Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018
Heat Results
1. Distance | |||||||
MEN SERIE 1500 m | |||||||
RACE: 110 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:45.293 | ||
2 | (6) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 2:48.402 | ||
3 | (4) | 81. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 2:48.685 | ||
4 | (3) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 2:48.970 | ||
5 | (5) | 7. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 2:56.406 | ||
6 | (2) | 6. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 111 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 2:39.655 | ||
2 | (6) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 2:40.996 | ||
3 | (2) | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 2:41.106 | ||
4 | (3) | 8. | JANASZ Kacper | POL-BLYSKD | 3:09.955 | ||
5 | (5) | 9. | PAJĄK Jakub | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
- | (1) | 77. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | - | no finish | |
RACE: 112 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 2:36.685 | ||
2 | (2) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 2:37.579 | ||
3 | (3) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 2:46.753 | ||
4 | (5) | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 2:47.018 | ||
5 | (6) | 10. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 2:58.125 | ||
6 | (4) | 5. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 3:11.170 | ||
MEN B-FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 119 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 2:41.640 | ||
2 | (1) | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 2:42.116 | ||
3 | (4) | 81. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 2:43.918 | ||
4 | (5) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 2:44.231 | ||
5 | (3) | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 2:50.090 | ||
6 | (6) | 8. | JANASZ Kacper | POL-BLYSKD | 3:07.053 | ||
MEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 120 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 2:38.301 | ||
2 | (3) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 2:38.612 | ||
3 | (1) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 2:39.786 | ||
4 | (2) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 2:47.136 | ||
5 | (6) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 2:54.871 | ||
6 | (4) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 2:59.826 | ||
2. Distance | |||||||
MEN SERIE 500 m | |||||||
RACE: 138 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 45.294 | ||
2 | (4) | 81. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 47.213 | ||
3 | (2) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 47.324 | ||
4 | (3) | 10. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 53.854 | ||
RACE: 139 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 47.611 | ||
2 | (1) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 47.821 | ||
3 | (3) | 5. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 55.858 | ||
4 | (2) | 8. | JANASZ Kacper | POL-BLYSKD | 57.285 | ||
RACE: 140 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 45.162 | ||
2 | (4) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 51.903 | ||
3 | (5) | 9. | PAJĄK Jakub | POL-BLYSKD | 59.549 | ||
4 | (3) | 6. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 1:01.441 | ||
- | (1) | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | - | off track | |
RACE: 141 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 44.922 | ||
2 | (1) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 47.394 | ||
3 | (5) | 77. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | 51.577 | ||
4 | (3) | 7. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 52.241 | ||
5 | (2) | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 53.415 | ||
MEN PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 148 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 44.517 | ||
2 | (4) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 47.488 | ||
3 | (3) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 47.660 | ||
4 | (5) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 47.828 | ||
5 | (2) | 81. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 48.757 | ||
RACE: 149 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 44.676 | ||
2 | (1) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 44.898 | ||
3 | (3) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 46.487 | ||
4 | (4) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 49.577 | ||
5 | (5) | 77. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | NO TIME | finished | |
MEN B-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 156 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 46.154 | ||
2 | (4) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 46.336 | ||
3 | (2) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 46.901 | ||
4 | (3) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 47.076 | ||
MEN FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 157 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 45.044 | ||
2 | (3) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 45.238 | ||
3 | (2) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 46.540 | ||
4 | (4) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 52.478 | ||
3. Distance | |||||||
MEN SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 196 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 1:43.139 | ||
2 | (2) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 1:44.287 | ||
3 | (3) | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 1:46.982 | ||
4 | (4) | 7. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 1:51.994 | ||
5 | (1) | 6. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 197 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 1:46.484 | ||
2 | (3) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 1:47.952 | ||
3 | (2) | 81. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 1:48.160 | ||
4 | (4) | 8. | JANASZ Kacper | POL-BLYSKD | 1:56.566 | ||
RACE: 198 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:46.610 | ||
2 | (5) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 1:46.861 | ||
3 | (4) | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 1:46.948 | ||
4 | (1) | 10. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 1:56.512 | ||
5 | (2) | 9. | PAJĄK Jakub | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 199 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 2:02.011 | ||
2 | (1) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 2:02.173 | ||
3 | (2) | 5. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 2:07.083 | ||
- | (3) | 77. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | - | no start | |
MEN PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 206 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 1:42.108 | ||
2 | (3) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 1:42.270 | ||
3 | (5) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:44.218 | ||
4 | (2) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 1:48.334 | ||
5 | (4) | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 1:51.134 | ||
RACE: 207 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:35.090 | ||
2 | (5) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 1:38.825 | ||
3 | (4) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 1:39.027 | ||
4 | (3) | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 1:41.561 | ||
5 | (2) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
MEN B-FINAL 1000 m | |||||||
RACE: 214 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:44.379 | ||
2 | (5) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 1:44.504 | ||
3 | (1) | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 1:44.828 | ||
4 | (3) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 1:45.188 | ||
5 | (4) | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 1:52.812 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 215 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1:29.289 | ||
2 | (5) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 1:29.629 | ||
3 | (4) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 1:29.753 | ||
4 | (3) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 1:38.506 | ||
5 | (2) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 1:39.491 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018
Overall Classification
MEN | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1. 1. 1. | 102 | 3 | |
2. | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 2. 3. 2. | 55 | 7 | |
3. | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 3. 2. 3. | 47 | 8 | |
4. | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 4. 4. 5. | 21 | 13 | |
5. | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 5. 7. 4. | 15 | 16 | |
6. | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 7. 5. 6. | 10 | 18 | |
7. | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 6. 6. 9. | 6 | 21 | |
8. | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 10. 8. 7. | 3 | 25 | |
9. | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 8. 18. 8. | 2 | 34 | |
10. | 81. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 9. 9. 11. | 29 | ||
11. | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 11. 17. 10. | 38 | ||
12. | 5. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 16. 11. 12. | 39 | ||
13. | 7. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 13. 13. 13. | 39 | ||
14. | 8. | JANASZ Kacper | POL-BLYSKD | 12. 15. 15. | 42 | ||
15. | 10. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 14. 14. 14. | 42 | ||
16. | 9. | PAJĄK Jakub | POL-BLYSKD | 15. 12. 16. | 43 | ||
17. | 77. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | 18. 10. 18. | 46 | ||
18. | 6. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 17. 16. 16. | 49 |
Splitted Overall Classification
JUNIOR B MEN | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. (1.) | 78. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL-JUV | 1. 1. 1. | 102 | 3 | |
2. (3.) | 76. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | 3. 2. 3. | 47 | 8 | |
3. (4.) | 83. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | 4. 4. 5. | 21 | 13 | |
4. (5.) | 80. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | 5. 7. 4. | 15 | 16 | |
5. (6.) | 104. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 7. 5. 6. | 10 | 18 | |
6. (8.) | 105. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 10. 8. 7. | 3 | 25 | |
7. (9.) | 79. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | 8. 18. 8. | 2 | 34 | |
8. (10.) | 81. | SZKIL Piotr | POL-JUV | 9. 9. 11. | 29 | ||
9. (11.) | 109. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 11. 17. 10. | 38 | ||
10. (14.) | 8. | JANASZ Kacper | POL-BLYSKD | 12. 15. 15. | 42 |
Splitted Overall Classification
JUNIOR A MEN | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. (7.) | 82. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 6. 6. 9. | 6 | 21 | |
2. (12.) | 5. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 16. 11. 12. | 39 | ||
3. (13.) | 7. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 13. 13. 13. | 39 | ||
4. (15.) | 10. | PAWEŁKOWICZ Artur | POL-BLYSKD | 14. 14. 14. | 42 | ||
5. (16.) | 9. | PAJĄK Jakub | POL-BLYSKD | 15. 12. 16. | 43 |
Splitted Overall Classification
MEN | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. (2.) | 108. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | 2. 3. 2. | 55 | 7 | |
2. (17.) | 77. | MALISZEWSKI Jakub | POL-JUV | 18. 10. 18. | 46 | ||
3. (18.) | 6. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | 17. 16. 16. | 49 |