |||||||
RACE: 177 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 87. | RADZIEJOWSKI Andrzej | POL-JUV | 1:22.202 | ||
2 | (2) | 143. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 1:24.480 | ||
3 | (3) | 9. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 1:54.993 | ||
- | (4) | 155. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-UKSJB | - | impeding | |
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 178 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 54. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:44.815 | ||
2 | (3) | 53. | SAPIEŻYŃSKA Wiktoria | POL-JUV | 1:47.288 | ||
3 | (4) | 2. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | 1:48.567 | ||
4 | (2) | 113. | JASZTAL Alicja | POL-ORL | 2:24.744 | ||
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 179 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 83. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:57.125 | ||
2 | (3) | 130. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:57.244 | ||
3 | (2) | 85. | SULIMA Jakub | POL-JUV | 1:58.164 | ||
4 | (4) | 84. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 1:58.316 | ||
WOMEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 180 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
- | (1) | 73. | MIŁKOWSKA Karolina | POL-JUV | seeded | ||
- | (2) | 72. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | seeded | ||
- | (3) | 74. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | seeded | ||
- | (4) | 75. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | seeded | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 181 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
- | (1) | 90. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | seeded | ||
- | (2) | 13. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | seeded | ||
- | (3) | 98. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | seeded | ||
- | (4) | 89. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | seeded | ||
- | (5) | 102. | WILCZYK Szymon | POL-JUV | seeded |