Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 08.12. - 10.12.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 19 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 82. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 1:49.042 | ||
2 | (2) | 73. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 1:53.459 | ||
3 | (3) | 104. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 1:53.468 | ||
4 | (5) | 108. | MAŁUS Jan | POL-UKSJB | 1:53.883 | ||
5 | (4) | 128. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 1:59.843 | ||
6 | (6) | 58. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 2:00.134 | ||
RACE: 20 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 143. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 1:49.033 | ||
2 | (3) | 111. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 1:51.946 | ||
3 | (2) | 144. | SMORODSKYI Maksym | UKR-KHV | 1:57.827 | ||
4 | (4) | 75. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 2:01.577 | ||
5 | (6) | 74. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 2:04.254 | ||
6 | (5) | 126. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 2:15.142 | ||
RACE: 21 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 21. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 1:56.803 | ||
2 | (2) | 83. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 1:58.701 | ||
3 | (3) | 72. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 1:59.346 | ||
4 | (5) | 107. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 1:59.371 | ||
5 | (4) | 132. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 2:00.772 | ||
6 | (6) | 81. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 2:15.103 | ||
RACE: 22 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 55. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 2:04.213 | ||
2 | (2) | 103. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 2:07.163 | ||
3 | (4) | 109. | SZUCHALSKI Bartosz | POL-UKSJB | 2:07.482 | ||
4 | (5) | 106. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | 2:10.179 | ||
- | (3) | 53. | DOWGIERT Paweł | POL-JUV | - | false start | |
RACE: 23 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 125. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 2:00.255 | ||
2 | (5) | 5. | METLA Matiss | LAT | 2:05.041 | ||
3 | (4) | 57. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 2:06.052 | ||
4 | (3) | 54. | HRYNIEWICKI Franciszek | POL-JUV | 2:08.051 | ||
5 | (1) | 39. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | 2:26.477 | ||
RACE: 24 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 105. | DUDA Filip | POL-UKSJB | 2:02.048 | ||
2 | (1) | 110. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 2:04.078 | ||
3 | (4) | 129. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 2:04.139 | ||
4 | (3) | 56. | KUCZYŃSKI Kajetan | POL-JUV | 2:04.316 | ||
5 | (5) | 131. | ŚWIĄTEK Miłosz | POL-UKSSB | 2:04.937 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 43 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 143. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 1:43.650 | ||
2 | (2) | 82. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 1:44.518 | ||
3 | (5) | 21. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 1:49.472 | ||
4 | (3) | 111. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 1:50.267 | ||
5 | (6) | 83. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 1:52.300 | ||
- | (4) | 73. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | - | impeding | |
RACE: 44 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 144. | SMORODSKYI Maksym | UKR-KHV | 1:49.543 | ||
2 | (1) | 104. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 1:54.952 | ||
3 | (2) | 108. | MAŁUS Jan | POL-UKSJB | 1:55.529 | ||
4 | (5) | 107. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 1:58.310 | ||
5 | (6) | 75. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 1:59.391 | ||
- | (4) | 72. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | - | impeding | |
RACE: 45 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 126. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 1:56.136 | ||
2 | (3) | 132. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 1:56.677 | ||
3 | (5) | 81. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 1:56.720 | ||
4 | (2) | 58. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 1:59.436 | ||
5 | (1) | 128. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 2:03.631 | ||
6 | (4) | 74. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 2:07.789 | ||
RACE: 46 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 55. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 1:56.436 | ||
2 | (2) | 105. | DUDA Filip | POL-UKSJB | 1:57.217 | ||
3 | (1) | 125. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 1:58.302 | ||
4 | (6) | 103. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 2:04.653 | ||
5 | (5) | 5. | METLA Matiss | LAT | 2:29.311 | ||
6 | (3) | 110. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 2:47.010 | ||
RACE: 47 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 57. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 1:56.202 | ||
2 | (2) | 56. | KUCZYŃSKI Kajetan | POL-JUV | 1:58.401 | ||
3 | (5) | 54. | HRYNIEWICKI Franciszek | POL-JUV | 2:01.527 | ||
4 | (4) | 109. | SZUCHALSKI Bartosz | POL-UKSJB | 2:04.899 | ||
5 | (6) | 106. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | 2:05.378 | ||
6 | (1) | 129. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 2:05.386 | ||
RACE: 48 HEAT: 6 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 39. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | 2:04.124 | ||
2 | (1) | 131. | ŚWIĄTEK Miłosz | POL-UKSSB | NO TIME | finished |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Białystok, POL, 08.12. - 10.12.2023
Distance Classification
JUNIOR D BOYS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 143. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 34 | 1 | 1:43.650 | ||
2. | A | 2. | 82. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 21 | 2 | 1:44.518 | ||
3. | A | 3. | 21. | MADEJ Bartosz | POL-ASRNC | 13 | 3 | 1:49.472 | ||
4. | A | 4. | 111. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 8 | 4 | 1:50.267 | ||
5. | A | 5. | 83. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 5 | 5 | 1:52.300 | ||
6. | A | PEN | 73. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 3 | 6 | 1:53.459 | ||
7. | B | 1. | 144. | SMORODSKYI Maksym | UKR-KHV | 2 | 7 | 1:49.543 | ||
8. | B | 2. | 104. | DE HAAN Konrad | POL-UKSJB | 1 | 8 | 1:53.468 | ||
9. | B | 3. | 108. | MAŁUS Jan | POL-UKSJB | 9 | 1:53.883 | |||
10. | B | 4. | 107. | KUNA Jakub | POL-UKSJB | 10 | 1:58.310 | |||
11. | B | 5. | 75. | MOTAŁA Wojciech | POL-ORL | 11 | 1:59.391 | |||
12. | B | PEN | 72. | BARTOSIK Szymon | POL-ORL | 12 | 1:59.346 | |||
13. | C | 1. | 126. | CICHOCKI Adam | POL-UKSSB | 13 | 1:56.136 | |||
14. | C | 2. | 132. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 14 | 1:56.677 | |||
15. | C | 3. | 81. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 15 | 1:56.720 | |||
16. | C | 4. | 58. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 16 | 1:59.436 | |||
17. | C | 5. | 128. | KOZLENKO Artur | POL-UKSSB | 17 | 1:59.843 | |||
18. | C | 6. | 74. | MOTAŁA Marek | POL-ORL | 18 | 2:04.254 | |||
19. | D | 1. | 55. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 19 | 1:56.436 | |||
20. | D | 2. | 105. | DUDA Filip | POL-UKSJB | 20 | 1:57.217 | |||
21. | D | 3. | 125. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 21 | 1:58.302 | |||
22. | D | 4. | 103. | BIELEWICZ Ludwik | POL-UKSJB | 22 | 2:04.653 | |||
23. | D | 5. | 5. | METLA Matiss | LAT | 23 | 2:05.041 | |||
24. | D | 6. | 110. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 24 | 2:04.078 | |||
25. | E | 1. | 57. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 25 | 1:56.202 | |||
26. | E | 2. | 56. | KUCZYŃSKI Kajetan | POL-JUV | 26 | 1:58.401 | |||
27. | E | 3. | 54. | HRYNIEWICKI Franciszek | POL-JUV | 27 | 2:01.527 | |||
28. | E | 4. | 109. | SZUCHALSKI Bartosz | POL-UKSJB | 28 | 2:04.899 | |||
29. | E | 5. | 106. | FILIANOWICZ Fabian | POL-UKSJB | 29 | 2:05.378 | |||
30. | E | 6. | 129. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 30 | 2:04.139 | |||
31. | F | 1. | 39. | ORZOŁ Bartosz | POL-GIZ | 31 | 2:04.124 | |||
32. | F | 2. | 131. | ŚWIĄTEK Miłosz | POL-UKSSB | 32 | 2:04.937 | |||
SERIE | ||||||||||
33. | B | PEN | 53. | DOWGIERT Paweł | POL-JUV | 33 | NO TIME |