Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Elbląg, POL, 12.11. - 14.11.2021
Live Results - Program
Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
1 dzień |
12 listopada 2021 |
15:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E |
15:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorki D |
15:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy D |
15:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy E |
15:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
16:00 |
1 - 4 |
Juniorki E |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
5 - 8 |
Juniorki D |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
9 - 12 |
Juniorzy D |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
13 - 14 |
Juniorki E |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 7 per heat |
|
|
15 |
Juniorzy E |
500 m |
1 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
16 - 17 |
Juniorki D |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 7 per heat |
|
|
18 - 19 |
Juniorzy D |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
20 - 23 |
Juniorki E |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 7 per heat |
|
|
24 |
Juniorzy E |
500 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
25 - 27 |
Juniorki D |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
28 - 31 |
Juniorzy D |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
32 - 36 |
Juniorki E |
222 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
37 - 41 |
Juniorki D |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
42 - 46 |
Juniorzy D |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
47 - 48 |
Juniorki E |
222 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
49 |
Juniorzy E |
222 m |
1 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
50 - 51 |
Juniorki D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
52 - 53 |
Juniorzy D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
54 - 58 |
Juniorki E |
222 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
59 |
Juniorzy E |
222 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
60 - 64 |
Juniorki D |
500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
65 - 70 |
Juniorzy D |
500 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 5 per heat |
|
21:00 |
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
2 dzień |
13 listopada 2021 |
09:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki E |
09:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorki D |
09:20 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy D |
09:30 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy E |
09:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
10:00 |
71 - 75 |
Juniorki E |
333 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
76 - 80 |
Juniorki D |
777 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
81 - 85 |
Juniorzy D |
777 m |
5 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
86 - 87 |
Juniorki E |
333 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
88 |
Juniorzy E |
333 m |
1 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
89 - 90 |
Juniorki D |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
91 - 92 |
Juniorzy D |
777 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
93 - 97 |
Juniorki E |
333 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
98 |
Juniorzy E |
333 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
99 - 102 |
Juniorki D |
777 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
103 - 107 |
Juniorzy D |
777 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
108 - 110 |
Sztafeta Juniorek E+D |
2000 m |
3 x FINAŁ |
|
|
|
111 |
Sztafeta Juniorów E+D |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
14:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki C |
14:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy C |
14:20 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
14:30 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
14:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
15:00 |
112 - 114 |
Juniorki C |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
115 - 117 |
Juniorzy C |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
118 - 120 |
Kobiety |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
121 - 122 |
Mężczyźni |
1500 m |
2 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
123 - 125 |
Juniorki C |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
126 - 128 |
Juniorzy C |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
129 - 131 |
Kobiety |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
|
132 - 133 |
Mężczyźni |
1500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
134 - 137 |
Juniorki C |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
138 - 141 |
Juniorzy C |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
142 - 145 |
Kobiety |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
146 - 147 |
Juniorki C |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
148 - 149 |
Juniorzy C |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
150 - 151 |
Kobiety |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
152 - 154 |
Mężczyźni |
500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
155 - 158 |
Juniorki C |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
159 - 162 |
Juniorzy C |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
163 - 166 |
Kobiety |
500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
167 - 169 |
Mężczyźni |
500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 5 per heat |
|
20:00 |
|
Koniec drugiego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
3 dzień |
14 listopada 2021 |
08:00 |
|
Rozjazdy |
Juniorki C |
08:10 |
|
Rozjazdy |
Juniorzy C |
08:20 |
|
Rozjazdy |
Kobiety |
08:30 |
|
Rozjazdy |
Mężczyźni |
08:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
09:00 |
170 - 173 |
Juniorki C |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
174 - 177 |
Juniorzy C |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
178 - 181 |
Kobiety |
1000 m |
4 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
182 - 183 |
Juniorki C |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
184 - 185 |
Juniorzy C |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
186 - 187 |
Kobiety |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
188 - 190 |
Mężczyźni |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
191 - 194 |
Juniorki C |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
195 - 198 |
Juniorzy C |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
199 - 202 |
Kobiety |
1000 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 5 per heat |
|
|
203 - 205 |
Mężczyźni |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 5 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
206 |
Sztafeta MIX Jun C |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
207 |
Sztafeta MIX Senior |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
13:00 |
|
Zakończenie zawodów |
|