Mistrzostwa Polski na Dystansach i Wieloboju, Gdańsk, POL, 17.03. - 19.03.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
MIXED RELAY PÓŁFINAŁY 2000 m | |||||||
RACE: 19 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 8. | STOCZ-GDANSK RELAY | POL-STOCZ | 2:51.281 | ||
146. | MAZUR Nikola | POL-STOCZ | |||||
147. | STORMOWSKA Kamila | POL-STOCZ | |||||
153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | |||||
152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | |||||
2 | (3) | 3. | UKS GIŻYCKO RELAY | POL-GIZ | 3:01.574 | ||
114. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | |||||
113. | WAWER Michalina | POL-GIZ | |||||
111. | BILLER Weronika | POL-GIZ | |||||
115. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | |||||
3 | (1) | 2. | AZSO-OPOLE II RELAY | POL-AZSO | 3:09.550 | ||
103. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | |||||
105. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | |||||
109. | HYJEK Szymon | POL-AZSO | |||||
110. | VREULS Noel | POL-AZSO | |||||
RACE: 20 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 5. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 2:55.223 | ||
120. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | |||||
119. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | |||||
124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | |||||
134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | |||||
2 | (2) | 6. | JUVENIA BIAŁYSTOK III RELAY | POL-JUV | 2:56.053 | ||
116. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | |||||
117. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | |||||
135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | |||||
128. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | |||||
3 | (3) | 7. | ORZEL-ELBLAG RELAY | POL-ORZEL | 3:12.306 | ||
141. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | |||||
142. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | |||||
139. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | |||||
140. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | |||||
RACE: 21 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 4. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 2:55.552 | ||
121. | MALISZEWSKA Natalia | POL-JUV | |||||
122. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-JUV | |||||
130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | |||||
132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | |||||
2 | (2) | 9. | STOCZ-GDANSK II RELAY | POL-STOCZ | 2:57.931 | ||
145. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | |||||
143. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | |||||
151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | |||||
148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | |||||
3 | (1) | 1. | AZSO-OPOLE RELAY | POL-AZSO | 3:16.608 | ||
104. | MICHALSKA Laura | POL-AZSO | |||||
101. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | |||||
106. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | |||||
107. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | |||||
MIXED RELAY FINAŁ B 2000 m | |||||||
RACE: 40 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 9. | STOCZ-GDANSK II RELAY | POL-STOCZ | 2:59.271 | ||
145. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | |||||
143. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | |||||
151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | |||||
148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | |||||
2 | (2) | 3. | UKS GIŻYCKO RELAY | POL-GIZ | 3:00.160 | ||
114. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | |||||
113. | WAWER Michalina | POL-GIZ | |||||
111. | BILLER Weronika | POL-GIZ | |||||
115. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | |||||
3 | (4) | 7. | ORZEL-ELBLAG RELAY | POL-ORZEL | 3:02.772 | ||
141. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | |||||
142. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | |||||
139. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | |||||
140. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | |||||
4 | (3) | 2. | AZSO-OPOLE II RELAY | POL-AZSO | 3:13.688 | ||
103. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | |||||
105. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | |||||
109. | HYJEK Szymon | POL-AZSO | |||||
110. | VREULS Noel | POL-AZSO | |||||
MIXED RELAY FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 41 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 4. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 2:52.689 | ||
121. | MALISZEWSKA Natalia | POL-JUV | |||||
132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | |||||
127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | |||||
123. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | |||||
2 | (2) | 5. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 2:54.298 | ||
120. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | |||||
119. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | |||||
124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | |||||
131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | |||||
3 | (1) | 8. | STOCZ-GDANSK RELAY | POL-STOCZ | 2:58.101 | ||
146. | MAZUR Nikola | POL-STOCZ | |||||
147. | STORMOWSKA Kamila | POL-STOCZ | |||||
153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | |||||
152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | |||||
- | (4) | 6. | JUVENIA BIAŁYSTOK III RELAY | POL-JUV | - | penalty | |
116. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | |||||
117. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | |||||
128. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | |||||
129. | MAKUCH Adam | POL-JUV |