Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 4 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 11. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 1:00.352 | ||
2 | (1) | 78. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 1:03.515 | ||
3 | (2) | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:03.770 | ||
4 | (4) | 97. | SIERPIŃSKI Adam | POL-STOCZ | 1:17.342 | ||
- | (5) | 94. | CIURUK Kacper | POL-STOCZ | - | no start | |
RACE: 5 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 96. | ROUGIER Dominik | POL-STOCZ | 1:02.519 | ||
2 | (4) | 47. | FLIGIEL Daniel | POL-GIZ | 1:03.744 | ||
3 | (5) | 95. | PAKULSKI Miłosz | POL-STOCZ | 1:04.754 | ||
4 | (1) | 39. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 1:12.169 | ||
5 | (2) | 12. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:12.624 | ||
JUNIOR E BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 13 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 11. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 57.854 | ||
2 | (2) | 96. | ROUGIER Dominik | POL-STOCZ | 59.801 | ||
3 | (4) | 47. | FLIGIEL Daniel | POL-GIZ | 1:01.955 | ||
4 | (5) | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:02.354 | ||
5 | (3) | 78. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 1:03.278 | ||
6 | (6) | 95. | PAKULSKI Miłosz | POL-STOCZ | 1:03.503 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 11. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:57.854 | |||
2. | 2. | 96. | ROUGIER Dominik | POL-STOCZ | 21 | 2 | 0:59.801 | |||
3. | 3. | 47. | FLIGIEL Daniel | POL-GIZ | 13 | 3 | 1:01.955 | |||
4. | 4. | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 8 | 4 | 1:02.354 | |||
5. | 5. | 78. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 5 | 5 | 1:03.278 | |||
6. | 6. | 95. | PAKULSKI Miłosz | POL-STOCZ | 3 | 6 | 1:03.503 | |||
SERIE | ||||||||||
7. | 4. | 39. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 7 | 1:12.169 | ||||
8. | 4. | 97. | SIERPIŃSKI Adam | POL-STOCZ | 8 | 1:17.342 | ||||
9. | 5. | 12. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 9 | 1:12.624 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 11. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:57.854 | |||
2. (2.) | 2. | 96. | ROUGIER Dominik | POL-STOCZ | 21 | 2 | 0:59.801 | |||
3. (3.) | 3. | 47. | FLIGIEL Daniel | POL-GIZ | 13 | 3 | 1:01.955 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR MEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (4.) | 4. | 10. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 8 | 4 | 1:02.354 | |||
2. (5.) | 5. | 78. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 5 | 5 | 1:03.278 | |||
3. (6.) | 6. | 95. | PAKULSKI Miłosz | POL-STOCZ | 3 | 6 | 1:03.503 | |||
SERIE | ||||||||||
4. (7.) | 4. | 39. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 7 | 1:12.169 | ||||
5. (8.) | 4. | 97. | SIERPIŃSKI Adam | POL-STOCZ | 8 | 1:17.342 | ||||
6. (9.) | 5. | 12. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 9 | 1:12.624 |