Time |
Race No. |
Category |
Distance |
Qualification Round |
Qualifiers |
Status |
|
|
|
--- WSTĘPNY PROGRAM ZAWODÓW --- |
|
|
|
|
|
|
1 dzień |
2 LUTEGO 2024 |
13:00 |
|
Odprawa techniczna |
|
13:00 |
|
Rozjazdy |
JUNIOREK E |
13:10 |
|
Rozjazdy |
JUNIORÓW E |
13:20 |
|
Rozjazdy |
JUNIOREK D |
13:30 |
|
Rozjazdy |
JUNIORÓW D |
13:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
14:00 |
1 - 8 |
JUNIORKI E |
333 m |
8 x SERIE |
Group: A-C, 6 per heat |
|
9 - 13 |
JUNIORZY E |
333 m |
5 x SERIE |
Group: A-B, 6 per heat |
|
14 - 20 |
JUNIORKI D |
1000 m |
7 x SERIE |
Group: A-C, 6 per heat |
|
21 - 23 |
JUNIORZY D |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
24 - 31 |
JUNIORKI E |
333 m |
8 x FINAŁ |
Group: A-H, 6 per heat |
|
32 - 36 |
JUNIORZY E |
333 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 6 per heat |
|
37 - 43 |
JUNIORKI D |
1000 m |
7 x FINAŁ |
Group: A-G, 6 per heat |
|
44 - 46 |
JUNIORZY D |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
47 - 54 |
JUNIORKI D |
500 m |
8 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
55 - 58 |
JUNIORZY D |
500 m |
4 x SERIE |
Group: A, 4 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
59 - 66 |
JUNIORKI E |
500 m |
8 x SERIE |
Group: A-C, 6 per heat |
|
67 - 71 |
JUNIORZY E |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A-B, 6 per heat |
|
72 - 75 |
JUNIORKI D |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
76 - 77 |
JUNIORZY D |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
78 - 85 |
JUNIORKI E |
500 m |
8 x FINAŁ |
Group: A-H, 6 per heat |
|
86 - 90 |
JUNIORZY E |
500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 6 per heat |
|
91 - 98 |
JUNIORKI D |
500 m |
8 x FINAŁ |
Group: A-H, 5 per heat |
|
99 - 101 |
JUNIORZY D |
500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 5 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
102 - 107 |
Sztafeta Juniorek E+D |
2000 m |
6 x FINAŁ |
|
|
108 - 110 |
Sztafeta Juniorów E+D |
2000 m |
3 x FINAŁ |
|
|
|
Koniec pierwszego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
|
--- WSTĘPNY PROGRAM ZAWODÓW --- |
|
|
|
|
|
|
2 dzień |
3 LUTEGO 2024 |
|
|
|
|
09:00 |
111 - 118 |
JUNIORKI E |
222 m |
8 x SERIE |
Group: A-C, 6 per heat |
|
119 - 123 |
JUNIORZY E |
222 m |
5 x SERIE |
Group: A-B, 6 per heat |
|
124 - 130 |
JUNIORKI D |
777 m |
7 x SERIE |
Group: A-C, 6 per heat |
|
131 - 133 |
JUNIORZY D |
777 m |
3 x SERIE |
Group: A, 6 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
134 - 141 |
JUNIORKI E |
222 m |
8 x FINAŁ |
Group: A-H, 6 per heat |
|
142 - 146 |
JUNIORZY E |
222 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 6 per heat |
|
147 - 153 |
JUNIORKI D |
777 m |
7 x FINAŁ |
Group: A-G, 6 per heat |
|
154 - 156 |
JUNIORZY D |
777 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 6 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
13:00 |
|
Rozjazdy |
JUNIOREK C |
13:10 |
|
Rozjazdy |
JUNIORÓW C |
13:20 |
|
Rozjazdy |
KOBIET |
13:30 |
|
Rozjazdy |
MĘŻCZYZN |
13:40 |
|
Czyszczenie lodu |
|
14:00 |
157 - 159 |
JUNIORKI C |
1500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
160 - 161 |
JUNIORZY C |
1500 m |
2 x SERIE |
Group: A, 7 per heat |
|
162 - 166 |
KOBIETY |
1500 m |
5 x SERIE |
Group: A-B, 7 per heat |
|
167 - 170 |
MĘŻCZYŹNI |
1500 m |
4 x SERIE |
Group: A-B, 7 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
171 - 173 |
JUNIORKI C |
1500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 7 per heat |
|
174 - 175 |
JUNIORZY C |
1500 m |
2 x FINAŁ |
Group: A-B, 7 per heat |
|
176 - 180 |
KOBIETY |
1500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 7 per heat |
|
181 - 184 |
MĘŻCZYŹNI |
1500 m |
4 x FINAŁ |
Group: A-D, 7 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
185 - 189 |
JUNIORKI C |
500 m |
5 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
190 - 192 |
JUNIORZY C |
500 m |
3 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
193 - 199 |
KOBIETY |
500 m |
7 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
200 - 205 |
MĘŻCZYŹNI |
500 m |
6 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
206 - 209 |
JUNIORKI C |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
210 - 211 |
JUNIORZY C |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
212 - 215 |
KOBIETY |
500 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
216 - 217 |
MĘŻCZYŹNI |
500 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
218 - 222 |
JUNIORKI C |
500 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
223 - 225 |
JUNIORZY C |
500 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 5 per heat |
|
226 - 232 |
KOBIETY |
500 m |
7 x FINAŁ |
Group: A-G, 5 per heat |
|
233 - 238 |
MĘŻCZYŹNI |
500 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 5 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
239 |
Sztafeta Juniorek C |
2000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
240 |
Sztafeta Kobiet |
3000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
241 |
Sztafeta Mężczyzn |
3000 m |
1 x FINAŁ |
|
|
|
Koniec drugiego dnia |
|
|
|
---- |
|
|
|
|
--- WSTĘPNY PROGRAM ZAWODÓW --- |
|
|
|
|
|
|
3 dzień |
4 LUTEGO 2024 |
|
|
|
|
08:00 |
242 - 246 |
JUNIORKI C |
1000 m |
5 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
247 - 249 |
JUNIORZY C |
1000 m |
3 x SERIE |
Group: A, 5 per heat |
|
250 - 256 |
KOBIETY |
1000 m |
7 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
257 - 262 |
MĘŻCZYŹNI |
1000 m |
6 x SERIE |
Group: A-B, 5 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
263 - 266 |
JUNIORKI C |
1000 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
267 - 268 |
JUNIORZY C |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
269 - 272 |
KOBIETY |
1000 m |
4 x PÓŁFINAŁY |
Group: A-B, 5 per heat |
|
273 - 274 |
MĘŻCZYŹNI |
1000 m |
2 x PÓŁFINAŁY |
Group: A, 5 per heat |
|
|
Czyszczenie lodu |
|
|
275 - 279 |
JUNIORKI C |
1000 m |
5 x FINAŁ |
Group: A-E, 5 per heat |
|
280 - 282 |
JUNIORZY C |
1000 m |
3 x FINAŁ |
Group: A-C, 5 per heat |
|
283 - 289 |
KOBIETY |
1000 m |
7 x FINAŁ |
Group: A-G, 5 per heat |
|
290 - 295 |
MĘŻCZYŹNI |
1000 m |
6 x FINAŁ |
Group: A-F, 5 per heat |
|
|
Zakończenie zawodów |
|