MP Młodzików i Młodzieżowców,Białystok,POL QUAL SYS>>>, 29.02. - 01.03.2020
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
1 dzień | 29 lutego 2020 | |||||
15:00 | Rozjazdy | Młodziczki | ||||
15:10 | Rozjazdy | Młodzicy | ||||
15:20 | Rozjazdy | Młodzieżowcy Kobiety | ||||
15:30 | Rozjazdy | Młodzieżowcy Mężczyźni | ||||
15:40 | Czyszczenie lodu | |||||
16:00 | 1 - 6 | Młodziczki | 1000 m | 6 x SERIE | Group: A, 6 per heat | |
7 - 10 | Młodzicy | 1000 m | 4 x SERIE | Group: A, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
11 - 13 | Młodziczki | 1000 m | 3 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 6 per heat | ||
14 - 15 | Młodzicy | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 6 per heat | ||
16 - 18 | Młodzieżowcy Kobiety | 1500 m | 3 x SERIE | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
19 - 20 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1500 m | 2 x SERIE | 1, 2, 3 + 1xFS-4P | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
21 - 23 | Młodziczki | 1000 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 6 per heat | ||
24 - 26 | Młodzicy | 1000 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 6 per heat | ||
27 | Młodzieżowcy Kobiety | 1500 m | 1 x FINAŁ B | |||
28 | Młodzieżowcy Kobiety | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
29 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1500 m | 1 x FINAŁ B | |||
30 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1500 m | 1 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
31 - 37 | Młodziczki | 500 m | 7 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
38 - 41 | Młodzieżowcy Kobiety | 500 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
42 - 44 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 500 m | 3 x SERIE | 1, 2, 3 + 1xFS-4P | ||
45 - 48 | Młodziczki | 500 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
49 - 53 | Młodzicy | 500 m | 5 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
54 - 55 | Młodzieżowcy Kobiety | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
56 - 57 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 | ||
58 - 59 | Młodziczki | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
60 - 61 | Młodzicy | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
62 | Młodzieżowcy Kobiety | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
63 | Młodzieżowcy Kobiety | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
64 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 500 m | 1 x FINAŁ B | |||
65 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 500 m | 1 x FINAŁ | |||
66 - 70 | Młodziczki | 500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 4 per heat | ||
71 - 75 | Młodzicy | 500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 4 per heat | ||
22:00 | Koniec pierwszego dnia | |||||
---- | ||||||
08:00 | 2 dzień | 1 marca 2020 | ||||
08:00 | Rozjazdy | Młodziczki | ||||
08:10 | Rozjazdy | Młodzicy | ||||
08:20 | Rozjazdy | Młodzieżowcy Kobiety | ||||
08:30 | Rozjazdy | Młodzieżowcy Mężczyźni | ||||
08:40 | Czyszczenie lodu | |||||
09:00 | 76 - 82 | Młodziczki | 777 m | 7 x SERIE | Group: A, 5 per heat | |
Czyszczenie lodu | ||||||
83 - 86 | Młodzieżowcy Kobiety | 1000 m | 4 x SERIE | 1, 2 + 2xFS-3P | ||
87 - 89 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1000 m | 3 x SERIE | 1, 2, 3 + 1xFS-4P | ||
90 - 93 | Młodziczki | 777 m | 4 x ĆWIERĆFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
94 - 98 | Młodzicy | 777 m | 5 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
99 - 100 | Młodzieżowcy Kobiety | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
101 - 102 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | 1, 2 + 1xFS-3P | ||
103 - 104 | Młodziczki | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
105 - 106 | Młodzicy | 777 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
107 | Młodzieżowcy Kobiety | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
108 | Młodzieżowcy Kobiety | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
109 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1000 m | 1 x FINAŁ B | |||
110 | Młodzieżowcy Mężczyźni | 1000 m | 1 x FINAŁ | |||
111 - 114 | Młodziczki | 777 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 5 per heat | ||
115 - 118 | Młodzicy | 777 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
119 - 121 | Młodziczki | 1500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 6 per heat | ||
122 - 124 | Młodzicy | 1500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
125 - 126 | Sztafeta Mlodzieżowców MIX | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
127 - 128 | Sztafeta Młodzików MIX | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
Czyszczenie lodu | ||||||
129 | Sztafeta Mlodzieżowców K | 3000 m | 1 x FINAŁ | |||
130 | Sztafeta Mlodzieżowców M | 5000 m | 1 x FINAŁ | |||
131 - 132 | Sztafeta Młodziczek | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
133 - 134 | Sztafeta Młodzików | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
15:00 | Zakończenie zawodów |