Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 65 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 18. | OGULEVICIUS Lukas | LTU | 55.781 | ||
2 | (2) | 223. | LAIZANS Haralds Ingus | LAT-JLSS | 59.916 | ||
3 | (3) | 107. | BARSZCZ Stanisław | POL-GIZ | 1:00.049 | ||
4 | (4) | 121. | DAWIEC Piotr | POL-KLO | 1:05.861 | ||
5 | (6) | 155. | HABERA Filip | POL-ORL | 1:10.741 | ||
6 | (5) | 63. | RUT Oscar | POL-AZSO | 2:01.138 | ||
RACE: 66 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 37. | SZCZEPAŃSKI Antoni | POL-ASRNC | 57.395 | ||
2 | (2) | 59. | GRZEŚKOWIAK Mateusz | POL-AZSO | 1:01.138 | ||
3 | (4) | 123. | WILAŃSKI Ksawery | POL-KLO | 1:04.034 | ||
4 | (3) | 108. | MAMRYK Szymon | POL-GIZ | 1:04.237 | ||
5 | (6) | 208. | MISCIK Adam | SVK-SKMA | 1:04.595 | ||
6 | (5) | 159. | WOŹNICKI Igor | POL-ORZEL | 1:05.476 | ||
RACE: 67 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 36. | SKONECZNY Antoni | POL-ASRNC | 55.733 | ||
2 | (2) | 222. | SKOPINS Ralfs | LAT-JLSS | 1:00.169 | ||
3 | (3) | 122. | HYTEL Tymoteusz | POL-KLO | 1:03.982 | ||
4 | (6) | 210. | SPODNIK Samuel | SVK-STEZ | 1:05.867 | ||
5 | (4) | 109. | SOTS Ivan | POL-GIZ | 1:06.145 | ||
- | (5) | 60. | JAŚNIEWICZ Aleksander | POL-AZSO | - | penalty | |
RACE: 68 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 11. | MARCENKOVS Damirs | LAT | 1:06.280 | ||
2 | (5) | 209. | SASARAK David | SVK-SKMA | 1:06.472 | ||
3 | (4) | 156. | KASPRZYK Jerzy | POL-ORL | 1:11.910 | ||
4 | (1) | 220. | TATARCHUK Artem | UKR-KYIV | 1:13.582 | ||
5 | (3) | 61. | NOSHCHENKO Vladtyslaw | POL-AZSO | 1:52.567 | ||
RACE: 69 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 171. | KWAPULIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 1:09.072 | ||
2 | (3) | 219. | KRYVOSHEIA Bohdan | UKR-KYIV | 1:12.383 | ||
3 | (4) | 9. | GUSEVS Jegors | LAT | 1:12.823 | ||
- | (2) | 62. | RUT Kacper | POL-AZSO | - | no finish | |
JUNIOR E BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 84 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 18. | OGULEVICIUS Lukas | LTU | 54.330 | ||
2 | (1) | 36. | SKONECZNY Antoni | POL-ASRNC | 55.806 | ||
3 | (3) | 37. | SZCZEPAŃSKI Antoni | POL-ASRNC | 57.227 | ||
4 | (4) | 223. | LAIZANS Haralds Ingus | LAT-JLSS | 57.488 | ||
5 | (6) | 59. | GRZEŚKOWIAK Mateusz | POL-AZSO | 59.287 | ||
6 | (5) | 222. | SKOPINS Ralfs | LAT-JLSS | 1:00.726 | ||
RACE: 85 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 107. | BARSZCZ Stanisław | POL-GIZ | 1:00.069 | ||
2 | (3) | 123. | WILAŃSKI Ksawery | POL-KLO | 1:04.656 | ||
3 | (5) | 121. | DAWIEC Piotr | POL-KLO | 1:04.806 | ||
4 | (4) | 108. | MAMRYK Szymon | POL-GIZ | 1:04.808 | ||
5 | (6) | 210. | SPODNIK Samuel | SVK-STEZ | 1:06.948 | ||
6 | (2) | 122. | HYTEL Tymoteusz | POL-KLO | 1:12.531 | ||
RACE: 86 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 208. | MISCIK Adam | SVK-SKMA | 1:05.085 | ||
2 | (3) | 109. | SOTS Ivan | POL-GIZ | 1:05.988 | ||
3 | (2) | 159. | WOŹNICKI Igor | POL-ORZEL | 1:08.468 | ||
4 | (4) | 155. | HABERA Filip | POL-ORL | 1:10.163 | ||
5 | (5) | 63. | RUT Oscar | POL-AZSO | 1:47.797 | ||
RACE: 87 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 219. | KRYVOSHEIA Bohdan | UKR-KYIV | 1:02.106 | ||
2 | (6) | 9. | GUSEVS Jegors | LAT | 1:03.799 | ||
3 | (3) | 171. | KWAPULIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 1:06.600 | ||
4 | (2) | 209. | SASARAK David | SVK-SKMA | 1:06.949 | ||
5 | (1) | 11. | MARCENKOVS Damirs | LAT | 1:07.131 | ||
- | (4) | 156. | KASPRZYK Jerzy | POL-ORL | - | penalty | |
RACE: 88 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 220. | TATARCHUK Artem | UKR-KYIV | 1:08.716 | ||
2 | (2) | 61. | NOSHCHENKO Vladtyslaw | POL-AZSO | 1:36.793 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Opole, POL, 02.02. - 04.02.2024
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 18. | OGULEVICIUS Lukas | LTU | 34 | 1 | 0:54.330 | ||
2. | A | 2. | 36. | SKONECZNY Antoni | POL-ASRNC | 21 | 2 | 0:55.733 | ||
3. | A | 3. | 37. | SZCZEPAŃSKI Antoni | POL-ASRNC | 13 | 3 | 0:57.227 | ||
4. | A | 4. | 223. | LAIZANS Haralds Ingus | LAT-JLSS | 8 | 4 | 0:57.488 | ||
5. | A | 5. | 59. | GRZEŚKOWIAK Mateusz | POL-AZSO | 5 | 5 | 0:59.287 | ||
6. | A | 6. | 222. | SKOPINS Ralfs | LAT-JLSS | 3 | 6 | 1:00.169 | ||
7. | B | 1. | 107. | BARSZCZ Stanisław | POL-GIZ | 2 | 7 | 1:00.049 | ||
8. | B | 2. | 123. | WILAŃSKI Ksawery | POL-KLO | 1 | 8 | 1:04.034 | ||
9. | B | 3. | 121. | DAWIEC Piotr | POL-KLO | 9 | 1:04.806 | |||
10. | B | 4. | 108. | MAMRYK Szymon | POL-GIZ | 10 | 1:04.237 | |||
11. | B | 5. | 210. | SPODNIK Samuel | SVK-STEZ | 11 | 1:05.867 | |||
12. | B | 6. | 122. | HYTEL Tymoteusz | POL-KLO | 12 | 1:03.982 | |||
13. | C | 1. | 208. | MISCIK Adam | SVK-SKMA | 13 | 1:04.595 | |||
14. | C | 2. | 109. | SOTS Ivan | POL-GIZ | 14 | 1:05.988 | |||
15. | C | 3. | 159. | WOŹNICKI Igor | POL-ORZEL | 15 | 1:05.476 | |||
16. | C | 4. | 155. | HABERA Filip | POL-ORL | 16 | 1:10.163 | |||
17. | C | 5. | 63. | RUT Oscar | POL-AZSO | 17 | 1:47.797 | |||
SERIE | ||||||||||
18. | A | PEN | 60. | JAŚNIEWICZ Aleksander | POL-AZSO | 18 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
19. | D | 1. | 219. | KRYVOSHEIA Bohdan | UKR-KYIV | 19 | 1:02.106 | |||
20. | D | 2. | 9. | GUSEVS Jegors | LAT | 20 | 1:03.799 | |||
21. | D | 3. | 171. | KWAPULIŃSKI Michał | POL-STOCZ | 21 | 1:06.600 | |||
22. | D | 4. | 209. | SASARAK David | SVK-SKMA | 22 | 1:06.472 | |||
23. | D | 5. | 11. | MARCENKOVS Damirs | LAT | 23 | 1:06.280 | |||
24. | D | PEN | 156. | KASPRZYK Jerzy | POL-ORL | 24 | 1:11.910 | |||
25. | E | 1. | 220. | TATARCHUK Artem | UKR-KYIV | 25 | 1:08.716 | |||
26. | E | 2. | 61. | NOSHCHENKO Vladtyslaw | POL-AZSO | 26 | 1:36.793 | |||
SERIE | ||||||||||
27. | B | DNF | 62. | RUT Kacper | POL-AZSO | 27 | NO TIME |