Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 03.12. - 05.12.2021
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 16 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 107. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 59.785 | ||
2 | (2) | 142. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 1:05.883 | ||
3 | (1) | 168. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 1:08.581 | ||
4 | (5) | 169. | ŚWIĄTEK Miłosz | POL-UKSSB | 1:24.553 | ||
5 | (3) | 61. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1:32.761 | ||
- | (6) | 141. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | - | off track | |
RACE: 17 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 80. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 57.985 | ||
2 | (4) | 102. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 1:06.622 | ||
3 | (2) | 139. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 1:08.494 | ||
4 | (6) | 170. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 1:09.508 | ||
5 | (3) | 171. | WARAKOMSKI Bartosz | POL-UKSSB | 1:11.414 | ||
6 | (1) | 140. | MAŁUS Jan | POL-UKSJB | 1:20.178 | ||
JUNIOR E BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 26 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 61. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1:07.832 | ||
2 | (2) | 140. | MAŁUS Jan | POL-UKSJB | 1:08.097 | ||
3 | (1) | 171. | WARAKOMSKI Bartosz | POL-UKSSB | 1:10.245 | ||
4 | (3) | 169. | ŚWIĄTEK Miłosz | POL-UKSSB | 1:31.799 | ||
RACE: 27 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 107. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 57.981 | ||
2 | (1) | 80. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 58.079 | ||
3 | (7) | 170. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 1:03.236 | ||
4 | (4) | 102. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 1:05.861 | ||
5 | (3) | 142. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 1:06.161 | ||
6 | (6) | 168. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 1:06.293 | ||
7 | (5) | 139. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 1:10.406 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 4, Białystok, POL, 03.12. - 05.12.2021
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 107. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 34 | 1 | 0:57.981 | ||
2. | A | 2. | 80. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 21 | 2 | 0:57.985 | ||
3. | A | 3. | 170. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 13 | 3 | 1:03.236 | ||
4. | A | 4. | 102. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 8 | 4 | 1:05.861 | ||
5. | A | 5. | 142. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 5 | 5 | 1:05.883 | ||
6. | A | 6. | 168. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 3 | 6 | 1:06.293 | ||
7. | A | 7. | 139. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 2 | 7 | 1:08.494 | ||
8. | B | 1. | 61. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1 | 8 | 1:07.832 | ||
9. | B | 2. | 140. | MAŁUS Jan | POL-UKSJB | 9 | 1:08.097 | |||
10. | B | 3. | 171. | WARAKOMSKI Bartosz | POL-UKSSB | 10 | 1:10.245 | |||
11. | B | 4. | 169. | ŚWIĄTEK Miłosz | POL-UKSSB | 11 | 1:24.553 | |||
SERIE | ||||||||||
12. | A | - | 141. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 12 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (4.) | A | 4. | 102. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 8 | 4 | 1:05.861 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (1.) | A | 1. | 107. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 34 | 1 | 0:57.981 | ||
2. (2.) | A | 2. | 80. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 21 | 2 | 0:57.985 | ||
3. (3.) | A | 3. | 170. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 13 | 3 | 1:03.236 | ||
4. (5.) | A | 5. | 142. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 5 | 5 | 1:05.883 | ||
5. (6.) | A | 6. | 168. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 3 | 6 | 1:06.293 | ||
6. (7.) | A | 7. | 139. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 2 | 7 | 1:08.494 | ||
7. (8.) | B | 1. | 61. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1 | 8 | 1:07.832 | ||
8. (9.) | B | 2. | 140. | MAŁUS Jan | POL-UKSJB | 9 | 1:08.097 | |||
9. (10.) | B | 3. | 171. | WARAKOMSKI Bartosz | POL-UKSSB | 10 | 1:10.245 | |||
10. (11.) | B | 4. | 169. | ŚWIĄTEK Miłosz | POL-UKSSB | 11 | 1:24.553 | |||
SERIE | ||||||||||
11. (12.) | A | - | 141. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 12 | NO TIME |