Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Elbląg, POL, 12.11. - 14.11.2021
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS SERIE 333 m | |||||||
RACE: 71 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 63. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 38.434 | ||
2 | (1) | 3. | KACZOR Natasza | POL-ASRNC | 40.553 | ||
3 | (2) | 15. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 40.761 | ||
4 | (5) | 28. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 47.320 | ||
5 | (3) | 77. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 1:01.577 | ||
RACE: 72 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 13. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 39.557 | ||
2 | (4) | 29. | TOKARSKA Lena | POL-MOSIR | 39.718 | ||
3 | (2) | 21. | BOROWSKA Nikola | POL-JUV | 47.936 | ||
4 | (5) | 61. | BOK Amelia | POL-UKSSB | 48.433 | ||
5 | (1) | 32. | FUK Julia | POL-ORZEL | 53.472 | ||
RACE: 73 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 62. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 38.605 | ||
2 | (2) | 6. | STRZYŻ Liliana | POL-ASRNC | 40.293 | ||
3 | (3) | 27. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 45.638 | ||
4 | (1) | 23. | SZMIGIEL Paulina | POL-JUV | 47.634 | ||
5 | (4) | 12. | BORKOWSKA Jagoda | POL-GIZ | 50.003 | ||
RACE: 74 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 16. | WAWER Julia | POL-GIZ | 39.155 | ||
2 | (2) | 5. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ASRNC | 41.016 | ||
3 | (1) | 64. | SKRZYPKOWSKA Zofia | POL-UKSSB | 41.941 | ||
4 | (6) | 26. | ABAKO Wiktoria | POL-MOSIR | 53.232 | ||
5 | (4) | 75. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 59.261 | ||
- | (5) | 42. | BUCZYŁKO Oliwia | POL-UKSJB | - | no finish | |
RACE: 75 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 4. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 36.690 | ||
2 | (2) | 22. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 42.668 | ||
3 | (3) | 14. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 46.175 | ||
4 | (4) | 30. | PAJĄK Antonina | POL-OLIGDA | 51.791 | ||
5 | (5) | 76. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 1:02.876 | ||
JUNIOR E GIRLS PÓŁFINAŁY 333 m | |||||||
RACE: 86 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 63. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 37.757 | ||
2 | (2) | 62. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 37.862 | ||
3 | (4) | 6. | STRZYŻ Liliana | POL-ASRNC | 39.992 | ||
4 | (3) | 29. | TOKARSKA Lena | POL-MOSIR | 40.012 | ||
5 | (5) | 22. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 42.503 | ||
RACE: 87 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 4. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 35.875 | ||
2 | (2) | 16. | WAWER Julia | POL-GIZ | 39.308 | ||
3 | (5) | 5. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ASRNC | 40.059 | ||
4 | (3) | 13. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 40.441 | ||
5 | (4) | 3. | KACZOR Natasza | POL-ASRNC | 49.776 | ||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 93 HEAT: 1 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 12. | BORKOWSKA Jagoda | POL-GIZ | 49.229 | ||
2 | (3) | 75. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 54.266 | ||
3 | (2) | 32. | FUK Julia | POL-ORZEL | 54.491 | ||
4 | (4) | 77. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 1:00.436 | ||
5 | (5) | 76. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 1:09.518 | ||
RACE: 94 HEAT: 2 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 28. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 46.981 | ||
2 | (2) | 23. | SZMIGIEL Paulina | POL-JUV | 47.560 | ||
3 | (3) | 61. | BOK Amelia | POL-UKSSB | 50.192 | ||
4 | (4) | 30. | PAJĄK Antonina | POL-OLIGDA | 50.526 | ||
5 | (5) | 26. | ABAKO Wiktoria | POL-MOSIR | 52.498 | ||
RACE: 95 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 15. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 40.175 | ||
2 | (2) | 64. | SKRZYPKOWSKA Zofia | POL-UKSSB | 42.181 | ||
3 | (3) | 27. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 46.040 | ||
4 | (4) | 14. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 47.186 | ||
5 | (5) | 21. | BOROWSKA Nikola | POL-JUV | 47.346 | ||
RACE: 96 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 13. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 40.019 | ||
2 | (2) | 5. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ASRNC | 40.103 | ||
3 | (1) | 29. | TOKARSKA Lena | POL-MOSIR | 40.183 | ||
4 | (5) | 3. | KACZOR Natasza | POL-ASRNC | 40.608 | ||
5 | (4) | 22. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 42.602 | ||
RACE: 97 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 4. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 35.963 | ||
2 | (2) | 63. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 37.070 | ||
3 | (3) | 62. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 37.286 | ||
4 | (4) | 16. | WAWER Julia | POL-GIZ | 37.873 | ||
5 | (5) | 6. | STRZYŻ Liliana | POL-ASRNC | 38.588 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 3, Elbląg, POL, 12.11. - 14.11.2021
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 4. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 34 | 1 | 0:35.875 | ||
2. | A | 2. | 63. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:37.070 | ||
3. | A | 3. | 62. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:37.286 | ||
4. | A | 4. | 16. | WAWER Julia | POL-GIZ | 8 | 4 | 0:37.873 | ||
5. | A | 5. | 6. | STRZYŻ Liliana | POL-ASRNC | 5 | 5 | 0:38.588 | ||
6. | B | 1. | 13. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 3 | 6 | 0:39.557 | ||
7. | B | 2. | 5. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ASRNC | 2 | 7 | 0:40.059 | ||
8. | B | 3. | 29. | TOKARSKA Lena | POL-MOSIR | 1 | 8 | 0:39.718 | ||
9. | B | 4. | 3. | KACZOR Natasza | POL-ASRNC | 9 | 0:40.553 | |||
10. | B | 5. | 22. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 10 | 0:42.503 | |||
11. | C | 1. | 15. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 11 | 0:40.175 | |||
12. | C | 2. | 64. | SKRZYPKOWSKA Zofia | POL-UKSSB | 12 | 0:41.941 | |||
13. | C | 3. | 27. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 13 | 0:45.638 | |||
14. | C | 4. | 14. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 14 | 0:46.175 | |||
15. | C | 5. | 21. | BOROWSKA Nikola | POL-JUV | 15 | 0:47.346 | |||
16. | D | 1. | 28. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 16 | 0:46.981 | |||
17. | D | 2. | 23. | SZMIGIEL Paulina | POL-JUV | 17 | 0:47.560 | |||
18. | D | 3. | 61. | BOK Amelia | POL-UKSSB | 18 | 0:48.433 | |||
19. | D | 4. | 30. | PAJĄK Antonina | POL-OLIGDA | 19 | 0:50.526 | |||
20. | D | 5. | 26. | ABAKO Wiktoria | POL-MOSIR | 20 | 0:52.498 | |||
21. | E | 1. | 12. | BORKOWSKA Jagoda | POL-GIZ | 21 | 0:49.229 | |||
22. | E | 2. | 75. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 22 | 0:54.266 | |||
23. | E | 3. | 32. | FUK Julia | POL-ORZEL | 23 | 0:53.472 | |||
24. | E | 4. | 77. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 24 | 1:00.436 | |||
25. | E | 5. | 76. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 25 | 1:02.876 | |||
SERIE | ||||||||||
26. | A | - | 42. | BUCZYŁKO Oliwia | POL-UKSJB | 26 | NO TIME |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (8.) | B | 3. | 29. | TOKARSKA Lena | POL-MOSIR | 1 | 8 | 0:39.718 | ||
2. (20.) | D | 5. | 26. | ABAKO Wiktoria | POL-MOSIR | 20 | 0:52.498 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (1.) | A | 1. | 4. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 34 | 1 | 0:35.875 | ||
2. (2.) | A | 2. | 63. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:37.070 | ||
3. (3.) | A | 3. | 62. | MAKAREWICZ Bianka | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:37.286 | ||
4. (4.) | A | 4. | 16. | WAWER Julia | POL-GIZ | 8 | 4 | 0:37.873 | ||
5. (5.) | A | 5. | 6. | STRZYŻ Liliana | POL-ASRNC | 5 | 5 | 0:38.588 | ||
6. (6.) | B | 1. | 13. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 3 | 6 | 0:39.557 | ||
7. (7.) | B | 2. | 5. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ASRNC | 2 | 7 | 0:40.059 | ||
8. (9.) | B | 4. | 3. | KACZOR Natasza | POL-ASRNC | 9 | 0:40.553 | |||
9. (10.) | B | 5. | 22. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 10 | 0:42.503 | |||
10. (11.) | C | 1. | 15. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 11 | 0:40.175 | |||
11. (12.) | C | 2. | 64. | SKRZYPKOWSKA Zofia | POL-UKSSB | 12 | 0:41.941 | |||
12. (13.) | C | 3. | 27. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 13 | 0:45.638 | |||
13. (14.) | C | 4. | 14. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 14 | 0:46.175 | |||
14. (15.) | C | 5. | 21. | BOROWSKA Nikola | POL-JUV | 15 | 0:47.346 | |||
15. (16.) | D | 1. | 28. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 16 | 0:46.981 | |||
16. (17.) | D | 2. | 23. | SZMIGIEL Paulina | POL-JUV | 17 | 0:47.560 | |||
17. (18.) | D | 3. | 61. | BOK Amelia | POL-UKSSB | 18 | 0:48.433 | |||
18. (19.) | D | 4. | 30. | PAJĄK Antonina | POL-OLIGDA | 19 | 0:50.526 | |||
19. (21.) | E | 1. | 12. | BORKOWSKA Jagoda | POL-GIZ | 21 | 0:49.229 | |||
20. (22.) | E | 2. | 75. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 22 | 0:54.266 | |||
21. (23.) | E | 3. | 32. | FUK Julia | POL-ORZEL | 23 | 0:53.472 | |||
22. (24.) | E | 4. | 77. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 24 | 1:00.436 | |||
23. (25.) | E | 5. | 76. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 25 | 1:02.876 | |||
SERIE | ||||||||||
24. (26.) | A | - | 42. | BUCZYŁKO Oliwia | POL-UKSJB | 26 | NO TIME |