Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 27.10. - 28.10.2018
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 9 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 4. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 1:00.340 | ||
2 | (5) | 104. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:02.723 | ||
3 | (3) | 139. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 1:10.454 | ||
4 | (4) | 158. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:15.638 | ||
5 | (2) | 31. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:24.564 | ||
6 | (6) | 130. | ZAJCZYK Wiktoria | POL-UKSJB | NO TIME | finished | |
RACE: 10 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 142. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 1:03.545 | ||
2 | (6) | 157. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 1:04.843 | ||
3 | (3) | 140. | MIKOŁAJUK Magdalena | POL-UKSSB | 1:09.108 | ||
4 | (4) | 128. | BUZUN Anna | POL-UKSJB | 1:14.940 | ||
5 | (2) | 30. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 1:16.830 | ||
6 | (5) | 155. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 1:17.386 | ||
RACE: 11 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 99. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 1:04.454 | ||
2 | (6) | 129. | MAJEWSKA Laura | POL-UKSJB | 1:10.093 | ||
3 | (1) | 141. | PERKOWSKA Dominika | POL-UKSSB | 1:13.978 | ||
4 | (5) | 143. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 1:14.510 | ||
5 | (4) | 156. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 1:20.448 | ||
- | (3) | 32. | WAWER Julia | POL-GIZ | - | off track | |
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 18 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 4. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 59.380 | ||
2 | (2) | 104. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:01.887 | ||
3 | (4) | 99. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 1:04.489 | ||
4 | (3) | 142. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 1:06.932 | ||
5 | (6) | 129. | MAJEWSKA Laura | POL-UKSJB | 1:09.400 | ||
6 | (5) | 157. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | NO TIME | finished |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 27.10. - 28.10.2018
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 4. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:59.380 | |||
2. | 2. | 104. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 21 | 2 | 1:01.887 | |||
3. | 3. | 99. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 13 | 3 | 1:04.454 | |||
4. | 4. | 142. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 8 | 4 | 1:03.545 | |||
5. | 5. | 129. | MAJEWSKA Laura | POL-UKSJB | 5 | 5 | 1:09.400 | |||
6. | 6. | 157. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 3 | 6 | 1:04.843 | |||
SERIE | ||||||||||
7. | 3. | 140. | MIKOŁAJUK Magdalena | POL-UKSSB | 7 | 1:09.108 | ||||
8. | 3. | 139. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 8 | 1:10.454 | ||||
9. | 3. | 141. | PERKOWSKA Dominika | POL-UKSSB | 9 | 1:13.978 | ||||
10. | 4. | 143. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 10 | 1:14.510 | ||||
11. | 4. | 128. | BUZUN Anna | POL-UKSJB | 11 | 1:14.940 | ||||
12. | 4. | 158. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 12 | 1:15.638 | ||||
13. | 5. | 30. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 13 | 1:16.830 | ||||
14. | 5. | 156. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 14 | 1:20.448 | ||||
15. | 5. | 31. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 15 | 1:24.564 | ||||
16. | 6. | 155. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 16 | 1:17.386 | ||||
17. | 6. | 130. | ZAJCZYK Wiktoria | POL-UKSJB | 17 | NO TIME | ||||
- | 32. | WAWER Julia | POL-GIZ | 18 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
SERIE | ||||||||||
1. (13.) | 5. | 30. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 13 | 1:16.830 | ||||
2. (16.) | 6. | 155. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | 16 | 1:17.386 | ||||
- | - | 32. | WAWER Julia | POL-GIZ | 18 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 4. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:59.380 | |||
2. (2.) | 2. | 104. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 21 | 2 | 1:01.887 | |||
3. (3.) | 3. | 99. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 13 | 3 | 1:04.454 | |||
4. (4.) | 4. | 142. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | 8 | 4 | 1:03.545 | |||
5. (5.) | 5. | 129. | MAJEWSKA Laura | POL-UKSJB | 5 | 5 | 1:09.400 | |||
6. (6.) | 6. | 157. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 3 | 6 | 1:04.843 | |||
SERIE | ||||||||||
7. (7.) | 3. | 140. | MIKOŁAJUK Magdalena | POL-UKSSB | 7 | 1:09.108 | ||||
8. (8.) | 3. | 139. | GIWER Maja | POL-UKSSB | 8 | 1:10.454 | ||||
9. (9.) | 3. | 141. | PERKOWSKA Dominika | POL-UKSSB | 9 | 1:13.978 | ||||
10. (10.) | 4. | 143. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | 10 | 1:14.510 | ||||
11. (11.) | 4. | 128. | BUZUN Anna | POL-UKSJB | 11 | 1:14.940 | ||||
12. (12.) | 4. | 158. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 12 | 1:15.638 | ||||
13. (14.) | 5. | 156. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 14 | 1:20.448 | ||||
14. (15.) | 5. | 31. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 15 | 1:24.564 | ||||
15. (17.) | 6. | 130. | ZAJCZYK Wiktoria | POL-UKSJB | 17 | NO TIME |