Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 333 m | |||||||
RACE: 69 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 39.755 | ||
2 | (5) | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 41.401 | ||
3 | (2) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 45.164 | ||
4 | (1) | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 47.056 | ||
5 | (4) | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 1:01.358 | ||
RACE: 70 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 41.104 | ||
2 | (5) | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 44.308 | ||
3 | (3) | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 44.484 | ||
4 | (1) | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 50.954 | ||
5 | (2) | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 56.247 | ||
RACE: 71 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 39.638 | ||
2 | (4) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 42.277 | ||
3 | (1) | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 46.296 | ||
4 | (2) | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 52.663 | ||
5 | (5) | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 54.401 | ||
6 | (3) | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 55.230 | ||
RACE: 72 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 38.695 | ||
2 | (1) | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 41.760 | ||
3 | (5) | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 44.146 | ||
4 | (2) | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 47.604 | ||
5 | (3) | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 58.081 | ||
JUNIOR E BOYS PÓŁFINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 173 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 37.501 | ||
2 | (2) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 37.533 | ||
3 | (3) | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 40.250 | ||
- | (4) | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | - | 2 false starts | |
RACE: 174 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 40.028 | ||
2 | (1) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 41.303 | ||
3 | (3) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 58.168 | ||
4 | (4) | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 1:03.184 | advanced | |
JUNIOR E BOYS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 188 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 37.049 | ||
2 | (2) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 37.749 | ||
3 | (3) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 38.953 | ||
4 | (4) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 39.439 | ||
5 | (5) | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 41.553 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:37.049 | |||
2. | 2. | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 21 | 2 | 0:37.533 | |||
3. | 3. | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:38.953 | |||
4. | 4. | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 8 | 4 | 0:39.439 | |||
5. | 5. | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 5 | 5 | 0:41.553 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
6. | 3. | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 6 | 0:40.250 | ||||
7. | 3. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 7 | 0:42.277 | ||||
8. | - | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 8 | 0:41.760 | ||||
SERIE | ||||||||||
9. | 3. | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 9 | 0:44.146 | ||||
10. | 3. | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 10 | 0:44.484 | ||||
11. | 3. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 11 | 0:45.164 | ||||
12. | 3. | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 12 | 0:46.296 | ||||
13. | 4. | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 13 | 0:47.056 | ||||
14. | 4. | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 14 | 0:47.604 | ||||
15. | 4. | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 15 | 0:50.954 | ||||
16. | 4. | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 16 | 0:52.663 | ||||
17. | 5. | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 17 | 0:54.401 | ||||
18. | 5. | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 18 | 0:56.247 | ||||
19. | 5. | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 19 | 0:58.081 | ||||
20. | 5. | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 20 | 1:01.358 | ||||
21. | 6. | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 21 | 0:55.230 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
SERIE | ||||||||||
1. (10.) | 3. | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 10 | 0:44.484 | ||||
2. (16.) | 4. | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 16 | 0:52.663 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:37.049 | |||
2. (2.) | 2. | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 21 | 2 | 0:37.533 | |||
3. (3.) | 3. | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:38.953 | |||
4. (4.) | 4. | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 8 | 4 | 0:39.439 | |||
5. (5.) | 5. | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 5 | 5 | 0:41.553 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
6. (6.) | 3. | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 6 | 0:40.250 | ||||
7. (7.) | 3. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 7 | 0:42.277 | ||||
8. (8.) | - | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 8 | 0:41.760 | ||||
SERIE | ||||||||||
9. (9.) | 3. | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 9 | 0:44.146 | ||||
10. (11.) | 3. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 11 | 0:45.164 | ||||
11. (12.) | 3. | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 12 | 0:46.296 | ||||
12. (13.) | 4. | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 13 | 0:47.056 | ||||
13. (14.) | 4. | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 14 | 0:47.604 | ||||
14. (15.) | 4. | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 15 | 0:50.954 | ||||
15. (17.) | 5. | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 17 | 0:54.401 | ||||
16. (18.) | 5. | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 18 | 0:56.247 | ||||
17. (19.) | 5. | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 19 | 0:58.081 | ||||
18. (20.) | 5. | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 20 | 1:01.358 | ||||
19. (21.) | 6. | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 21 | 0:55.230 |