Mistrzostwa Polski na Dystansach i Wieloboju, Gdańsk, POL, 17.03. - 19.03.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
MEN PÓŁFINAŁY 1500 m | |||||||
RACE: 25 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 2:22.905 | ||
2 | (2) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 2:23.080 | ||
3 | (3) | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:24.453 | ||
4 | (6) | 115. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 2:25.205 | ||
5 | (5) | 129. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:25.241 | ||
6 | (1) | 114. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 2:27.017 | ||
7 | (8) | 128. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 2:28.282 | ||
8 | (7) | 154. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 2:33.013 | ||
RACE: 26 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:32.660 | ||
2 | (1) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 2:33.317 | ||
3 | (6) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 2:33.827 | ||
4 | (4) | 148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 2:33.918 | ||
5 | (5) | 149. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 2:37.053 | ||
6 | (8) | 141. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 2:37.087 | ||
7 | (2) | 150. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 2:37.170 | ||
8 | (7) | 125. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 2:41.886 | ||
RACE: 27 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 2:22.129 | ||
2 | (1) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 2:22.519 | ||
3 | (2) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2:24.409 | ||
4 | (6) | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2:27.307 | ||
5 | (4) | 110. | VREULS Noel | POL-AZSO | 2:30.017 | ||
6 | (7) | 142. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 2:32.727 | ||
7 | (8) | 106. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 2:41.713 | ||
8 | (3) | 109. | HYJEK Szymon | POL-AZSO | 3:02.444 | ||
MEN FINAŁ B 1500 m | |||||||
RACE: 30 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 2:56.720 | ||
2 | (2) | 115. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 2:56.913 | ||
3 | (6) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 2:56.972 | ||
4 | (7) | 148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 2:57.445 | ||
5 | (5) | 110. | VREULS Noel | POL-AZSO | 2:57.616 | ||
6 | (4) | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 2:57.715 | ||
7 | (3) | 129. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:59.303 | ||
MEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 31 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 2:37.492 | ||
2 | (2) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 2:38.249 | ||
3 | (4) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 2:38.337 | ||
4 | (7) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 2:38.660 | ||
5 | (6) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:39.446 | ||
6 | (5) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 2:41.248 | ||
- | (3) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | - | penalty | |
2. Distance | |||||||
MEN ĆWIERĆFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 5 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 44.255 | ||
2 | (2) | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 45.240 | ||
3 | (5) | 110. | VREULS Noel | POL-AZSO | 47.418 | ||
4 | (1) | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:22.940 | ||
5 | (4) | 150. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:28.627 | ||
RACE: 6 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 43.421 | ||
2 | (2) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 44.297 | ||
3 | (4) | 129. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 45.015 | ||
4 | (5) | 154. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 49.095 | ||
- | (1) | 141. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | - | false start | |
RACE: 7 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 42.851 | ||
2 | (1) | 148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 44.549 | ||
3 | (2) | 115. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 45.275 | ||
4 | (4) | 114. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 47.018 | ||
5 | (3) | 142. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 47.249 | ||
RACE: 8 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 43.694 | ||
2 | (4) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 43.809 | ||
3 | (2) | 149. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 46.605 | ||
4 | (3) | 125. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 46.951 | ||
RACE: 9 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 43.954 | ||
2 | (4) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 44.167 | ||
3 | (3) | 128. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 45.574 | ||
4 | (1) | 126. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | 46.666 | ||
5 | (5) | 109. | HYJEK Szymon | POL-AZSO | 52.263 | ||
MEN PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 34 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 42.024 | ||
2 | (2) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 42.188 | ||
3 | (3) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 42.261 | ||
4 | (4) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 43.445 | ||
5 | (5) | 148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 43.672 | ||
RACE: 35 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 42.883 | ||
2 | (3) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 43.192 | ||
3 | (2) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 43.311 | ||
4 | (4) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 43.816 | ||
5 | (5) | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 45.849 | ||
MEN FINAŁ B 500 m | |||||||
RACE: 38 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 44.446 | ||
2 | (4) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 44.527 | ||
3 | (1) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 44.759 | ||
4 | (2) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 44.807 | ||
5 | (5) | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 46.549 | ||
MEN FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 39 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 42.668 | ||
2 | (1) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 42.733 | ||
3 | (4) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 42.753 | ||
4 | (3) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 42.883 | ||
5 | (5) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 45.214 | ||
3. Distance | |||||||
MEN ĆWIERĆFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 14 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:49.188 | ||
2 | (3) | 129. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:49.527 | ||
3 | (1) | 115. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1:49.827 | ||
4 | (4) | 114. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 1:51.426 | ||
5 | (5) | 106. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:52.812 | ||
RACE: 15 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:45.206 | ||
2 | (3) | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:45.230 | ||
3 | (5) | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 1:45.321 | ||
4 | (2) | 141. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 1:46.523 | ||
5 | (1) | 125. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 1:48.346 | ||
RACE: 16 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:35.228 | ||
2 | (5) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:35.445 | ||
3 | (3) | 110. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:36.797 | ||
4 | (1) | 149. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 1:37.034 | ||
5 | (4) | 142. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 1:41.053 | ||
RACE: 17 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 1:35.224 | ||
2 | (5) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:36.038 | ||
3 | (4) | 148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 1:39.266 | ||
4 | (1) | 126. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | 1:40.426 | ||
5 | (3) | 150. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 1:43.083 | ||
RACE: 18 HEAT: 5 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 1:35.401 | ||
2 | (1) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 1:36.208 | ||
3 | (5) | 128. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 1:40.385 | ||
4 | (2) | 154. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 1:43.848 | ||
5 | (3) | 109. | HYJEK Szymon | POL-AZSO | 1:49.842 | ||
MEN PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 44 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 1:30.800 | ||
2 | (3) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:31.485 | ||
3 | (1) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:31.602 | ||
4 | (4) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:31.678 | ||
5 | (5) | 129. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:33.199 | ||
RACE: 45 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 1:28.782 | ||
2 | (5) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:28.936 | ||
3 | (3) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:29.029 | ||
4 | (2) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 1:29.399 | ||
5 | (4) | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:31.071 | ||
MEN FINAŁ B 1000 m | |||||||
RACE: 48 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 1:31.292 | ||
2 | (4) | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:31.432 | ||
3 | (2) | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:32.019 | ||
4 | (1) | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 1:32.562 | ||
5 | (5) | 129. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 1:35.820 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 49 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 1:37.183 | ||
2 | (1) | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 1:37.220 | ||
3 | (3) | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 1:37.535 | ||
4 | (4) | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 1:37.681 | ||
5 | (5) | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:38.550 |
Mistrzostwa Polski na Dystansach i Wieloboju, Gdańsk, POL, 17.03. - 19.03.2023
Overall Classification
MEN | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 152. | SELLIER Diané | POL-STOCZ | 1. 2. 2. | 76 | 5 | |
2. | 127. | KUCZYŃSKI Łukasz | POL-JUV | 3. 1. 3. | 60 | 7 | |
3. | 132. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | 7. 3. 1. | 49 | 11 | |
4. | 153. | NEITHAN Thomas | POL-STOCZ | 2. 4. 4. | 37 | 10 | |
5. | 124. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | 4. 5. 6. | 16 | 15 | |
6. | 131. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 5. 8. 5. | 11 | 18 | |
7. | 134. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 6. 7. 7. | 7 | 20 | |
8. | 148. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 11. 6. 12. | 3 | 29 | |
9. | 130. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 8. 20. 8. | 2 | 36 | |
10. | 151. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | 10. 9. 9. | 28 | ||
11. | 129. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 14. 11. 10. | 35 | ||
12. | 115. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 9. 12. 15. | 36 | ||
13. | 135. | PALENCEUSZ Patryk | POL-JUV | 13. 10. 14. | 37 | ||
14. | 110. | VREULS Noel | POL-AZSO | 12. 15. 11. | 38 | ||
15. | 128. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 19. 13. 13. | 45 | ||
16. | 149. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 15. 14. 16. | 45 | ||
17. | 114. | NOWAK Jakub | POL-GIZ | 16. 18. 20. | 54 | ||
18. | 126. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | 25. 16. 17. | 58 | ||
19. | 142. | SOKOŁOWSKI Oskar | POL-ORZEL | 17. 21. 21. | 59 | ||
20. | 154. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 22. 19. 18. | 59 | ||
21. | 141. | HRYNIEWICZ Tymon | POL-ORZEL | 18. 24. 19. | 61 | ||
22. | 125. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 23. 17. 23. | 63 | ||
23. | 150. | MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | POL-STOCZ | 20. 23. 22. | 65 | ||
24. | 109. | HYJEK Szymon | POL-AZSO | 24. 22. 24. | 70 | ||
25. | 106. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 21. 25. 25. | 71 |