Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018
Heat Results
2. Distance | |||||||
WOMEN SERIE 500 m | |||||||
RACE: 134 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 52.081 | ||
2 | (1) | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 52.141 | ||
4 | (3) | 1. | DZIEDZIC Maria | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 135 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 48.874 | ||
2 | (1) | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 50.566 | ||
3 | (2) | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | 52.057 | ||
4 | (4) | 15. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 52.266 | ||
RACE: 136 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | 50.195 | ||
2 | (1) | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 50.227 | ||
3 | (3) | 59. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 55.627 | ||
4 | (4) | 201. | SAWICKA Zuzanna | POL-WMKS | 58.980 | ||
RACE: 137 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 48.691 | ||
2 | (2) | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 48.903 | ||
3 | (1) | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 54.726 | ||
4 | (4) | 2. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
WOMEN PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 146 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 48.714 | ||
2 | (2) | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 48.824 | ||
3 | (3) | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 50.060 | ||
4 | (4) | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | 57.283 | ||
- | (5) | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | - | impeding | |
RACE: 147 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 48.401 | ||
2 | (3) | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 50.360 | ||
3 | (4) | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 51.683 | ||
4 | (5) | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 53.358 | ||
5 | (2) | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
WOMEN B-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 154 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 51.225 | ||
2 | (2) | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 52.963 | ||
3 | (3) | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 53.621 | ||
- | (4) | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | - | impeding | |
WOMEN FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 155 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 47.867 | ||
2 | (3) | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 48.149 | ||
3 | (2) | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 48.590 | ||
4 | (4) | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | NO TIME | finished |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018
Distance Classification
WOMEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 34 | 1 | 0:47.867 | |||
2. | 2. | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 21 | 2 | 0:48.149 | |||
3. | 3. | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 13 | 3 | 0:48.590 | |||
4. | 4. | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:50.360 | |||
B-FINAL | ||||||||||
5. | 1. | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 5 | 5 | 0:50.060 | |||
6. | 2. | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 3 | 6 | 0:51.683 | |||
7. | 3. | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 2 | 7 | 0:53.358 | |||
8. | - | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | 8 | 0:52.057 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
9. | 5. | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | 9 | 0:50.195 | ||||
10. | - | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 10 | 0:52.081 | ||||
SERIE | ||||||||||
11. | 3. | 59. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 11 | 0:55.627 | ||||
13. | 4. | 15. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 13 | 0:52.266 | ||||
14. | 4. | 201. | SAWICKA Zuzanna | POL-WMKS | 14 | 0:58.980 | ||||
15. | 4. | 1. | DZIEDZIC Maria | POL-BLYSKD | 15 | NO TIME | ||||
15. | 4. | 2. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | 15 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR B WOMEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (2.) | 2. | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 21 | 2 | 0:48.149 | |||
2. (3.) | 3. | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 13 | 3 | 0:48.590 | |||
B-FINAL | ||||||||||
3. (5.) | 1. | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 5 | 5 | 0:50.060 | |||
4. (6.) | 2. | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 3 | 6 | 0:51.683 | |||
5. (7.) | 3. | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 2 | 7 | 0:53.358 | |||
6. (8.) | - | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | 8 | 0:52.057 | ||||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
7. (9.) | 5. | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | 9 | 0:50.195 | ||||
SERIE | ||||||||||
8. (13.) | 4. | 15. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 13 | 0:52.266 | ||||
9. (14.) | 4. | 201. | SAWICKA Zuzanna | POL-WMKS | 14 | 0:58.980 | ||||
10. (15.) | 4. | 1. | DZIEDZIC Maria | POL-BLYSKD | 15 | NO TIME | ||||
11. (15.) | 4. | 2. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | 15 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR A WOMEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 34 | 1 | 0:47.867 | |||
2. (4.) | 4. | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 8 | 4 | 0:50.360 | |||
PÓŁFINAŁY | ||||||||||
3. (10.) | - | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 10 | 0:52.081 | ||||
SERIE | ||||||||||
4. (11.) | 3. | 59. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 11 | 0:55.627 |