Baltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
4. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SUPER FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 288 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 245. | ZHEGANOVA Anastasiia | RUS-PET | 2:29.469 | ||
2 | (1) | 244. | ZAITCEVA Tatiana | RUS-PET | 2:29.658 | ||
3 | (8) | 240. | GOLUBEVA Mariia | RUS-PET | 2:30.099 | ||
4 | (4) | 73. | JANSONE Anna | LAT-SPARS | 2:32.216 | ||
5 | (7) | 242. | ROSHCHEKTAEVA Zhanneta | RUS-PET | 2:32.489 | ||
6 | (3) | 243. | TUROVEROVA Mariia | RUS-PET | 2:32.994 | ||
7 | (6) | 116. | TYLMAN Kamila | POL-JUV | 2:40.040 | ||
8 | (2) | 74. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | 2:55.431 | ||
JUNIOR C BOYS SUPER FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 289 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 136. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 2:26.040 | ||
2 | (4) | 254. | SHEVELEV Maxim | RUS-PET | 2:27.145 | ||
3 | (1) | 253. | PETRUSHENKOV Egor | RUS-PET | 2:28.520 | ||
4 | (2) | 12. | MIHDALIOU Mikita | BLR | 2:29.099 | ||
5 | (5) | 250. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 2:36.907 | ||
- | (6) | 251. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | - | impeding | |
WOMEN SUPER FINAL 3000 m | |||||||
RACE: 290 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (8) | 129. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-JUV | 5:25.923 | ||
2 | (7) | 10. | TALAYEVA VOLHA | BLR | 5:26.309 | ||
3 | (1) | 131. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 5:30.870 | ||
4 | (2) | 8. | IZAFATAVA MARIYA | BLR | 5:36.140 | ||
5 | (6) | 249. | SEREDA Anastasia | RUS-PET | 5:31.736 | ||
6 | (5) | 6. | DAMBROUSKAYA YANA | BLR | 5:36.147 | ||
7 | (4) | 7. | IZAFATAVA HANNA | BLR | 5:38.307 | ||
8 | (3) | 132. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 6:03.496 | ||
MEN SUPER FINAL 3000 m | |||||||
RACE: 291 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 258. | DERKACH Artem | RUS-PET | 5:03.923 | ||
2 | (3) | 144. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 5:06.242 | ||
3 | (8) | 262. | MILOVANOV Sergei | RUS-PET | 5:08.831 | ||
4 | (10) | 22. | RYZHOU Yauheni | BLR | 5:13.662 | ||
5 | (4) | 260. | KARPOV Viacheslav | RUS-PET | 5:13.734 | ||
6 | (7) | 257. | BALBEKOV Vladimir | RUS-PET | 5:23.585 | ||
7 | (1) | 23. | SIARHYEU Maksim | BLR | 5:28.753 | ||
8 | (5) | 21. | LAHIMAKHAU IVAN | BLR | 5:32.233 | ||
9 | (9) | 147. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | 5:37.872 | ||
- | (2) | 148. | KONOPKO Bartosz | POL-JUV | - | no start |