Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 7 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 209. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | 1:47.105 | ||
2 | (2) | 6. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 1:48.146 | ||
3 | (4) | 131. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 1:53.019 | ||
4 | (3) | 58. | WAWER Julia | POL-GIZ | 1:54.887 | ||
5 | (5) | 133. | TURCHAN Wiktoria | POL-ORL | 2:01.172 | ||
6 | (6) | 179. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 2:05.969 | ||
RACE: 8 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 8. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 2:01.492 | ||
2 | (3) | 57. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 2:03.075 | ||
3 | (2) | 132. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 2:03.881 | ||
4 | (6) | 56. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 2:07.205 | ||
5 | (5) | 10. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 2:08.235 | ||
6 | (4) | 110. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 2:09.584 | ||
RACE: 9 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 177. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 1:53.168 | ||
2 | (2) | 85. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 1:53.771 | ||
3 | (3) | 9. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 1:53.847 | ||
4 | (4) | 130. | HARASIUK Amelia | POL-ORL | 1:56.443 | ||
5 | (5) | 111. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 2:12.931 | ||
- | (6) | 55. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | - | off track | |
RACE: 10 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 7. | FUAWKA Nela | POL-ASRNC | 1:54.041 | ||
2 | (5) | 191. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 1:57.994 | ||
3 | (2) | 25. | VREULS Evi | POL-AZSO | 1:59.396 | ||
4 | (3) | 180. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 2:51.757 | ||
- | (1) | 181. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | - | yellow card | |
RACE: 11 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 74. | DYDEK Oliwia | POL-GÓRNIK | 1:59.843 | ||
2 | (3) | 192. | SINAYOVA Tereza | SVK-SKMA | 2:00.497 | ||
3 | (1) | 160. | PAJĄK Antonina | POL-STOCZ | 2:14.650 | ||
4 | (2) | 178. | MENDALKA Katarzyna | POL-WMKS | 2:41.289 | ||
- | (5) | 193. | STOFANOVA Sofia | SVK-SKMA | - | no start | |
JUNIOR D GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 20 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 209. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | 1:52.383 | ||
2 | (3) | 177. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 1:54.142 | ||
3 | (6) | 57. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 1:54.151 | ||
4 | (2) | 6. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 1:54.326 | ||
5 | (4) | 85. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 1:56.106 | ||
6 | (5) | 8. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 2:09.120 | ||
RACE: 21 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 58. | WAWER Julia | POL-GIZ | 1:59.156 | ||
2 | (2) | 9. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 2:00.321 | ||
3 | (1) | 131. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 2:00.497 | ||
4 | (5) | 132. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 2:01.011 | ||
5 | (4) | 130. | HARASIUK Amelia | POL-ORL | 2:03.386 | ||
6 | (6) | 56. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 2:08.928 | ||
RACE: 22 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 10. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 1:59.376 | ||
2 | (1) | 133. | TURCHAN Wiktoria | POL-ORL | 2:01.917 | ||
3 | (4) | 110. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 2:04.166 | ||
4 | (2) | 179. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 2:05.257 | ||
5 | (5) | 111. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 2:11.011 | ||
RACE: 23 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 7. | FUAWKA Nela | POL-ASRNC | 1:54.068 | ||
2 | (4) | 74. | DYDEK Oliwia | POL-GÓRNIK | 1:55.234 | ||
3 | (2) | 191. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 1:57.196 | ||
4 | (3) | 25. | VREULS Evi | POL-AZSO | 2:00.091 | ||
5 | (5) | 192. | SINAYOVA Tereza | SVK-SKMA | 2:03.748 | ||
6 | (6) | 160. | PAJĄK Antonina | POL-STOCZ | 2:10.705 | ||
RACE: 24 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 178. | MENDALKA Katarzyna | POL-WMKS | 2:21.396 | ||
2 | (2) | 180. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 2:45.057 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Distance Classification
JUNIOR D GIRLS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 209. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | 34 | 1 | 1:47.105 | ||
2. | A | 2. | 177. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 21 | 2 | 1:53.168 | ||
3. | A | 3. | 57. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 13 | 3 | 1:54.151 | ||
4. | A | 4. | 6. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 8 | 4 | 1:48.146 | ||
5. | A | 5. | 85. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 5 | 5 | 1:53.771 | ||
6. | A | 6. | 8. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 3 | 6 | 2:01.492 | ||
7. | B | 1. | 58. | WAWER Julia | POL-GIZ | 2 | 7 | 1:54.887 | ||
8. | B | 2. | 9. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 1 | 8 | 1:53.847 | ||
9. | B | 3. | 131. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 9 | 1:53.019 | |||
10. | B | 4. | 132. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 10 | 2:01.011 | |||
11. | B | 5. | 130. | HARASIUK Amelia | POL-ORL | 11 | 1:56.443 | |||
12. | B | 6. | 56. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 12 | 2:07.205 | |||
13. | C | 1. | 10. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 13 | 1:59.376 | |||
14. | C | 2. | 133. | TURCHAN Wiktoria | POL-ORL | 14 | 2:01.172 | |||
15. | C | 3. | 110. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 15 | 2:04.166 | |||
16. | C | 4. | 179. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 16 | 2:05.257 | |||
17. | C | 5. | 111. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 17 | 2:11.011 | |||
SERIE | ||||||||||
18. | A | PEN | 55. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 18 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
19. | D | 1. | 7. | FUAWKA Nela | POL-ASRNC | 19 | 1:54.041 | |||
20. | D | 2. | 74. | DYDEK Oliwia | POL-GÓRNIK | 20 | 1:55.234 | |||
21. | D | 3. | 191. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 21 | 1:57.196 | |||
22. | D | 4. | 25. | VREULS Evi | POL-AZSO | 22 | 1:59.396 | |||
23. | D | 5. | 192. | SINAYOVA Tereza | SVK-SKMA | 23 | 2:00.497 | |||
24. | D | 6. | 160. | PAJĄK Antonina | POL-STOCZ | 24 | 2:10.705 | |||
25. | E | 1. | 178. | MENDALKA Katarzyna | POL-WMKS | 25 | 2:21.396 | |||
26. | E | 2. | 180. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 26 | 2:45.057 | |||
SERIE | ||||||||||
27. | YC | 181. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 27 | NO TIME |