Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 03.12. - 05.12.2021
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
3. Distance | |||||||
WOMEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 250 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 3. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | 1:49.778 | ||
2 | (1) | 43. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | 1:50.438 | ||
3 | (3) | 48. | POLAK Izabela | POL-JUV | 1:50.567 | ||
4 | (5) | 15. | LEBIODA Weronika | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
- | (2) | 5. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | - | no start | |
RACE: 251 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 49. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 1:53.286 | ||
2 | (1) | 101. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:54.346 | ||
3 | (5) | 91. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:54.638 | ||
4 | (2) | 26. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:54.705 | ||
5 | (3) | 44. | KRUPIŃSKA (1) Zuzanna | POL-JUV | 1:55.313 | ||
RACE: 252 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 45. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | 1:38.316 | ||
2 | (1) | 46. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:41.800 | ||
3 | (2) | 2. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 1:45.248 | ||
RACE: 253 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 50. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:44.613 | ||
2 | (2) | 47. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 1:44.677 | ||
3 | (1) | 41. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 1:44.786 | ||
4 | (5) | 4. | MICHALSKA Laura | POL-AZSO | 1:44.949 | ||
5 | (4) | 40. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:51.966 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 254 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 8. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:42.731 | ||
2 | (2) | 71. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 1:48.115 | ||
3 | (3) | 19. | SUT Jakub | POL-BLYSKD | 2:07.373 | ||
4 | (4) | 17. | KOWALCZYK Dawid | POL-BLYSKD | 2:32.524 | ||
RACE: 255 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 104. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 1:48.021 | ||
2 | (3) | 65. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 1:48.129 | ||
3 | (1) | 66. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 1:48.239 | ||
4 | (4) | 97. | STOSIK Jan | POL-ORZEL | 1:50.315 | ||
5 | (5) | 18. | SIEK Bartłomiej | POL-BLYSKD | 2:14.809 | ||
RACE: 256 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 184. | KAZANECKI Julius | USA-GSSC | 1:32.590 | ||
2 | (4) | 103. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 1:32.677 | ||
3 | (3) | 68. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 1:32.878 | ||
4 | (1) | 30. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1:33.127 | ||
5 | (2) | 67. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | 1:38.421 | ||
RACE: 257 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 63. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 1:31.367 | ||
2 | (1) | 70. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | 1:31.522 | ||
3 | (2) | 69. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:31.578 | ||
4 | (3) | 96. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:31.764 | ||
5 | (5) | 57. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:32.726 | ||
1. Distance | |||||||
RELAY JUNIOR WOMEN FINAŁ 3000 m | |||||||
RACE: 258 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 4:35.264 | ||
2 | (2) | 2. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 4:41.699 | ||
3 | (3) | 3. | JUVENIA BIAŁYSTOK III RELAY | POL-JUV | 4:44.326 | ||
RELAY JUNIOR MEN FINAŁ 3000 m | |||||||
RACE: 259 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 4:26.590 | ||
2 | (2) | 2. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 4:35.270 | ||
- | (3) | 3. | STOCZ-GDANSK RELAY | POL-STOCZ | - | penalty |