Danubia 6 - Zagreb Open 2017 , Zagreb, CRO, 09.02. - 11.02.2018
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS HEATS 1500 m | |||||||
RACE: 21 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | 2:57.926 | ||
2 | (6) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 2:58.069 | ||
3 | (2) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 2:59.453 | ||
4 | (3) | 112. | KELEŞ Emirhan | TUR | 3:13.920 | ||
5 | (1) | 26. | HORVAT Matija | CRO | 3:15.337 | ||
6 | (5) | 81. | KORSAKOV Ilia | RUS-PET | 3:23.046 | ||
RACE: 22 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 2:51.324 | ||
2 | (5) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 2:51.954 | ||
3 | (3) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 2:52.518 | ||
4 | (1) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 2:52.720 | ||
5 | (2) | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 2:55.694 | ||
RACE: 23 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 2:43.155 | ||
2 | (4) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 2:44.169 | ||
3 | (2) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 2:45.163 | ||
4 | (3) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 2:47.043 | ||
5 | (1) | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 2:51.721 | ||
6 | (5) | 50. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | 3:09.900 | ||
RACE: 24 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 2:39.800 | ||
2 | (3) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 2:39.970 | ||
3 | (1) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 2:43.918 | ||
4 | (5) | 83. | TUROVEROV Mikhail | RUS-PET | 2:46.764 | ||
5 | (2) | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 3:01.020 | ||
JUNIOR C BOYS SEMI-FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 31 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 2:54.757 | ||
2 | (5) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 2:54.938 | ||
3 | (1) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 2:55.581 | ||
4 | (3) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 2:56.890 | ||
5 | (2) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 2:57.446 | ||
6 | (6) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 2:57.714 | ||
RACE: 32 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 2:40.374 | ||
2 | (5) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 2:41.022 | ||
3 | (3) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 2:44.486 | ||
4 | (6) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 2:48.295 | ||
5 | (2) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 3:05.871 | advanced | |
- | (4) | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | - | impeding | |
JUNIOR C BOYS FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 45 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 81. | KORSAKOV Ilia | RUS-PET | 3:07.538 | ||
2 | (1) | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 3:14.589 | ||
3 | (3) | 26. | HORVAT Matija | CRO | 3:22.516 | ||
4 | (2) | 50. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | 3:22.609 | ||
RACE: 46 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 83. | TUROVEROV Mikhail | RUS-PET | 2:39.912 | ||
2 | (5) | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 2:40.634 | ||
3 | (2) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 2:40.944 | ||
4 | (3) | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 2:47.876 | ||
5 | (4) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 2:53.482 | ||
6 | (6) | 112. | KELEŞ Emirhan | TUR | 3:04.924 | ||
RACE: 47 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 3:01.335 | ||
2 | (4) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 3:01.650 | ||
3 | (3) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 3:01.775 | ||
4 | (1) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 3:01.878 | ||
RACE: 48 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 2:47.427 | ||
2 | (4) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 2:49.954 | ||
3 | (7) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 2:50.357 | ||
4 | (6) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 2:50.486 | ||
5 | (3) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 2:51.862 | ||
6 | (5) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 2:52.158 | ||
- | (2) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | - | off track | |
2. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS HEATS 500 m | |||||||
RACE: 72 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 48.389 | ||
2 | (2) | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 48.740 | ||
3 | (3) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 48.814 | ||
RACE: 73 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 44.250 | ||
2 | (2) | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | 46.108 | ||
3 | (3) | 83. | TUROVEROV Mikhail | RUS-PET | 49.480 | ||
4 | (4) | 50. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | 54.416 | ||
RACE: 74 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 49.304 | ||
2 | (1) | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 49.838 | ||
3 | (2) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 1:10.818 | ||
RACE: 75 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 45.670 | ||
2 | (4) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 46.910 | ||
3 | (2) | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 48.804 | ||
4 | (1) | 112. | KELEŞ Emirhan | TUR | 48.928 | ||
RACE: 76 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 47.275 | ||
2 | (3) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 48.055 | ||
3 | (1) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 48.916 | ||
4 | (2) | 81. | KORSAKOV Ilia | RUS-PET | 49.363 | ||
RACE: 77 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 46.979 | ||
2 | (3) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 47.142 | ||
3 | (1) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 47.979 | ||
4 | (4) | 26. | HORVAT Matija | CRO | 51.783 | ||
JUNIOR C BOYS QUARTER-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 89 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 46.534 | ||
2 | (2) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 46.767 | ||
3 | (3) | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 48.871 | ||
4 | (4) | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 50.417 | ||
RACE: 90 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 45.622 | ||
2 | (2) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 46.300 | ||
3 | (3) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 47.517 | ||
4 | (4) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 48.246 | ||
RACE: 91 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 48.155 | ||
2 | (4) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 49.650 | ||
3 | (3) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 1:02.187 | advanced | |
- | (1) | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | - | impeding | |
RACE: 92 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 44.365 | ||
2 | (2) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 48.023 | ||
3 | (4) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 48.242 | ||
4 | (3) | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 50.272 | ||
JUNIOR C BOYS SEMI-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 99 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 44.789 | ||
2 | (2) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 44.882 | ||
3 | (4) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 45.747 | ||
4 | (3) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 49.035 | ||
RACE: 100 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 44.395 | ||
2 | (2) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 46.303 | ||
3 | (5) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 48.407 | ||
4 | (3) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 1:00.838 | ||
5 | (4) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 1:00.848 | ||
JUNIOR C BOYS FINAL 500 m | |||||||
RACE: 119 HEAT: 1 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 112. | KELEŞ Emirhan | TUR | 52.067 | ||
2 | (3) | 26. | HORVAT Matija | CRO | 52.449 | ||
3 | (4) | 50. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | 53.548 | ||
4 | (2) | 81. | KORSAKOV Ilia | RUS-PET | 1:03.381 | ||
RACE: 120 HEAT: 2 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 49.219 | ||
2 | (1) | 83. | TUROVEROV Mikhail | RUS-PET | 49.914 | ||
RACE: 121 HEAT: 3 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 49.674 | ||
2 | (3) | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 49.953 | ||
3 | (2) | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 1:04.885 | ||
RACE: 122 HEAT: 4 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 47.632 | ||
2 | (1) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 47.991 | ||
3 | (3) | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 49.169 | ||
RACE: 123 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 46.741 | ||
2 | (4) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 47.179 | ||
3 | (5) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 47.988 | ||
4 | (3) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 49.684 | ||
5 | (2) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 50.630 | ||
RACE: 124 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 44.112 | ||
2 | (2) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 44.579 | ||
3 | (3) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 44.643 | ||
4 | (4) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 45.639 | ||
3. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS HEATS 1000 m | |||||||
RACE: 143 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 1:42.417 | ||
2 | (4) | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | 1:42.506 | ||
3 | (1) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 1:42.662 | ||
4 | (3) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 1:44.107 | ||
5 | (6) | 81. | KORSAKOV Ilia | RUS-PET | 1:48.144 | ||
6 | (2) | 50. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | 2:04.005 | ||
RACE: 144 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 1:44.419 | ||
2 | (4) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 1:44.491 | ||
3 | (5) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 1:44.977 | ||
4 | (1) | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 1:46.256 | ||
5 | (2) | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 1:50.765 | ||
RACE: 145 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 1:48.731 | ||
2 | (3) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 1:51.726 | ||
3 | (1) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 1:52.216 | ||
4 | (5) | 112. | KELEŞ Emirhan | TUR | 1:54.275 | ||
5 | (2) | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 1:54.783 | ||
RACE: 146 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 1:48.208 | ||
2 | (6) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 1:48.260 | ||
3 | (3) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 1:49.215 | ||
4 | (1) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 1:50.861 | ||
5 | (5) | 83. | TUROVEROV Mikhail | RUS-PET | 1:51.686 | ||
6 | (2) | 26. | HORVAT Matija | CRO | 2:00.597 | ||
JUNIOR C BOYS SEMI-FINAL 1000 m | |||||||
RACE: 156 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 1:36.666 | ||
2 | (2) | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | 1:36.895 | ||
3 | (6) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 1:39.901 | ||
- | (3) | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | - | impeding | |
- | (4) | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | - | impeding | |
- | (5) | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | - | impeding | |
RACE: 157 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 1:38.138 | ||
2 | (1) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 1:38.479 | ||
3 | (5) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 1:40.139 | ||
4 | (4) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 1:40.921 | ||
5 | (6) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 1:41.282 | ||
6 | (2) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 1:43.653 | ||
JUNIOR C BOYS FINAL 1000 m | |||||||
RACE: 172 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 81. | KORSAKOV Ilia | RUS-PET | 1:42.211 | ||
2 | (4) | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 1:42.591 | ||
3 | (3) | 83. | TUROVEROV Mikhail | RUS-PET | 1:42.853 | ||
4 | (2) | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 1:43.357 | ||
5 | (5) | 26. | HORVAT Matija | CRO | 1:52.000 | ||
6 | (6) | 50. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | NO TIME | ||
RACE: 173 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 1:49.700 | ||
2 | (3) | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 1:49.932 | ||
3 | (4) | 112. | KELEŞ Emirhan | TUR | 1:50.425 | ||
- | (1) | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | - | impeding | |
RACE: 174 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 1:47.018 | ||
2 | (1) | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 1:48.108 | ||
3 | (2) | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 1:48.682 | ||
RACE: 175 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 1:34.262 | ||
2 | (2) | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | 1:34.662 | ||
3 | (1) | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 1:34.844 | ||
4 | (4) | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 1:35.348 | ||
5 | (6) | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 1:35.778 | ||
6 | (5) | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 1:36.522 |
Danubia 6 - Zagreb Open 2017 , Zagreb, CRO, 09.02. - 11.02.2018
Overall Classification
JUNIOR C BOYS | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 66. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL | 1. 1. 1. | 102 | 3 | |
2. | 44. | NÓGRÁDI Bence | HUN | 7. 2. 3. | 35 | 12 | |
3. | 65. | BIELECKI Jakub | POL | 4. 3. 4. | 29 | 11 | |
4. | 110. | HAN Muhammed Emir | TUR | 2. 5. 11. | 26 | 18 | |
5. | 7. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | 12. 16. 2. | 21 | 30 | |
6. | 113. | TAHTACİ Murat | TUR | 3. 17. 7. | 15 | 27 | |
7. | 43. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | 6. 4. 10. | 11 | 20 | |
8. | 82. | SINILNIKOV Mikhail | RUS-PET | 5. 6. 12. | 8 | 23 | |
9. | 45. | ZSIGÓ Máté | HUN | 8. 8. 5. | 7 | 21 | |
10. | 56. | GERA Márton | HUN-TKKSE | 10. 10. 6. | 3 | 26 | |
11. | 80. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | 9. 7. 9. | 2 | 25 | |
12. | 47. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | 17. 11. 8. | 1 | 36 | |
13. | 51. | SIRÁLY Benő | HUN-MTK | 11. 13. 14. | 38 | ||
14. | 111. | HAN Ömer Faruk | TUR | 15. 9. 16. | 40 | ||
15. | 79. | KAVUN Pavel | RUS-PET | 16. 12. 13. | 41 | ||
16. | 52. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | 14. 14. 18. | 46 | ||
17. | 83. | TUROVEROV Mikhail | RUS-PET | 13. 18. 19. | 50 | ||
18. | 112. | KELEŞ Emirhan | TUR | 18. 19. 15. | 52 | ||
19. | 2. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | 20. 15. 20. | 55 | ||
20. | 81. | KORSAKOV Ilia | RUS-PET | 19. 22. 17. | 58 | ||
21. | 26. | HORVAT Matija | CRO | 21. 20. 21. | 62 | ||
22. | 50. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | 22. 21. 22. | 65 |