Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 22.10. - 24.10.2021
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 16 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 1:01.026 | ||
2 | (3) | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 1:03.709 | ||
3 | (1) | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 1:09.222 | ||
4 | (2) | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 1:11.331 | ||
5 | (4) | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 2:14.619 | ||
RACE: 17 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 160. | SKUPIEŃ Marcel | POL-UKSSB | 1:06.021 | ||
2 | (2) | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 1:06.253 | ||
3 | (3) | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 1:06.590 | ||
4 | (1) | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 1:22.786 | ||
JUNIOR E BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 27 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 1:01.250 | ||
2 | (2) | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 2:19.695 | ||
RACE: 28 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 1:00.205 | ||
2 | (3) | 160. | SKUPIEŃ Marcel | POL-UKSSB | 1:02.918 | ||
3 | (4) | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 1:03.096 | ||
4 | (2) | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 1:03.146 | ||
5 | (5) | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 1:07.401 | ||
6 | (6) | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 1:09.160 | ||
7 | (7) | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 1:25.801 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 2, Giżycko, POL, 22.10. - 24.10.2021
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 34 | 1 | 1:00.205 | ||
2. | A | 2. | 160. | SKUPIEŃ Marcel | POL-UKSSB | 21 | 2 | 1:02.918 | ||
3. | A | 3. | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 13 | 3 | 1:03.096 | ||
4. | A | 4. | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 8 | 4 | 1:03.146 | ||
5. | A | 5. | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 5 | 5 | 1:06.590 | ||
6. | A | 6. | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 3 | 6 | 1:09.160 | ||
7. | A | 7. | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 2 | 7 | 1:11.331 | ||
8. | B | 1. | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 1 | 8 | 1:01.250 | ||
9. | B | 2. | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 9 | 2:14.619 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (5.) | A | 5. | 110. | MARCINKOWSKI Filip | POL-STOCZ | 5 | 5 | 1:06.590 | ||
2. (9.) | B | 2. | 39. | PIĄTEK Stanisław | POL-GIZ | 9 | 2:14.619 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (1.) | A | 1. | 115. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-UKSGDA | 34 | 1 | 1:00.205 | ||
2. (2.) | A | 2. | 160. | SKUPIEŃ Marcel | POL-UKSSB | 21 | 2 | 1:02.918 | ||
3. (3.) | A | 3. | 161. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 13 | 3 | 1:03.096 | ||
4. (4.) | A | 4. | 146. | RUTKOWSKI Kacper | POL-UKSJB | 8 | 4 | 1:03.146 | ||
5. (6.) | A | 6. | 94. | HOTAŁA Szymon | POL-ORL | 3 | 6 | 1:09.160 | ||
6. (7.) | A | 7. | 159. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 2 | 7 | 1:11.331 | ||
7. (8.) | B | 1. | 76. | PRĄTNICKI Szymon | POL-OLIGDA | 1 | 8 | 1:01.250 |