Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 27 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 209. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | 50.222 | ||
2 | (2) | 6. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 53.058 | ||
3 | (3) | 130. | HARASIUK Amelia | POL-ORL | 56.241 | ||
4 | (5) | 55. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 58.808 | ||
5 | (4) | 111. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 1:03.757 | ||
RACE: 28 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 8. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 50.372 | ||
2 | (3) | 131. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 55.699 | ||
3 | (4) | 192. | SINAYOVA Tereza | SVK-SKMA | 1:00.035 | ||
4 | (5) | 56. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 1:01.211 | ||
5 | (2) | 85. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 1:16.516 | ||
RACE: 29 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 177. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 53.794 | ||
2 | (3) | 9. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 53.910 | ||
3 | (2) | 58. | WAWER Julia | POL-GIZ | 54.051 | ||
4 | (4) | 133. | TURCHAN Wiktoria | POL-ORL | 57.954 | ||
5 | (5) | 179. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 1:01.195 | ||
RACE: 30 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 57. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 54.598 | ||
2 | (2) | 132. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 54.904 | ||
3 | (5) | 10. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 54.978 | ||
4 | (4) | 191. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 55.748 | ||
5 | (3) | 110. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 59.636 | ||
RACE: 31 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 25. | VREULS Evi | POL-AZSO | 59.337 | ||
2 | (1) | 181. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 1:01.349 | ||
3 | (3) | 180. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 1:20.813 | ||
RACE: 32 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 74. | DYDEK Oliwia | POL-GÓRNIK | 56.368 | ||
2 | (2) | 178. | MENDALKA Katarzyna | POL-WMKS | 1:01.792 | ||
3 | (1) | 160. | PAJĄK Antonina | POL-STOCZ | 1:02.111 | ||
4 | (4) | 7. | FUAWKA Nela | POL-ASRNC | 1:08.085 | advanced->to E | |
JUNIOR D GIRLS PÓŁFINAŁY 500 m | |||||||
RACE: 39 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 8. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 49.466 | ||
2 | (2) | 177. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 52.425 | ||
3 | (3) | 9. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 54.114 | ||
4 | (4) | 132. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 54.438 | ||
5 | (5) | 10. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 54.512 | ||
RACE: 40 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 209. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | 49.867 | ||
2 | (2) | 6. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 52.490 | ||
3 | (3) | 58. | WAWER Julia | POL-GIZ | 52.600 | ||
4 | (4) | 57. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 53.146 | ||
5 | (5) | 131. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 55.446 | ||
JUNIOR D GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 49 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 8. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 49.619 | ||
2 | (3) | 177. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 52.209 | ||
3 | (5) | 58. | WAWER Julia | POL-GIZ | 52.402 | ||
4 | (4) | 6. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 52.471 | ||
- | (2) | 209. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | - | false start | |
RACE: 50 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 57. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 54.335 | ||
2 | (2) | 9. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 54.584 | ||
3 | (5) | 131. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 54.746 | ||
4 | (3) | 132. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 54.975 | ||
5 | (4) | 10. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 54.981 | ||
RACE: 51 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 191. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 56.074 | ||
2 | (2) | 130. | HARASIUK Amelia | POL-ORL | 56.317 | ||
3 | (3) | 133. | TURCHAN Wiktoria | POL-ORL | 57.911 | ||
4 | (4) | 55. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 58.092 | ||
5 | (5) | 192. | SINAYOVA Tereza | SVK-SKMA | 58.280 | ||
RACE: 52 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 85. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 56.553 | ||
2 | (1) | 110. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 59.151 | ||
3 | (4) | 111. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 1:00.763 | ||
4 | (3) | 56. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 1:01.181 | ||
5 | (2) | 179. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 1:22.518 | ||
RACE: 53 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 74. | DYDEK Oliwia | POL-GÓRNIK | 56.527 | ||
2 | (2) | 25. | VREULS Evi | POL-AZSO | 59.773 | ||
3 | (4) | 178. | MENDALKA Katarzyna | POL-WMKS | 1:01.795 | ||
4 | (3) | 181. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 1:04.014 | ||
5 | (5) | 7. | FUAWKA Nela | POL-ASRNC | 1:25.345 | ||
RACE: 54 HEAT: 6 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 160. | PAJĄK Antonina | POL-STOCZ | 1:03.429 | ||
2 | (2) | 180. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 1:21.604 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1, Sanok, 29.09. - 01.10.2023
Distance Classification
JUNIOR D GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 8. | KOBUS Agata | POL-ASRNC | 34 | 1 | 0:49.466 | ||
2. | A | 2. | 177. | RYDZEWSKA Julia | POL-UKSSB | 21 | 2 | 0:52.209 | ||
3. | A | 3. | 58. | WAWER Julia | POL-GIZ | 13 | 3 | 0:52.402 | ||
4. | A | 4. | 6. | CZECH Dominika | POL-ASRNC | 8 | 4 | 0:52.471 | ||
5. | A | PEN | 209. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | 5 | 5 | 0:49.867 | ||
6. | B | 1. | 57. | SŁOWIKOWSKA Anna | POL-GIZ | 3 | 6 | 0:53.146 | ||
7. | B | 2. | 9. | LUDWICKA Antonina | POL-ASRNC | 2 | 7 | 0:53.910 | ||
8. | B | 3. | 131. | MILNIKIEL Wiktoria | POL-ORL | 1 | 8 | 0:54.746 | ||
9. | B | 4. | 132. | OSTROWSKA Antonina | POL-ORL | 9 | 0:54.438 | |||
10. | B | 5. | 10. | SOCHA Magdalena | POL-ASRNC | 10 | 0:54.512 | |||
11. | C | 1. | 191. | NEUPAUEROVA Viktoria | SVK-SKMA | 11 | 0:55.748 | |||
12. | C | 2. | 130. | HARASIUK Amelia | POL-ORL | 12 | 0:56.241 | |||
13. | C | 3. | 133. | TURCHAN Wiktoria | POL-ORL | 13 | 0:57.911 | |||
14. | C | 4. | 55. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | 14 | 0:58.092 | |||
15. | C | 5. | 192. | SINAYOVA Tereza | SVK-SKMA | 15 | 0:58.280 | |||
16. | D | 1. | 85. | GRODZKA Maja | POL-JUV | 16 | 0:56.553 | |||
17. | D | 2. | 110. | JAGNISZCZAK Aleksandra | POL-MOSIR | 17 | 0:59.151 | |||
18. | D | 3. | 111. | SZAŁAJKO Aleksandra | POL-MOSIR | 18 | 1:00.763 | |||
19. | D | 4. | 56. | SAKOWICZ Judyta | POL-GIZ | 19 | 1:01.181 | |||
20. | D | 5. | 179. | PRZYBYŁA Zuzanna | POL-WMKS | 20 | 1:01.195 | |||
21. | E | 1. | 74. | DYDEK Oliwia | POL-GÓRNIK | 21 | 0:56.368 | |||
22. | E | 2. | 25. | VREULS Evi | POL-AZSO | 22 | 0:59.337 | |||
23. | E | 3. | 178. | MENDALKA Katarzyna | POL-WMKS | 23 | 1:01.792 | |||
24. | E | 4. | 181. | WIĘCEK Anastazja | POL-WMKS | 24 | 1:01.349 | |||
25. | E | 5. | 7. | FUAWKA Nela | POL-ASRNC | 25 | 1:08.085 | |||
26. | F | 1. | 160. | PAJĄK Antonina | POL-STOCZ | 26 | 1:02.111 | |||
27. | F | 2. | 180. | USSOWICZ Anna | POL-WMKS | 27 | 1:20.813 |